Хто буде керівником РД «Просвіти» в Рожищі?

09 Лютого 2017, 17:56
5779

У четвер, 9 лютого, відбулась сімнадцята позачергова сесія Рожищенської районної ради.

Першим питанням, яке розглянули народні обранці, було «Про призначення на посаду директора Рожищенського районного дому «Просвіта».

Голова районної ради Андрій Музика нагадав присутнім, що вони доручали створити конкурсну комісію відділу культури, яка в результаті представила депутатам районної ради остаточного, єдиного кандидата на посаду директора РД «Просвіта».

3

Нагадаємо, що переможцем, на думку конкурсної комісії, став Сергій Горбач. Сьогодні, на сесії райради депутати мали внести вирішальне слово і схвалити, чи не схвалити кандидатуру пана Сергія на посаду директора Районного Дому «Просвіта». Для того, щоб підрахувати голоси, обрали лічильну комісію у складі п’яти чоловік. До неї увійшли депутати районної ради.


1

Перед тим, як проголосувати за кандидата, усі присутні послухали його програму і поставили кілька запитань. В таємному голосуванні брали участь 22 депутати.

Отож, за Сергія Горбача проголосували дев’ять депутатів, а не підтримали його кандидатуру – 13. Виходячи з цих результатів, Сергія Васильовича не обрано директором РД «Просвіта».

1

 

