Відбудеться акустичний вечір «Чотири акорди»

12 Січня 2017, 13:00
2283

Акустичний вечір «Чотири акорди» вкотре звучатиме в нашому Рожищі, хоча й вперше у новому році.

Вкотре у новому форматі та новій локації. Незмінними залишаються лише – теплий настрій, приємна атмосфера, музика і, звичайно ж, хороша публіка. 
Цього разу «Чотири акорди» відбудуться у затишному кафе «Містечко».

Окрім переспівів композицій відомих виконавців, цього разу Ви матимете нагоду послухати авторську музику, а також долучитись поспівати (чи пограти) самому, адже діятиме так званий «вільний мікрофон». 

Отже, організатори чекають Вас у кафе «Містечко», 14 січня (субота), о 16:00. Вхід вільний!


 

Коментарі
12 Січня 2017, 15:18
де таке кафе у рожищах
12 Січня 2017, 15:25
по-народному - "Живе" або "В шкільного"))
12 Січня 2017, 16:29
Ви хоч в голос не співайте, не заважайте людям насолоджуватись пивом. А нє то повість тебличку на дверях що зараз не варто до вас заходити
12 Січня 2017, 16:39
Тільки заплануєш на Василя сходити на пиво і тут якась фігня, головне щоб ще в "Пломбірі" не співали
12 Січня 2017, 16:43
Тож в теплоцентрі вони маю приміщення для творчих людей чого там не співають? Вирішили в люди вийти?
12 Січня 2017, 16:45
Блін та ви достали вже!!! Йдіть сьогодні набухайтеся, а то бач тільки після перепою і відразу до компа полізли!!!!!!!!!!!
12 Січня 2017, 17:07
До якої години буде відбуватись акустичний вечір ? Ну щоб ненароком не потрапити на нього
12 Січня 2017, 17:10
А що це за Чотири акорди якісь перебранці?
12 Січня 2017, 17:12
Гірше)
12 Січня 2017, 18:14
три акорди 200 песен!!!!!!!.......рожище рулить!!!!!!!!!
12 Січня 2017, 18:45
Як приємно, що є молоді талановиті люди, які переймаються духовним, інтелектуальним та мистецько -музичним вихованням молоді нашого міста, тим самим даючи можливість творчо розвиватися їй та не деградувати духовно та фізично! Гарного вечора та натхнення для нових , творчих звершень "4 акордам"!!! У відповідь запрошуємо Вас на чудовий вечір кіно!
12 Січня 2017, 19:49
Можливо вам варто об'єднатись та провести разом вечір музикі і кіна? Приміщення у вас є, і не потрібно буде по кафе ходити людям настрій портити
12 Січня 2017, 20:21
А чому зразу настрій портити, навпаки це круто відпочити за чашечкою кави, чи там хто- що полюбляє, під звучання живої музики. Як на мене це круто, і треба радіти що хоч у нашому містечку є такі люди ,які готові тратити час і організовувати подібне, а не поливати брудом і некоректними коментарями організаторів. Це робиться для людей і мені жаль, що Ви це не розумієте.
12 Січня 2017, 20:29
Не переймайтеся дурнуватими коментарями. То пише всього навсього дві людини. Видно заздрять вам. Ви молодці. А всі заздрісники нехай лопнуть і згинуть навіки!!!
12 Січня 2017, 22:43
Як можна таке писати!!! Люди прокиньтесь!!! Ми маємо пишатись такими людьми!
12 Січня 2017, 22:48
Я з Вами згіда
12 Січня 2017, 23:32
Шановні, Шкільний і Нацик!!! того, щоб напитись є багато інших днів, а в суботу буде прекрасний вечір живої музики, якою можна помилуватися і порадувати своє вухо під аромат смачної кави. <br/>ЧОТИРИ АКОРДИ - для вас хочеться побажати всього тільки хорошого, творчого натхнення і не звертайте уваги на ці негарні коментарі!!!!
13 Січня 2017, 00:19
Повністю згідна з патріоткою, Нехай усе в вас вдастя у суботу. Так тримати ви МОЛОДЦІ!!!!!!!!!!!!!!
13 Січня 2017, 01:47
Для чого писати всяку журбу .хто нехоче приходити хай не приходить !!
13 Січня 2017, 16:53
Жива музика, тим більше чиста акустика, жавжди була елітною. Лохи не ображайтеся. Вам цього не зрозуміти