Рожищани не отримуватимуть зарплатню у розмірі 3200

05 Січня 2017, 13:20
2826 Джерело: golos.ua

Хоча в уряді України повідомили про значне підвищення розміру мінімальної заробітної плати, але реально анонсованих 3200 гривень рожищани не отримають.

Реальну цифру озвучив в прямому ефірі «Громадського» перший віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко.

За його словами, в зв'язку з податковими нормами люди недоотримають 700 гривень, оскільки вони відраховуються в пенсійний фонд. А це означає, що реальна мінімальна заробітна плата становитиме 2500 тисячі гривень.

Нагадаємо, що Уряд анонсував підвищення заробітної плати до 3 200 грн.

 

Коментарі
05 Січня 2017, 17:15
У пенсійний фонд внески сплачує роботодавець за найманих працівників (22%). А з самого працівника утримується податок з доходів фіз. осіб (18%) і військовий збір (1,5%). Отже на руки працівник з мінімалки отримуватиме 2576 грн.
05 Січня 2017, 18:47
Черговий фейк від уряду і Ко. Кому нараховували з/п 3200 до цього "підвищення", тому буде велика дуля а не "підвищення". Тобто пішла фактична "зрівнялівка" у зарплатні, це вже ми проходили у 90-х коли заробітгна плата чи у керівника чи в прибиральниці була однакова. Що тут можна ще сказати: "Улюблений інструмент будь-якої влади в Україні - ГРАБЛІ"
05 Січня 2017, 21:06
3200-704=2496
05 Січня 2017, 21:16
короче домайданились.........
06 Січня 2017, 00:58
Ух, які ви люди( Сумно читати. Ви хочете доброго життя? Вам ж все не так. певно треба було прийняти закон щоб вам з попередньої мінімальної ще половину зрізали. Тодіб були задоволені?
06 Січня 2017, 02:05
Песиміст - це добре поінформований оптиміст...
06 Січня 2017, 08:20
Не піднімають мінімалку - погано, піднімають в два рази теж погано. Ви б вже визначились чого хочете. Що вам не так?
06 Січня 2017, 08:56
Через нашу маразматичну владу половина підприємців планують звільняти працівників.Догрались,домайданилися -тепер ми безробітні ,а вини з офіційними мільйонами!
06 Січня 2017, 12:35
А так нашим підприємцям і треба. І що звільнят працівників самі будуть усю роботу виконувати? чи закриються? Попривикали наші підприємці сидіти на рівній сраці, крепко не напружуватися, людям платити мізер і думати як би то подешевше купити подорожче продати і не напнутися. а ще треба владу обгадити і прибутки приховати щоб податок не платити. Той хто хоче працювати, знайде вихід ібуде працювати і заробляти і людям буде з чого платити нормаьну зарплату.
06 Січня 2017, 16:21
домайданились до ручкі...щого тепер невиходять на майдан? при януковичу так погано було..зато тепер на самому дні...і це ще некінець...
06 Січня 2017, 22:05
? Лише лапшу на вуха вішають а ми дурні віримо...Жодна влада не зробит людям добра
07 Січня 2017, 11:08
Жодна влада й не має людям робити добро, це тільки наша пострадянська логіка, що хтось має прийти і люди бах і живуть добре, влада ПОВИННА СТВОРИТИ УМОВИ при яких людина при докладанні своїх зусиль може достойно жити, але просто так я сижу вдома, а ви мені грошей дайте, щоб ще й на хату та машину вистачило, такого немає НІДЕ і НІКОЛИ не буде.