Коментарі
09 Лютого 2017, 21:08
ось і знову є шанс обрати достойного. Цього разу переміг здоровий глузд .
09 Лютого 2017, 21:19
Антоніна вперед є вакансія
09 Лютого 2017, 21:21
Нехай Ліля Мартинюк поверне свою заяву
09 Лютого 2017, 21:31
Кандидати повинні бути не з оточення пана Горбача і пані Новосад. Думайте панове працівники культури. У вас є шанс змінити законним шляхом ситуацію. Щасти вам.
09 Лютого 2017, 21:43
дякую депутатам!!! РАЗОМ СИЛА ця фраза постійно звучала на Майдані
09 Лютого 2017, 21:53
Молодці. Не купились.
09 Лютого 2017, 22:06
ти вже домайданилась..що в повній жопі...
09 Лютого 2017, 22:07
Депутатам які проголосували проти кандидата пана Горбача честь і хвала.
09 Лютого 2017, 22:13
Ви вже накерували патріоти х...ві
09 Лютого 2017, 22:22
слухай вато , тобі вказати напрямок ?
09 Лютого 2017, 22:23
Не чіпайте майдан боягузи. Вороття назад не буде.
09 Лютого 2017, 22:26
ти до кого?
09 Лютого 2017, 22:27
ти не ангел ти демон
09 Лютого 2017, 22:44
наступний крок депутати недовіра Новосат Таньці
09 Лютого 2017, 22:48
Бог все бачить
09 Лютого 2017, 23:08
шановні д епутати пора подумати за молодь яка була на майдані,відстоювала євромайдан,воює на фронті,а в мирному Рожище,крім барів немає нічого: дім Просвіти ввечері закритий,дискотеки відсутня,тенісу,більлярда також немає,ми хочимо бачити зміни на краще .Крім шановних пенсіонерів ( Власюк,Рейкіна,Гресь Романюк) проживає багато молоді,за якою майбутнє
09 Лютого 2017, 23:14
Молодь, буде вам дискотека! Головне родинне кодло звідти забрати! Бо вони все, що не приносить їм особисто слави і доходу - тормозять.
10 Лютого 2017, 00:09
Панові Горбачу С. ніхто не забороняє взяти участь у конкурсному відборі ще раз...
10 Лютого 2017, 00:15
Ні!!!! Буде стара Добровольська скавуліти)))) А Романюк, для тих, хто в танку, лише тимчасово виконуватиме обов'язки доки нова комісія не висуне нового кандидата, а райрада його не затвердить. Розумієте? Романюк не буде ще раз подавати свою кандидатуру. Так що можете не старатися і не паплюжити її.
10 Лютого 2017, 00:43
Де Ви бачили так би мовити НОВУ владу?СУДОВА-Сіліч Іван,правоохоронна-Касарда Іван,Басалик Олександр,законодавча-музика Андій та компанія,в сфері соцзахисту Фандич,Шварцкоп,Дубчук та інші,найбільшу політсилу очолює НОВИЙ Козакевич,фінансами управляють НОВІ Клебанська та Кривовязюк В кУЛЬТУРІ НОВОСАД І далі бухаєі так далі по списку.Словосполучення Нова влада,то звичайний міф для лєктората.
10 Лютого 2017, 00:49
Спеціально для Кметюуа треба провести дискотеку і запросити нехай потанцює!
10 Лютого 2017, 00:53
"Треба тихесенько чекати рішення суду".Її слова в бухгалтерії сьогодні опісля
10 Лютого 2017, 00:55
Справді дивно чого лікаря цікавить дискотека?І в нашій країні все в порядку тільки танцюй
10 Лютого 2017, 00:57
Хочуть якесь рішення ще суду протягнути.
10 Лютого 2017, 01:25
Ах, ти ж, шалунішечка!
10 Лютого 2017, 01:51
Омельчук валентин нехай буде справжній маестро
10 Лютого 2017, 02:10
напевно ви всі дуже хворі люди....<br/>я впевнений, що до того часу, поки не було обявлено конкурс на цю ВЕРХОВНУ посаду більшість із вас навіть не знали, що така посада існує, але коли є хоч маленький шанс показати свою мегакруту самооборонівську і псевдоатовську - героїстично-націоналістичну натуру, то де ж її ще можна показати, як не на виборах керівника просвіти? можливо хватить веселити район шановна еліто, можливо пора працювати?<br/>мо
10 Лютого 2017, 02:38
До чого ви це написали? Хоча, навіть не так: ви самі зрозуміли, що написали? Депутати районної ради не підтримали кандидата на посаду директора, якого правдами й неправдами просувала РДА, під пильним наглядом Савчука. Тобто за вашою логікою місцеві активісти не повинні були проявляти інтересу до махінацій, які творилися під носом громади, а от інтерес Савчука був логічним, закономірним і оправданим? Так? Поясніть будьте добрі.
