Рожищенські активісти хочуть знати правду про головного фіскала Волині

17 Січня 2017, 09:08
2689

На сторінці «Народна самооборона Рожище» у соцмережі викладено допис про запит щодо діяльності Віталія Чуя.

«А зараз про "правду" від волинських податківців, – ідеться у дописі.

Аналізуючи е-декларацію першого заступника керівника головного управління Державної фіскальної служби у Волинській області Віталія Чуя, виявили, що він є членом територіального відділення Асоціації платників податків у Волинській області. Ця громадська організація збирає членські внески з підприємців за допомогою співробітників податкової. Ми вирішили зясувати, яку суму членських внесків сплатив сам Віталій Чуй, як член Асоціації, а також про те, на що спрямовують ці кошти. Ось яка відповідь прийшла від цієї організації!!! Пишуть, що Чуй НІКОЛИ не був членом організації.

Виходить, високопосадовець фіскальної служби вніс неправдиві відомості до е-декларації! Ну, або просто ЗАБРЕХАЛИСЯ», – обурюються активісти.

Коментарі
17 Січня 2017, 11:56
Може він просто вважав себе членом ВГО. А його в цю організацію не прийняли і йому про це не повідомили.
17 Січня 2017, 13:21
Цікаво, а коли Рожищенські активісти розкажуть громадськості про своє життя теперішнє і минуле?
17 Січня 2017, 14:15
Що да, то да. Для чого тут піаритися на сайті. Якщо є брехня в декларації, то звертайтеся до НАБУ чи НАЗК. Чи навіть просто до суду зі скаргою на бездіяльність цих органів. А не відповіді з емейла вони тут строчать.
17 Січня 2017, 16:33
Ну рівень піднятої проблеми, звичайно, відповідає рівню "розслідувачів". Простіше, як каже народна мудрість, "якщо собаці нема, що робити то вона одне місце лиже". Да. Ну і хотілося б, звичайно, для повноти картини і що би не виникало питання "а судьи кто??" побачити з яких доходів, теперішніх, колишніх і т д живуть і здравствують панове слєдоватєлі. Як там із сплаченими податками, контрабасом і т п.
17 Січня 2017, 16:35
О це їх робота то до деребану їх не взяли за посади то Віра в мусорі розбирається хай розкажуть де землю підофіс взяли чи на що громадський активіст живе
17 Січня 2017, 21:08
Журналісти доносять інформацію про &quot;бєспрєдєл&quot; посадовців, суддів, прокурорів, депутатів, лісничих і т. п., щоб звернути увагу громадськості, щоб люди знали, що посадовець бреше в деклараціях і відмиває людські гроші, що суддя порушує ПДР, що лісничий краде ліс і т. п. Це і є демократія. До яких органів їм звертатися, якщо все продажне і корумповане? Якраз надія людей на активістів в державі хаосу і беззаконня.<br/>Тому горе-коментатори сидіть тихенько, бо якщо завтра вас на пішохідному переході зіб'є п'яний суддя, прокурор, чи грошовитий бізнесмен, то винні будете ви, дурнем зроблять вас. До кого побіжите за допомогою? До громадськості. Згадайте Оксану Макар, поцікавтеся луцьким Владом Андрушківим і змініть свою позицію.<br/>Звірина боїться світла, а в темряві робить що хоче.
17 Січня 2017, 22:47
зразу відчуваєця хто під ніками ---критикують активістів що піднімають і висвітлюють інформацію про ДЕРЖАВНИХ ЛАКЕЇВ ЯКІ ЯК ПАРАЗІТИ ЖИВУТЬ І ЗБАГАЧУЮЦЯ ЗА РАХУНОК ГРОМАДЯН ДЕРЖАВИ...
17 Січня 2017, 22:59
Демократія якраз коли висвітлюються дві сторони. Давай згадаєм С. Лещенка? Чи має МОРАЛЬНЕ право така людина висвітлювати ці події, тим більше, людина яка декларує що живе на 44 гривні в день?
17 Січня 2017, 23:10
так піди і скажи йому в лице все що думаєш. чому тільки в інеті сміливий. маєш якісь докази напиши заяву.
17 Січня 2017, 23:11
а що лещенко п...ли такі як ти і що найшли? а нічого
17 Січня 2017, 23:14
А тим рожищенським активістам робити нічого, вот і захотіли вони знати правду ... малохольні. Самі ж мають декларувати доходи, бо міські депутати. Дорога редакціє, надрукуйте декларації відомих активістів Рожищ. Ой як інтересно ...
17 Січня 2017, 23:16
невже ти думаєш що в самообороні тільки одна людина? і шукає і пише ти глибоко помиляєшся! і на остано ти не нацик тиТРОЛЬ!!!!!!!!!!!!!!!
17 Січня 2017, 23:23
ти хочеш побачити скільки вони вкрали? якщо крадуть то хапайте за руки чого ви тільки по клаві бєте.
18 Січня 2017, 01:27
КРАЛИ І БУДЕМО КРАСТИ БРАЛИ ХАБАРІ І БУДЕМО БРАТИ БО Е КОМУ ДПАВАТИ.ПО4КИ ВИ ЛОБАМИ БЕТЕСЯ МИ РОБИМО СВОЮ СПРАВУ КОЛЯДУЕМО В КОЛЯДУЕМО...І ХОЧ ЯКУ НАМ ЗАРПЛАТУ ДАДУТЬ НАМ ВСЕЛДНО БУДЕ МАЛО.зВИКЛИ...тАК ЩО ЗВИНЯЙТЕ ПАНОВЕ...