У «Мальованці» до Дня захисника України пройде Фестиваль патріотичної пісні

07 Жовтня 2015, 13:00
4201

14 жовтня на території комплексу відпочинку «Мальованка» (смт. Дубище Рожищенського району) відбудеться Фестиваль патріотичної пісні «У піснях мого народу — доля України», приурочений до Дня українського козацтва та захисника України. Початок — о 13 год.

Щороку яскраве дійство у «Мальованці» збирає до шести тисяч гостей. Фестиваль, який проведуть у Дубищі наступного тижня, стане вже восьмим за ліком. 

Детальна програма заходу буде опублікована на сайті «Район.Рожище» найближчим часом. Однак нам уже відомі хедлайнери фесту — ними, зі слів організаторів, стануть гурти «O.Torvald» (м. Київ), «The doox» (м. Київ) та «Luchesk band» (м. Луцьк). 

Подивитися фотозвіт з минулорічного свята можна тут.

Коментарі
06 Жовтня 2015, 01:04
Як мило... Заодно і пана Прокопчука попіаримо... перед виборами. І Таню Новосад (Добровольську).... Та Інну Михайлівну Гайворонську (Савчук) - перший номер солідарності..... Все гуд!!!! Піпл хаває.... Хвала організаторам такого патріотичного дійства!!! але.... Мальованки в чистому вигляді вже два роки нема... Спочатку туди перенесли Фест Духової музики та танцю, який завжди проводився у Луцьку..... А цьогоріч - фест Патріотичної пісні, теж явище Луцьке... але Таня постаралася, видно дуже вагомі арументи має.... І от Мальованка (в даному випадку солідарність, адже перед виборами така замануха електорату) - рулить.
06 Жовтня 2015, 14:16
Черешенька, організацією фесту займається облуправління культури, всі питання щодо змістовного наповнення заходу - до них. Щодо іншого, будь ласка, якщо щось не підходить, їдьте на інші фестивалі, де ще і гроші за вхід заплатите, окрім того, що послухаєте чийсь інший піар...
06 Жовтня 2015, 20:36
Дякую за інформацію!!!!
06 Жовтня 2015, 22:41
З однієї сторони ви праві щодо виборів і паіару, але з іншої сторони вони вже роблять років десять цей фестиваль, сам прокопчук тут і живе, і помоєму на жодній державній посаді не був і фестиваль не перший рік в патріотичному стилі - постійно українські гурти( дзідзьо, скрипка, маренич). Скільки була - безкоштовно і цікаво, і людей щороку більше. Видно, що і душу вкладають і гроші(інших хто таке робить в селі не знаю), хоч ясно що і якась реклама закладу. А що минулий рік не було то в їх сайті написано - що було не на часі. Коли активна фаза війни йшла то і мені веселитись не хотілось. Піду і всім кажу йти - хай краще свій робить для своїх, ніж просто поставлять зверху когось лєвого і тільки одні слова, а діла ноль.
07 Жовтня 2015, 18:17
СМТ. ДУБИЩЕ!!! А НЕ с.ДУБИЩЕ!!! Уважніше!
07 Жовтня 2015, 21:00
Мешканець_Району, дуже мило спостерігати вашу любов та повагу до малої Батьківщини :) Сподіваюсь, вона проявляється не тільки в знанні типу населеного пункту...
14 Жовтня 2015, 22:45
Черешенька, повністю Вас підтримую!! Якщо хотіли зробити фестиваль для людей - треба було робити літом. І запросити хоча б одного бійця АТО, бо вони ж і є наші захисники. Хто в нас патріоти- це тільки самооборона, а організатори фестивалю ні разу не підримали бійців, ні матеріально, ні морально. <br/>Пані Оксано, ви помиляєтесь.. Прокопчук давно при владі, зараз в Обласній раді в Луцьку сидить
15 Жовтня 2015, 00:41
Фестиваль організовує і призначає дату облуправління культури. Вони рішають. Про патріотизм... Не лише той, хто говорить про свій патріотизм та самовиражається на різний лад в інтернеті, є направду патріотом. Дехто робить добрі діла мовчки, без піару...
27 Січня 2016, 12:53
деже дякую за свято
04 Травня 2016, 15:11
Дуже класно було одна і друга група!