Раїса Кучмук йде з посади, але обіцяє не залягати «на дно»

20 Січня 2017, 16:10
3432

Керівник Волинського обласного центру зайнятості Раїса Кучмук сьогодні, 20-го січня, останній день на роботі. Відзавтра вона йде з посади за власним бажанням. Каже, що хоче відпочити та робить це для того, аби реформа в службі зайнятості в області швидше відбулася.

Про це йшлося під час прес-конференції в обласному центрі зайнятості з приводу змін у структурі. Повідомляє ІА «Волинські новини».


«У житті кожної людини бувають такі повороти, настав він і в мене. От, держава продовжила мені трудову участь до 60 років, а я розраховувала до 55. То мені потрібно трохи перепочити, чи зайнятися іншою діяльність.

Мене попросили, чи я йду за власним бажанням – питають люди, то я відповім – за власним бажанням. У мене є аргументи, що я маю цю посаду залишити, щоб у нас реформи розвивалися ще стрімкіше. Ми сьогодні з Обамою йдемо, тепер матиму більше часу читати», - розповіла пані Раїса.

Та запевнила, що свою активну громадську діяльність буде продовжувати.

«Мабуть, найближчим часом я скористаюся своїм страховим випадком й спробую набути статус безробітної. Але пройде ще трохи часу й ви про мене почуєте, я не та людина, яка заляже «на дно»,- запевнила Раїса Кучмук.

Наприкінці брифінгу вона подякувала всім за співпрацю.

Коментарі
20 Січня 2017, 18:15
Дуже шкода,людина пропрацювала все життя а не пробайдикувала..розумна жінка,шкода що такі люди залишають свої посади,а хто ж замінить???!!!
20 Січня 2017, 18:41
Не переживайте так, як кажуть наші "закляті друзі" росіяни "Свято место пусто не бывает" )
20 Січня 2017, 20:04
Дуже хоче її замінити на посаді Василь Т. у жовтій куртці)))
20 Січня 2017, 21:14
що небуть! олень
20 Січня 2017, 21:41
В центрі зайнятості беруть тільки хабарі, а явної допомоги від них іне ждіть !!
20 Січня 2017, 21:52
....
20 Січня 2017, 22:03
Що заздренюки,хто работает той їсть..вона роботяга щоб хто не казав...
20 Січня 2017, 22:12
Вони йдуть РАЗОМ З ОБАМОЮ. І ще, з її ж слів, щоб не тормозиьи реформи. Сміх та й годі
20 Січня 2017, 22:24
шкода...гарна жіночка
20 Січня 2017, 22:49
Смішно що порівняла себе з Обамою...Аюо попросили або вирішила піти сама поеи не пізно...
20 Січня 2017, 22:57
<p>НУ НАКІНЕЦЬ ТО, ЦЯ людина пішла... ПРОЩАВАЙ</p>
20 Січня 2017, 23:00
Напевне повернулася в той гуртожток жити, про яктий всім чесала коли балатувалася в депутати)))
20 Січня 2017, 23:06
Ну що ж редактори боітеся цієї жаби, і тому редагуєте комента? ну чому ж нехай всі знають що про них думають!!!!
21 Січня 2017, 01:46
Прийшов колись до неї на прийом в центрі зайнятості коли вона була облдеутатом. Розповідав, де працював, в яких галузях можу працювати. Записала... на "карандаші" знайшов декілька робіт без неї. Без матів - хватить таких депутатів. Ну напевно усе в е-декларацію не влізло) Не знедолена.. повернеться ще більше набере... to be continued...
21 Січня 2017, 13:05
Кучмук буде працювати головою Рожищенської державної адміністрації залишилося чуть-чуть зачекати
21 Січня 2017, 13:08
З Богом Парасю!!!!!!!!!!!!
21 Січня 2017, 13:10
Не дай боже що районом керувала!
21 Січня 2017, 14:58
Це та Кучмук до цегельний завод в Любче побудувала?
21 Січня 2017, 17:10
Якщо буде головою РДА ,то все Копачівське шобло прихистить до себе./ Конуці, Гриби, Маньки/. П-ц.
21 Січня 2017, 17:48
Стикався з нею по роботі, нічого доброго написати про цю людину не можу, а поганого виховання не дозволяє. Пішла і Слава Богу.
22 Січня 2017, 00:51
казали люди, що райраду мітить заступником, а може й казка, стверджувати не буду
22 Січня 2017, 14:38
Добре що піщлі і ак вже задовго там сиділа
22 Січня 2017, 16:56
"Ви ще про мене почуєте" - звучить, як погроза. Пані Раю, ви нас лякаєте?
22 Січня 2017, 17:16
Гавкайте шавки,вам до неї і по розуму і по трудолюбивості ще далеко
22 Січня 2017, 17:17
І бійтеся нездари
22 Січня 2017, 20:38
Це не рая іде зі мною, а я разом із нею. Не можу більше дивитися як працює біржа в рожищах
22 Січня 2017, 20:41
<p>харе тут райці лизати, вже ж всьо не директор, вже ж виперли. За себе переживай, бо ти на очєрєді</p>
22 Січня 2017, 20:43
Не треба ля ля. Всі знають що з себе представляє кучмучка
23 Січня 2017, 11:33
От ви і нерозумно,по-перше я непрацюю в держструктурі,а по друге ви навіть собі не можете уявити, що хтось думає по іншому?стадо!
23 Січня 2017, 11:40
Хочу сказати про Кучмук,вона пропрацювала а не проспала все життя,і хвалитии чи ні це як в кого заслужила.і якщо вона головою адміністрації буде то я б тільки За!
23 Січня 2017, 16:35
Міністром, головою рда занизько сміх та й годі