В Україні штрафуватимуть за зарплату «у конверті»

29 Грудня 2016, 13:16
1817 Джерело: unian.net

Президент України Петро Порошенко підписав закон про введення штрафу розміром до 320 тисяч гривень за виплату заробітної плати без нарахування і сплати єдиного внеску – так званих зарплат «у конверті». Повідомляє Hromadske.ua.

Відповідний законопроект №5130 президент підписав 27 грудня.

Згідно із законом, підприємці мають сплатити штраф розміром до трьох мінімальних зарплат у всіх випадках недопущення інспекторів до перевірки, крім випадку, коли темою перевірки є неоформлення трудових договорів з працівниками та виплата зарплат «у конверті».

Підприємці будуть оштрафовані в розмірі 100 мінімальних зарплат у разі недопущення державного інспектора праці до перевірки, якщо вона здійснюється з метою виявлення працівників з неоформленими трудовими договорами.

Нагадаємо, що з 1 січня 2017 року розмір мінімальної зарплати становитиме 3 200 гривень.

Крім того, за цим законом вже з 1 січня всі фізичні особи-підприємці мають щомісяця платити єдиний соціальний внесок у розмірі 704 гривні на місяць, навіть якщо не мають прибутку.

 

Коментарі
29 Грудня 2016, 15:33
а щож буде далі...
29 Грудня 2016, 15:39
Дибільна держава, а ви люди стійте далі на майдані і захищайте їхні дупи в ато
29 Грудня 2016, 18:03
Користь буде всім. Треба дійсно брати за горло бариг які називають себе підприємцями . Де твоя гідність? Працювати нелегалом в Україні це ганьба. Хоча в кого я запитую -в смердючого ватніка .
29 Грудня 2016, 20:08
А ви впевнені в тому про що написали? З підняттям мінімальної зарплати багато підприємств і підприємів просто закриються, вони не витримають податкового навантаження. Звичайно, якщо ви державний службовець, а не господарник, то вам цього не зрозуміти, вам готові гроші капають, тому ви і ГЕРОЙ!
29 Грудня 2016, 20:12
До речі, сьогодні підприємці масово намагалися потрапити до державного реєстратора, щоб припинити підприємницьку діяльність, а в нас в Рожищі державний реєстратор у відпустці, це нормально?
29 Грудня 2016, 20:33
Ви запитували про гідність. А в вас вона є? Ваше останнє речення свідчить про зовсім інше, від вас віє убогістю, не вихованістю. Не хотілося б щоб в нашій любій Україні було чути нецензурщину і лайку, це нам не притаманне. а запозичене від сусідів- росіян з приходом совєтів в 1939 році.
29 Грудня 2016, 21:22
...Люди не сваріться нічого доброшго вам ця влада не зробить В них що не дія- то проти людей. Так бариг треба виводити на чисту воду аде цього не станеться бо бариги всіх куплять І ви ще відчуете що таке-підвищення мінімалки
29 Грудня 2016, 23:29
ТОЙ НАЦИК БЕЗМОЗГЛИЙ ПІ,,,АС
30 Грудня 2016, 00:11
На моою думку це в першу чергу зумовлено тим, щоб закрити врешті малий та середній бізнес. І врешті, де в бюджеті взяти гоші на виплату мінімальної заробітної плати. Спочатку пообіцяли, а потім думають. Врешті є інформація, що продукти зростуть з 1 січня на 20%, будматеріали на 5%. Побачимо чи справді стане жити краще???!!!
30 Грудня 2016, 01:15
Це я пішов у відпустку?
30 Грудня 2016, 03:36
Бачу ти хлопець хоч куди козак!пора виходити з підпілля і щось конкретне замутити
30 Грудня 2016, 09:41
Постріляти жидів
30 Грудня 2016, 10:08
Якщо підприємець не може заплатит 3200 то напевно хай не мучить не себе не людей але повірте мало хто закриється .
30 Грудня 2016, 13:00
Вчора я був в Ківерцях і в Луцьку, щоб закритися, бо в Рожищі реєстратор надумав відпочити і нічого в мене не вийшло- людей тьма, програми працювали з перебоями, багато підприємців були по пару років призупинені але не закриті, то тепер, хоч і не працюють а мають платити податок. Незадоволення величезні. А на 3200 грн , то ще треба заробити, не так все просто. Податок на нерухомість і всі інші податки теж залежать від мінімалки і субсидії і ціни. А якщо ви в тіні то вам всеодно.
30 Грудня 2016, 13:04
А ну й справді покажися, може ми тебе обиремо головою адміністрації чи ради, може ти й справді СУПЕР, А ПРОПАДАЄШ ДАРЕМНО.
30 Грудня 2016, 13:32
Ти напевно "рєшала" обираєш голову адміністрації чи ради? Саме тобі і покажуся, тільки напиши хто ти. ))))
30 Грудня 2016, 17:01
а може вона навмисно пішла в отпуск, щоб створити для людей таку ситуацію. що хочуть те й роблять
31 Грудня 2016, 19:58
Дарма яник танки не ввів і не розігнав той євромайдан
14 Січня 2017, 19:51
Може ти нацику і прав!