Що подорожчає в лютому: транспорт, комуналка, зв’язок та інтернет

02 Лютого 2017, 08:30
2487 Джерело: pravda.lutsk.ua

В Україні з 1 лютого подорожчає електрика для промислових підприємств, що незабаром позначиться і на пересічних українцях. Але зростання тарифів очікується і в інших галузях.

Факти ICTV раніше писали, що для споживачів I і II класів напруги електрика стане дорожчою на 1-3%, а для Укрзалізниці тариф виросте на 0,7-1,91%. Хоча ще в грудні в НКРЕ говорили про можливе зниження тарифів для промислових споживачів на початку 2017 року. Йдеться на сайті Intv.

Тому українцям варто у першу чергу бути готовими до подорожчання комунального електротранспорту - метро, трамвай, тролейбус, а також залізничних квитків і послуг водоканалів.

Газ для промисловості

З 1 лютого 2017 року підвищується тариф на газ для промислових споживачів на умовах передоплати на 22%. Тепер вони будуть платити на 1600 грн більше - тобто 9 200 грн за тисячу кубів. Для інших покупців він виросте на 21,1%, або на 1760 грн - до 10140 грн за 1 тис. куб. м.

Залізничні квитки

В Укрзалізниці раніше заявляли про плани підняти ціни на проїзд в 2017 році. Так, якщо квиток у плацкарті з Києва до Львова, Одеси, Ужгорода або Харкова зараз коштує приблизно 130 грн, то з 1 лютого - 154 грн, а з жовтня - 175 грн.

Мобільний зв'язок та інтернет

Компанія Воля з 1 лютого підвищує тарифи на пакети послуг ТВ, Інтернет, ТБ + Інтернет в середньому до 6%.

Підвищує тарифи і мобільний оператор Київстар. Зокрема, з 1 лютого 2017 року вже не діятимуть тарифи Все за 40, Все за 70, Все за 120, Все за 95 і Все за 150. Нові пакети будуть дорожчими на 4% -65%. При цьому користувачів цих пакетів автоматично переведуть на нові тарифи.

Коментарі
02 Лютого 2017, 11:13
Вчора їхала до Луцька - вартість проїзду здорожчала від 11 грн. до 15 грн. До кого звернутись щоб припинили цю вакханалію???
02 Лютого 2017, 12:35
Якщо ніщебродів щось не влаштовує ходіть ногами, всім піднімають зарплату то чого в нас вона не повина рости?
02 Лютого 2017, 12:49
"пане" маршрутчик, а ти не ніщеброд? Був би багатим _руль не крутив би цілими днями. Так що нічого пасажирів принижувати, за їх рахунок живеш. Хоч одному квиток дав?
02 Лютого 2017, 13:00
На майдан іди
02 Лютого 2017, 13:11
і до чого тут майдан??? йолоп...
02 Лютого 2017, 13:17
тому що ви й і так не погано заробляєте
02 Лютого 2017, 14:36
народе мій!вставай на смертний бій!
02 Лютого 2017, 14:41
А ви раділи що мінімалка зросла...Так нас най.....ють ті що нами керують .Щоб вони подавилися бпндюки прокляті!До чого ту нещасну Украіну довели! Та Янкович віддихае!
02 Лютого 2017, 16:51
А ви в курсі, шановний марштутчик, що в Рожищах не заплатили мінімалку? Бо в місцевому бюджеті нема грошей. Аванс дали 24. Зарплату 31. І вона не зросла ні на копійку!!!
02 Лютого 2017, 17:40
Мені до лампочки кому хто що не заплатив. Мінімалку збільшили відповідно збільшились податки ціни і.т.і.. І не потрібно рахувати наші гроші рахуйте свої хто скільки отримує. Хто не платить викидаю з маршрутки!
02 Лютого 2017, 17:40
Отож ясно що мріяти про три тисчі двісті грн.нам що стоять на базарі по найму марно?Де ми живеемо?
02 Лютого 2017, 20:40
притормози...дивись щоб сам невилитів за керма..херой херов!!!!......
02 Лютого 2017, 20:42
.домайданились...дальше майданьте...
02 Лютого 2017, 20:47
Пасаііжири! требуйте у водіїв білети якщо не дає записуйте прізвище водія і номер маршрутки і звертайтесь до органів відповідних.
02 Лютого 2017, 20:52
слухай бидло за словами слідкуй
02 Лютого 2017, 22:39
Ти свої репліки в лице комусь скажи інтернет гєрой
03 Лютого 2017, 02:23
Та я в "маршрутчика" завжди на халяву їжджу..він навіть не "роздупляється")))
03 Лютого 2017, 16:38
Диви бо замість Луцьку на селянську завезу