Які питання розглядатимуть на 16-й сесії Рожищенської райради

06 Січня 2017, 14:15
1790

16-а сесія Рожищенської районної ради скликається 10 січня.

Відповідне розпорядження підписав голова районної ради Андрій Музика, - повідомляють у Рожищенській райраді.

На розгляд сесії виносяться такі питання:

1. Про районний бюджет на 2017 рік.

2. Про  Програму розвитку та підтримки архівної справи в районі на 2017-2020 роки.

3. Про надання в безкоштовне користування оргтехніки управлінню фінансів райдержадміністрації.

Сесія відбудеться в залі засідань районної ради об 11.00.

Коментарі
06 Січня 2017, 20:00
Є інформація, що депутат Паламарчук готує запит щодо того щоб закрити Район.Рожище. Ну не мудак, га???
06 Січня 2017, 20:06
<p>І Вас зі святом!!! Нехай всі ваші добрі бажання і мрії здійсняться! А в серці панує мир та світлі й щирі почуття!!!</p>
07 Січня 2017, 19:51
Депутата Паламарчука в складі Рожищенської районної ради не існує - є депутат Паламар. А щодо запиту, то ще питання чи підтримають його депутати?
07 Січня 2017, 20:39
до нацика. Чув дзвін та не знаєш де він. 1 - якщо я готую запит , то про це знаю лише я. питання - звідки інформація ? 2 - якщо подав запит , значить інформація в райраді. питання - маєш інформацію з неправильним прізвищем ? 3 - жодних запитів не подавав, перевір в райраді. питання - то хто з нас мудак ? і на останок 4. прийди на сесію може порозумнішаєш . готовий поспілкуватись.
07 Січня 2017, 20:44
P.S жодних претензій чи нарікань до сайту ніколи не мав і не маю. інформація на жаль брехлива. що-небуть...............аби писати
08 Січня 2017, 03:05
А коли вже сесія розгляне питання про недовіру Гайворонській? Засиділалсь ця баба в кріслі голови РДА...
08 Січня 2017, 11:00
коли заслухають звіт голови рда на сесії і депутати більшістю не підтримають. хоча навряд чи . минулого року голосів було замало.
08 Січня 2017, 13:30
депутати підтримають те.що ім скажуть або за що заплатять...А чесних в районній радй з власною позиціею не так багато на жаль...