У Рожищі відключили водопостачання

12 Січня 2017, 11:11
2345

У зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на площі Незалежності, пов’язаних із проривом водопровідної труби, в Рожищі вимкнуто водопостачання.

Як зазначив керівник Рожищенського ПЖКГ Анатолій Мєдвєдєв, працівники вже приступили до усунення проблеми. 

Комунальники просять вибачення за тимчасові незручності.

1

1

 

Коментарі
12 Січня 2017, 14:37
дорогу посип, а то слизоття просто жах!!!
12 Січня 2017, 15:24
яка дорога..грошей немае...
12 Січня 2017, 15:51
Комунальна служба має забезпечити людей водою поставити баки з водою. На таку аварію дається 16 годин.
12 Січня 2017, 15:54
Ми в польщі робимо таку аварію 3 чоловік. І потрібно поставити знакі а то нічого немає
12 Січня 2017, 15:57
Все там є, те що на фото не видно то не означає, що знаків немає. Піди прогуляйся, побачиш. Працівники реально працюють з самого ранку. А ти тут сидиш перед клавою, в теплі, і строчиш що є чого немає. Майте вже хоч якусь елементарну повагу і краплю совісті!
12 Січня 2017, 15:58
В Польщі пану підтираєш за бабло, а тут гониш на людей, які реально працюють і працюють за копіки. Небось пана б так не обгаджував.
12 Січня 2017, 16:01
Я роблю на такій роботі в польщі. І знаю що це таке. Те болото потрібно зразу на машину грузити. Але люди мають мати воду . Бо така аварія може бути і два дні, вони воду пустять воно може далі піти
12 Січня 2017, 16:06
Просто ви всі кричете давай євопу, але нам ще далеко до них. Я ні накого не жену.
12 Січня 2017, 16:32
А хто їх змушує працювати за копійки?
12 Січня 2017, 16:42
Ніхто! Але якщо всі будуть їхати в Польщу працювати "не за копійки", то на кого будеш нарікати ти? Хто буде тут прибирати, ремонтувати, аби твої діти жили в більш-менш нормальному місті??????????
12 Січня 2017, 16:42
Пітримую
12 Січня 2017, 16:49
Але всі ви міняли владу кричали, били вікна що щось краще стало. На дорозі не їхати не ходити не можливо. Про що можна говорити. Я рахую що хоч центральні вулиці можна посипати.
12 Січня 2017, 16:51
А ні то давайте забрягати коні брати на підводу пісок і будем посипати дорогі
12 Січня 2017, 16:58
А давайте! Хоч щось зробіть! От ви, 123, особисто що для міста зробили? Назвіть хоч пару своїх вчинків, за які б вам дякувала громада!?
12 Січня 2017, 17:05
Я не хочу хвалитися але я то зробив.
12 Січня 2017, 17:15
Хто сказав що я нарікаю?Просто непотрібно розказувати кому і куди їхати і хто кому підтирає. Якщо їм подобається в лайні борсатись за копійки -нехай. Але хто з них отримав коли небуть премію,навідміну від мера і купи трутнів з міськради? Чи мер і купа його планктону хоча б чаю їм винесли? Самі сидять в теплі і гріють одне місце.
12 Січня 2017, 17:20
А ти виніс? От що ти зробив???? Всі тобі не такі, всі вшиві, а ти хто??? Коли небудь задавай собі це питання і я впевнений, що згодом отримаєш відповідь - ЩО ТИ НІХТО! Людина, яка тільки заздрить і сіє злобу між людьми. Тьху на тебе! Час на пройдисвітів тратити!
12 Січня 2017, 17:25
В нас такі люди. Про який чай можна говорити. На відміну від нас в Польщі люди несуть чай, каву , бутерброди та навіть торти. То там і хочеться робити. І що копати юмз а що вакером. І палива зовсім трішки палить і комфорт.
12 Січня 2017, 17:31
Поки ви будете їздити в Польщі чи деінде, то ми так і житимемо! Поляки кажете кращі? То почитайте історію! Але в принципі кращі - ви ж не понесли комунальникам ТОРТА!!!!!!!!!!!!!!!!!1
12 Січня 2017, 17:33
Але вибачте як заті копійкі можна прожити
12 Січня 2017, 17:38
Вибачте мене мене. І живуть люди, а не втікають до пана.
12 Січня 2017, 17:41
А хто вам не дає їхати до пана, там не будете по клавіатурі пальцями кляцати, а працювати ро 16 годин
12 Січня 2017, 17:47
Бо я українець! І нехай я зараз роблю за копійки, але роблю на своїй землі! Працюю, аби мої діти бачили, що треба дбати про рідну землю і вірити, що хоч і зараз труднощі, але то тимчасово! Тільки важко пояснити чому одні дбають про свою країну, а інші їдуть до пана! Але в кожного своя правда. Живіть своєю, а я буду жити по своїй правді.
12 Січня 2017, 17:47
Що за перехід на мою ніяку особистість.Є мер чи планктон? Де волонтери? Назвався грибом лізь в кошик! Де Бурий, Віра, Дулюк? Нащо було ту Революцію Гідності робити, якщо люди роблять в мороз за 2496!? Головне що самі біля годівнички, самі депутати,мери. А ви прості люди ніхто, лайно на наших туфлях.
12 Січня 2017, 17:50
А знаєш чого ти так кажеш і переходиш на особистості! Бо ти ТРОЛЬ!!!! Ти приліз сюди, щоб когось обгадити, зачепити, щоб далі гадили. А я роблю на свою мінімалку і нікого не гаджу і мені краще живеться ніж тобі, бо в тебе гнила душонка яка шукає вирішення своїх проблем в обгадженні когось.
12 Січня 2017, 18:51
Що не подобається правда? Роби на свою мінімальну зарплату і замкни бузю. Це ганьба бути остарбайтером в своїй країні, особливо після Революції Гідності. І ще пишатися що Я Українець! Ти тупо вишиватнік. Тебе опустили такі чинуші типу мера- Гайворонської. Е -декларанти тобі аплодують з своїх високих крісел. )))))
12 Січня 2017, 19:11
Попри все щиро подякуймо комунальникам.Добре що вони е і працюють юо як віддвдуть ПЖКГ в руки приватника то тоді буде вам...
12 Січня 2017, 19:12
Телепню, людина яка працює на того ж пана інвестує гроші в Україну, от ким ти працюєш якщо не секрет?
12 Січня 2017, 19:59
Хто там пилявся що дороги не чистять? Вийдіть подихайте чистим повітрям, відлізьте від компів - чистять і посипають дороги!!!! Щоб потім не потіли стукаючи пальчиками по клаві )))))
12 Січня 2017, 20:01
Водопостачання в Рожищі відновлено! Дякуємо комунальникам за роботу!
12 Січня 2017, 20:45
Бистро . Молодці. Хочу вам побажати щоб вам купили хорошу техніку. Бо мені соромно за нашу державу що люди мучаться на цій техніці, це не робота а мука. А коли хароша техніка то хочеться робити, щоб була нормальна техніка і зарплата то я неїхавбеб в польщу а в нас робивбеб