10 Лютого 2017, 09:17
А наші депутати все таки не дурні. Де таке ще може бути, щоб так коханця протягувати на посаду.
10 Лютого 2017, 09:33
все це так. але............... дев&quot;ять проголосувало ЗА ( в принципі - 8, Новосад не враховуємо), троє не голосувало , а дев&quot;ять було відсутніми. не дурні це коли ЗА - 1 , решта проти
10 Лютого 2017, 09:44
А ніхто не думав чогоГайворонська так пропихала ' свою' людину? Може знову чергові вибори? А тут керівна посада, можна вплинути на всі клуби району. А Горбач під дружньою опікою БПП. На місце Клімчук поставили голову міськорг БПП. Мабуть є ЦУ побільше керівних посад підопічних БПП. Отак...
10 Лютого 2017, 10:20
А хіба не має в селах молодих людей з освітою ,щоб призначити на посаду керівника БК,ви но дайте клич ,то хтось все таки відгукнеться.А то товчете &quot; мак в ступі&quot; нікого не шукаєте,мабуть вам шановні керівники району так треба,поки ви з цього клану не поставите людину.
10 Лютого 2017, 10:28
&lt;p&gt;&amp;nbsp;не доходить - не хочуть їх бачити в Рожищі, не хочуть!!!! Що ж це за страшні люди? Інше вже б давно відступилося, а ці пруть танком!!! З них вже сміються навіть ті, хто місяць тому навіть не здогадувався про їх існування. А вони лізуть в усі шпарини і товчуть: нас хоче Луцьк, нас люблять Ківерці!!! Але Рожище вас не хоче!!! Набридли ви своїми інтригами!!!! Ідіть співайте собі в іншому місці!!! Дайте спокій нашому місту!!!&lt;/p&gt;
10 Лютого 2017, 11:13
Мені дуже соромно за тих, хто паплюжить громадські організації і тих людей що прагнуть хоть щось змінити на краще в Рожищах.<br/>Для пані Новосад хочу порадити прислухатись до громадськості і зробити належні висновки, щоб потім перед своїми дітьми ( не перед людьми, а своїми дітьми !!!!!!!) не було соромно. Молодість і краса не назавжди. Будьте мудрою.<br/>На рахунок посади керівника будинку культури - моя думка, що депутати зробили правильно, потрібно шукати інших кандидатів.
10 Лютого 2017, 11:48
висунути на обговорення з можливістю подальшого затвердження кандидатуру на директора районного будинку культури Дулюка Олександра Валентиновича. Я це кажу без іронії і сарказму - чому б і ні? Давайте усі гуртом дамо можливість, тим паче, що людина має свої бачення, переконання. Ми ж усі прагнемо змін на краще, тому кандидатура Дулюка є компромісною і мабуть влаштує усіх.
10 Лютого 2017, 12:07
До С.В. Горбача подавай до суду бо ці дибіли не вмвіютьчитати ЗАКОНИ, а ЗАКОН для всіх один і він на твоїй стороні. Рожищенська районна рада вже судиться з одними , ще ти їх затягай по судах, а тоді треба буде вказати їм на їхню не коипитентність. Якщо треба можу допомогти!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
10 Лютого 2017, 12:09
Де вас можна знайти?
10 Лютого 2017, 12:25
В СУДІ
10 Лютого 2017, 12:33
Сергій Васильович тримайтесь Бог і правда на Вашій стороні.
10 Лютого 2017, 12:34
Ти хоч писати грамотно навчися а тоді послуги пропонуй нещастя. КомпЕтентний помагайко
10 Лютого 2017, 12:47
Для чого нам такі адвокати, якщо захищають таких як Горбач, Ганьба!!!!!!!!!!!!!!!!
10 Лютого 2017, 12:52
Хочуть якесь лже рішення суду возпроізвести.
10 Лютого 2017, 12:55
Так ми все відсудимо пересудимо .Хай сміються далі з нас люди.
10 Лютого 2017, 12:58
Горбач хороший спеціаліст.
10 Лютого 2017, 13:00
Супер рішення депутатів ! Поставили це кодло на місце .А тепер треба поцікавитись і дуже добре чого так завжди їх захищають можливо там є конфлікт інтересів???????????
10 Лютого 2017, 13:14
ЧИТАЙТЕ ЗАКОН .
10 Лютого 2017, 13:20
А чим Горбач поганий?
10 Лютого 2017, 14:10
Не чесним шляхом прийшов на конкурс.
10 Лютого 2017, 14:57
