ДТП поблизу Копачівки: вантажівка злетіла з дороги

08 Лютого 2017, 13:03
5782

Через несправність гальмівної системи фура потрапила в кювет.

У середу, 8 лютого, до Рожищенської ДПРЧ-3 надійшло повідомлення про те, що поблизу Копачівки з дороги злетіла вантажівка. Як стало відомо, ДТП сталося через несправність гальмівної системи. 

На місці пригоди працють рятувальники та поліція.

За попередніми даними, ніхто не постраждав.






 

Коментарі
08 Лютого 2017, 15:19
Пишіть правду... Не через не справність гальмівної системи, а через негоду та незадовільної роботи автодору.. Жах... Дороги взагалі не чистяться...
08 Лютого 2017, 17:11
Шановний WWW, ми написали правду. Ту, яку нам повідомили відповідні служби.
08 Лютого 2017, 18:24
А нехай одна з другою сядуть за кермо такого автомобіля і спробують загальмувати по такій файній "розчищеній ,посипаній " дорозі, як вони люблять тут строчити, шо в Рожище вчасно доріжки чистяться, посипаються і т.д. і т.п.
08 Лютого 2017, 18:26
P.S.Не забудьте видалити коментар, як ви це вміїте.
08 Лютого 2017, 18:52
Шановний Волинянин, давайте, зареєструйтеся, вкажіть своє ім'я і поговоримо, хто на кого працює.
08 Лютого 2017, 19:11
А що ви там ще огризаєтесь? Хіба не правду вам люди закидають??? Хіба не правду??? Зробіть ОБОВ"ЯЗКОВУ реєстрацію для ВСІХ коментаторів і тоді дійсно буде видно хто і що і як!!! Задовбали ці дівулі своєю манією величі та викривленої справедливості!!!
08 Лютого 2017, 19:11
Не працюють відповідні служби, на цій ділянці з неділі дорога, як скло, суцільний лід. Вчора ввечері також стояла вантажівка, в якої небула справна гальмівна система. Як щось писати неправдиве, шановна редакція краще не пишіть нічого. Ви самі собі робите мінусовий рейтинг!!!!! А хтось в кого слабке сприйняття реальності Вам вірить!!!!!!
08 Лютого 2017, 19:18
<p>Дівулі в тебе під забором, </p>
08 Лютого 2017, 19:23
Шановна редакція чому не видаляється коментар про козла, чи самі писали?
08 Лютого 2017, 20:06
Чому ви женете на редакцію?? Ірина Зенц гарний спеціаліст!!! Висвітлює події об'єктивно! Як повідомляють служби, так і пишуть працівники редакції! А якщо вам нецікавий сайт, і вам здається, що статті замовлені, то шукайте краще для себе джерело отримання інформації! Спробуйте себе в ролі керівника сайту, і тоді буде видно як працюєте ви!! А не лише обливаєте брудом. Не подобається щось, то не читайте
08 Лютого 2017, 20:48
Повідомив що не справна система гальмування? Менти мабуть. Бо протокол треба писати на автодор.
08 Лютого 2017, 20:50
Ірина запитає у свого чоловіка чи можливо таке? Бред сивої кобили.
08 Лютого 2017, 21:01
так легше всього звернути на авто..що не справні тормоза були..хотя причина в другому.дорогі ніхто не чистить і непосипае..отака правда..а не шофера козлом відпущення зробили
08 Лютого 2017, 22:19
Сьогоднi йздив цiлий день по рожищах не одного транспорту не бачив що чистить чи посипаэ дорогi зато начальникi йздять на буси за 15 тисяч доларiв i йм пофигу як люди ходят чи йздять
08 Лютого 2017, 22:52
Сьогодні трактор з лопатою їздив, принаймі бачив як біля рудера буса білого тягав))))
08 Лютого 2017, 22:54
Сьогодні вранці їхали на роботу до Луцька автомобілем і цілу догогу "...через несправність гальмівної системи..." ))) не можна було виїхати на міст - не почищена дорога!!! по трасі Рожище-Луцьк не почищена дорога і лід під снігом!!! І Фуру ту бачили з "несправними гальмами " і через таку "НЕСПРАВНІСТЬ" на роботу їхали 1год 30 хв!!! Тільки в мене виникло питання: " В кого, що несправне ?" В головах керівників відповідних служб ???!!!
