Архівні світлини: РЕТРО-РОЖИЩЕ. Випуск 6

23 Січня 2017, 11:00
7581

Район.Рожище продовжує рубрику «Архівні світлини: РЕТРО-РОЖИЩЕ».  

Ця рубрика започаткована для того, аби допомогти кожному відчути дихання далеких часів, зрозуміти логіку подій, перейнятися думками і сподіваннями своїх попередників, відкрити нові грані їхнього життя, побачити життя нашого району, його розвиток, або просто пригадати, свою молодість, чи дитинство.

Якщо ви ще не переглядали наших попередніх випусків Архівні світлини: РЕТРО-РОЖИЩЕ. Випуск 1Архівні світлини: РЕТРО-РОЖИЩЕ. Випуск 2. та Архівні світлини: РЕТРО-РОЖИЩЕ. Випуск 3., Архівні світлини: РЕТРО-РОЖИЩЕ. Випуск 4Архівні світлини: РЕТРО-РОЖИЩЕ. Випуск 5 то неодмінно радимо це зробити!

Цього разу ми публікуємо кілька світлин, які надіслав рожищенець Микола Катеринюк з одного із найулюбленіших об'єктів рожищенських дітлахів минулих років - танка. 

Цей танк, перед розвалом СРСР стояв неподалік  будинку 13 а, що по вул. Незалежності. Це була одна з найкращих атракцій міста, яку згодом прибрали. Біля нього любили гратися діти, а ввечері тут збиралася рожищенська молодь. 

«На першому знімку малий хлопчик – це мій син, якому нині 27 років. Інших дітей я не знаю, але цих світлин вони ніколи не бачили. Можливо тепер вже дорослі люди впізнають себе...», - пише Микола Катеринюк.

Тому шановні читачі, добре придивіться до ретро-світлин, можливо, ви побачите там себе, або своїх друзів з якими бавилися кільканадцять років тому!

Приємного перегляду і вдалого вам дня!




 

Коментарі
23 Січня 2017, 13:14
Одне маленьке уточнення - це не танк, це САУ (самохідна артилерійська установка).
23 Січня 2017, 13:21
І ще одне уточнення - це вже було після розпаду СРСР. Порівняно невеликий період часу ця САУ стояла на платформі біля залізничного вокзалу і в планах керівництва міста та району було її поставити на вовнянці на кругу, але побоялись переправляти через міст. Далі її доля була така: порізали на металобрухт і здали, а хто саме це зробив - не відомо, кажуть, що Безверхий доклався, але це може бути неправдою...
23 Січня 2017, 14:08
В 1990 році ця махіна стала на Шевченка, там відразу люки відкривались-закривались, атракціон для малечі був класний, всередині все крутилось, ствол піднімався-опускався, потім було ЧП, дитині руку зламало люком, верхній заварили, проте можна було всередину через нижній пролізти, але згодом лазити бажаючих не стало, так як свідомі рожищани наклали міни у вигляді натуральних добрив під танк.
23 Січня 2017, 17:02
це точно...він же радянській...а в нас тепер все радянське ненавидять...тепер бандерівське все..
23 Січня 2017, 17:37
САУ привезли уже після розпаду СРСР.
24 Січня 2017, 10:18
Він просто синій буряк....
25 Січня 2017, 00:47
САУ привезли в 1988 році літом, вона спочатку стояла біля колій, на проти Заготзерно
25 Січня 2017, 12:16
Шановний випускник СШ1 (Фарафонов). Це було після розпаду СРСР - тоді дуже активно реорганізовували і ліквідовували військові частини і одну таку штукенцію дійсно залізницею привезли в Рожище. Це було орієнтовно 1992 - 1993 роки.
26 Січня 2017, 23:13
На першому знімку малий хлопчик – це син людини, яка зробила ці фото, якому нині 27 років. От і рахуйте
27 Січня 2017, 19:19
Та це я та дівчинка,а хлопчик з чубчиком мій менший брат.Всі діти 13 будинку любили цей танк.Там було дуже весело...)))
28 Січня 2017, 02:20
Взагалі ПТ-САУ, а не САУ
28 Січня 2017, 02:21
Взагалі ПТ-САУ, а не САУ
07 Лютого 2017, 17:52
Давай порахуємо... Хлопцеві зараз 27 років, а на фото йому в межах 2 рочків, тобто фото зроблене років 25 тому, зараз 2017 рік... 2017-25=1992. От і виходить, що "ПТ-САУ" привезли орієнтовно в 1992 році, як я і казав, після розвалу союзу... "ПТ-САУ" стояла на платформі десь приблизно тиждень, потім в тупику біля переїзда приблизно стільки ж поки її звантажили, а вже звідти вона стала на те місце, де її сфотографовано. Усе логічно і це ти сам підтвердив!..
13 Лютого 2017, 00:56
Оксані Гордіюк можу вислать відскановай оригінал. Мій емейл - [email protected]
13 Лютого 2017, 00:58
Оксані Гордіюк можу вислать відсканований <br/> оригінал. Мій емейл - [email protected]
13 Лютого 2017, 01:29
А сину в червні вже буде повних 28 років. З 1989 року народження і на фото йому таки було десь два роки.
28 Вересня 2017, 22:59
Я з Калеником там ще купони ховали !
27 Березня 2018, 12:37
Це САУ взагалі називається ИС-150 що означає Іосіф Сталін а 150 по калібру вогневому часів Великої Вітчизняної війни. В Рожище дійсно була доставлена на повнгому ходу для встановлення як символ боїв за визволення міста на перехресті в застирній стороні. Довго вона простояла біля будинку 13а. Доля її зараз в музеї техніки м. Луцьк
27 Червня 2018, 06:33
Я пішов в армію в 1989р, то вона вже стояла біля 13 будинку
27 Червня 2018, 06:33
Я пішов в армію в 1989р, то вона вже стояла біля 13 будинку
19 Липня 2018, 01:01
Це САУ- порізали на металолом. Різали його по-вздовж і два дні.