А де бере гроші, щоб платити?
10 Лютого 2017, 15:24
А після рішення комісії могорич вже ставив там навіть чоловік головного бухгалтера був ...
10 Лютого 2017, 18:02
Могорич сьогодні сунули для матвея і музикі в району раду Поліщук Г.Г. в Клімович Л.Д. від Льодзі Романюк і всі це бачили ось тепер знайте яка справедлива наша рада. І ще раз підтверджується що все куплена. ОСНОВНЕ ЩО Є ФОТО. НІХТО НЕ ЗАБУТИЙ НІ ЩО НЕ ЗАБУТЕ.
10 Лютого 2017, 18:18
А син головного бухгалтера був ?????
10 Лютого 2017, 19:09
Біля Головного бухгалтера бУВ П'ЯНИЙ АКТИВІСТ Бурий який під церквою заснув , фото також є. ВСЕ ЧЕКАЄ СВОГО ЧАСУ.
10 Лютого 2017, 19:12
Бурого на сесії не було
10 Лютого 2017, 20:06
дааааа.............. цирк та й годі))
10 Лютого 2017, 21:23
Шановна пані бухгалтер , доводжу до Вашого відома , що туалет біля районного дому &quot; Просвіта &quot; є комунальною власністю - тобто вхід ВІЛЬНИЙ. як я туди добирався ( повзком , пішком , на таксі ) це моя особиста справа. Кутки я не об......кав. а саме головне -- шановна - я вже 16 років НЕ ВЖИВАЮ спиртного. в слідуюче моє відвідування РД &quot;Просвіта &quot; ( ВХІД ВІЛЬНИЙ) придумайте щось цікавіше. займайтеся роботою , або змініть кабінет. не туди дивитесь.
10 Лютого 2017, 22:01
Треба було ним по дорозі коли бігли мордяки пообсци.............кати
10 Лютого 2017, 22:09
А головного бухгалтера ще запитаємо чому її син є основним постачальником придбання та ремонтів комп ютерів та техніки та ін. вже багато років.
10 Лютого 2017, 22:38
депутатам просто респект - таки здоровий глузд не покинув...
10 Лютого 2017, 22:40
депутатам просто респект - таки здоровий глузд не покинув...
10 Лютого 2017, 22:40
а хто краще за цього постачальника та ремонту техніки ще є в нашому місті?? от навіщо таке писати, якщо кожен раз, я впевнений, користуєшся їхніми послугами
10 Лютого 2017, 22:42
Знаючи Ваш потенціал, можливості, компетентність в законодавстві - велике прохання - подайте в СУД. Повірте нормальна молодь знає Вас.
10 Лютого 2017, 22:51
Вибрали брехуна та браконєра.
10 Лютого 2017, 23:05
ти шо не в курсі не вибрали
10 Лютого 2017, 23:29
Бачите, і тут мене не хочуть слухати, я ж громадська активістка, я ж за Панасівну. Ви що знов я брєєєд несу , ну треба було написати мені заготовочку
10 Лютого 2017, 23:29
Бачите, і тут мене не хочуть слухати, я ж громадська активістка, я ж за Панасівну. Ви що знов я брєєєд несу , ну треба було написати мені заготовочку
10 Лютого 2017, 23:31
Браво!!!!! Знімаю шляпу ,все таки в депутатів є здоровий глузд. А тобі Новосад Т з своїм Горбачов треба кивати пятами пока не пізно.. ....
10 Лютого 2017, 23:34
Чому ви видаляють коментарі
10 Лютого 2017, 23:36
Чому ви видаляєте коментарі бо ви однобокі це відразу видно. ТРЕБА звернутися до вашого керівництва.
10 Лютого 2017, 23:36
Ви певно щось забагато видаляєте. Та краще закрийте цей сайт. А взагалі хто фінансує цей сайт? Виставіть розцінки.ю дайте номер рахунку в банку, а то щось не зрозуміло . Обливають гавном один одного, Ви редакція є прямим осередком розповсюдження цього гавна, наклепів. Дві чувіхи захотіли і роблять собі чмошну славу. Ви знаєте, як вас хочуть втопити в вашому ж гавні.
10 Лютого 2017, 23:46
Тут не редакція винна. Ваше г-но це ваші проблеми! Саме ви, шановні коментатори, намагаючись втопити один одного, заливаєте тут все нечистотами. І самі в цьому всьому купаєтеся! При цьому намагаєтеся когось в цьому зробити винним. Вам написали новину, ви прочитали, все! Але ж ні ви маєте сюди вихлюпнути своє невдоволення життям , свою нікчемність і комплекси. А потім ще й самі ображається. Як казав професор Преображенський: &quot;Розруха в головах!&quot; Тож перефразовуючи класика: фекалії у ваших душах.
19/04/2024 Четвер
18.04.2024