08 Лютого 2017, 23:04
Вiн йього тягнув з за топiльного як йхати на оленiвку грошi заробляэ я в задi йх йхав а за топiльном замети не треба розчистити люди хай лопатами розчищають достало нiчого не змiнюэться в нас
08 Лютого 2017, 23:16
І знову винен буде водій..... А цим дебілам з автодору знову все побарабану. Хто ж знав що у лютому ще буде зима.....І піску у нас в районі катма....бо все б...ть вивозимо та продаємо в Луцьк... А наші люди хай страждають.... До редакції: Вибачте що прямим текстом, просто не те щоб наболіло, а вже просто за.....ло!!!!!<br/>До всіх: І знову зроблять винним водія, і він ще й до того заплатить штраф по 124 статті за те що не врахував дорожнє покриття і не вибрав безпечну швидкість!!!!! С...а, хоч би раз притягнули до відповідальності не водія, а автодорівців та комунальників...може хоча б тоді і дороги почистили, а бо ж хочаб посипали.....
08 Лютого 2017, 23:22
НІЧОГО НЕЗМІНИЛОСЬ ----СМЕРДЮЧІ МЕНТИ ПРАЦЮЮТЬ ПО СТАРОМУ І ВИРОЩУЮТЬ НОВІ КАДРИ А СКОРО ТРЕТЯ РІЧНИЦЯ МАЙДАНУ--ЗА ЩО КРОВ ПРОЛЕЛИ
08 Лютого 2017, 23:26
Де сьогодні той мтз якого купили????? http://rozhyshche.rayon.in.ua/upload/news/2/2017-02/148645718040/3_traktor-rozhishchanin.jpg
08 Лютого 2017, 23:28
Менше ніж за тиждень, а конкретно з п'ятниці з доріг злетіло та сталось аварій (і це тільки за повідомленням сайту) близько 6 аварій!!!!!!! І всюди звучало одне і те саме: водій дебіл не вибрав швидкісь, не врахував покриття, несправна гальмівна система..... Шановна редакціє, я Вас дуже прошу пишіть дійсну правду!!!!! Це не водій дебіл і гальмівна ситема справна, і АБС працює і за кермом практично 20 років, і тверезий і при памяті ..... ЯКОГО ТОДІ МИЛОГО МЕНЕ ВИКИНУЛО З ТРАСИ!!!!!! А може то дійсно необхідно запитати в очільників автодору, комунальників про те ЯК Вони працюють?????? Ви як друкуєте , то будь-ласка роздивіться спочатку світлини перед тим як писати щось про водія чи несправну машину!!! І РОЗДИВІТЬСЯ УВАЖНО ДОРОГУ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Нічого не помітили? Я також не помітив ні розчищеної ані посипаної дороги!!!!!! Питання : ТО ХТО ДЕБІЛ? і ЯКА ТАМ НАХЕР ГАЛЬМІВНА СИСТЕМА?????!!!!!
08 Лютого 2017, 23:38
Шановна редакція я особисто дуже би хтів почитати на Вашому сайті ЯК ДАНУ СИТУАЦІЮ прокоментують відповідні служби: автодор та комунальники. Від решти чекаю Вашої підтримки. Хто ЗА будь-ласканапишіть в коментах!!!! Може тоді і наш голос почує і редакція і всі посадовці хто відповідальний за такий стан доріг. З повагою до всіх, УВАЖНИЙ ЧИТАЧ САЙТУ.
09 Лютого 2017, 00:32
А я бачив, як сьогодні пальне зливали з трактора, який ніби то чистив дороги.
09 Лютого 2017, 12:22
Повністю підтримую &quot;Уважного читача сайту&quot;. Редакція файна ідея. Нехай прокоментують.
09 Лютого 2017, 12:57
Дороги тупо не розчищають від снігу.Коли був Алієв міським головою то такого бардаку у Рожищі не було.дороги розчищали від снігу регулярно.навіть вночі
09 Лютого 2017, 23:01
Ви праві 100%. !!! Він (Алієв) в 7,00 год вже оглядав вулиці міста - як попрацювали комунальні служби ??!!
11 Лютого 2017, 21:24
Я бачив як почали чисти дорогі в12:00 дня і теї роботи видно небуло
12 Лютого 2017, 01:49
Хороший був мер, тепер і Романюк помер, що це з тими мерами таке робиться?? Робота, певно, нервова, а може хто помагає???