Без правил та культури: У Рожищі припаркували вантажівку не за правилами

29 Січня 2017, 19:51
2750

Район.Рожище продовжує публікувати ФОТОФАКТ «Без правил та культури».

Тому не забувайте надсилати нам на поштову скриньку ([email protected]), свої фото- чи відео докази порушення правил дорожнього руху, чи інші неправомірні діяння громадян, а ми в свою чергу будемо їх опубліковувати.Зафіксоване правопорушення нам надіслала

Цього разу світлини з припаркованої навпроти Рожищенського БДТ вантажівки, надіслав нам Олександр П.

«Подивіться, як паркуються у Рожищі. Водій цієї фури неодноразово паркується навпроти перехрестя. Не дотримуючись відповідної дистанції до пішохідного переходу. Особливо небезпечно оминати цю фуру, коли на дорозі слизько. Не видно чи йде хтось по зебрі, чи ні. А там переходять дорогу переважно діти! А як що до того, що центральна вулиця закрита для вантажних автомобілей? Невже наші поліцейські не бачать порушення у себе під носом? Чи чекають щоб сталася якась біда?», - пише пан Олександр.

Водії, не створюйте аварійної ситуації в місті! Дотримуйтеся правил дорожнього руху та паркуйтеся, як належить!

1




 

Коментарі
29 Січня 2017, 21:54
Наша поліція далі Олімпа не бачить і не ходить
29 Січня 2017, 22:16
Потрібно встановити відеокамери та відслідковувати рух міста, адже паркуються всі ,як попало...Порушуючи правила дорожнього руху..На деяких вулицях міста взагалі потрібно встановити світлофори...Місто Рожище стає все дедалі закордонним типу містечком поповнюючись автівками з Європи...
29 Січня 2017, 22:20
Так так...а за відеокамерами дивитись в Олімпі
29 Січня 2017, 22:40
цікаво а чим взагалі займається ця нова поліція. що змінилось окрім назви! їздять часом по місту без толку навіть лінуються вийти і зробити зауваження на порушення які майже на кожному метрі по незалежності. цікаво що тепер заважає їм виконувати свої функції.
29 Січня 2017, 23:24
Журналісти, ви молодці, що висвітлюте проблеми міста, людські проблеми. Так тримати.<br/>Вибачте за пропозиції, підказки, але спільними зусиллями ми зможемо мінятися в кращу сторону і сіре та непримітне Рожище зробимо красивим та культурним містом. І від Вас дуже багато залежить.<br/>Моя пропозиція: щоб дані фотографії не залишились на рівні клавіатурних коментарів, будь ласка, візьміть інтерв'ю в неополіції та напишіть результат, яким чином наші фото стосовно автомобільного хамства зможуть вдарити по кишені хамів. І що зробити для того, щоб поліція прислухалась до громади.<br/>Якщо чесно, то Рожищу не хватає Миколи Кропиви, який штрафував і мажорів, і простаків.
30 Січня 2017, 00:26
цілком підтримую тільки разом ми зможемо заставити їх працювати. ми повині нарешті зрозуміти що це наше місто і ми можемо навести в ньому порядок.
30 Січня 2017, 08:30
а чому на фурі різні номерні знаки?
30 Січня 2017, 08:54
Мабуть тому, що причіп має свої номерні знаки, а кабіна свої)))))))
30 Січня 2017, 13:36
холостими пострілами ів нікуди.То навіщо?
30 Січня 2017, 16:14
Ви помиляєтесь щодо олімпа тепер&quot; перевалочний пункт &quot; Вікторія там все таки тепліше не так дує
30 Січня 2017, 23:24
Ккк давайте клейти на ліпки Стоп хам..
01 Лютого 2017, 14:56
Чому не висвітлюється питання місць для паркування? На незалежності на пальцях можна порахувати місця де можна зупинитись. А ті хто працюють на ринку як мають товар вигружати? Чому б не перенести той знак на іншу сторону дороги?
02 Лютого 2017, 21:53
От чого всі завжди чіпляються до водіїв, а ніхто ніразу не звертає уваги на пішоходів які не раз самі лізуть під колеса, потім ще і з криками доказують що вони праві... А з приводу цієї фури - якщо людина живе в цьому будинку, де вона повинна подіти ту машину, парковок в нас в місті нормальних нема, а оставити її десь на ніч далі від будинку в містці де не буде заважати то за ніч або солярку злють або щось відкрутять...