Рожищенський район в числі аутсайдерів по освоєнню коштів

29 Грудня 2016, 12:20
1717 Джерело: golosno.com.ua

У вівторок, 27 грудня, відбулася завершальна нарада у голови обласної державної адміністрації з питань реалізації інвестиційних проектів у 2016 році.

Йдеться на сайті Волинської ОДА.

Для початку Володимир Гунчик зазначив, що до кінця січня 2017 року потрібно завершити формування списку планових робіт на наступний рік.

Начальник управління капітального будівництва Лілія Павлова детально зупинилися на проблемних об’єктах.

Зокрема, найнижчі показники щодо освоєння коштів у Рожищенському районі – 69%.

Відтак, керівник найвищої виконавчої гілки влади в області дав доручення першому заступнику голови облдержадміністрації Олександру Степанцову, заступнику голови облдержадміністрації Сергію Кошаруку та начальнику управління капітального будівництва Лілії Павловій провести детальний аналіз всіх незавершених будівельних проектів минулих років, переглянути підходи до створення проектно-кошторисної документації, а також перевірити підрядників, які виконують ті чи інші роботи, їх виробничі потужності та досвід. 

Коментарі
29 Грудня 2016, 16:39
гнати цю непотріб з району
29 Грудня 2016, 18:06
Де ж та "освоєність" буде 100%,якщо Музика з Гайворонською нічого не роблять.
29 Грудня 2016, 20:04
Кошарук подружку не перевірить,як годиться і Гайворонську знову посварять тільки пальчиком, а з Музики як завжди з гуся вода, бо ж це не в його компетенції - а район конкретно пролетів. А тут вже бездіяльніссть Гунчика - скільки ще потрібно фактів непрофесійності нашої головихи, щоб зробити правильні кадрові рішення! А пардон, це ж БПП - своїх не наказують. Проїхали....
29 Грудня 2016, 21:13
І до чого іі звіти про так звані досягнення?Чи не пора пакувати чемодани панове Гайворонські-Савчуки?І
29 Грудня 2016, 21:24
Пані Інна а куди пожінеш неосвоені кошти? Освоіш в Підлісках?
29 Грудня 2016, 21:58
а всі, хто коментував дану статтю, поняття якесь маленьке маєте про освоєння коштів, які які надійшли на рахунок в казначействі так думаю 15 або краще 22 грудня!!! Хтось з ВАС захотів би виконати якусь роботу наперед без коштів, які ще мають колись заплатити з бюджету!!!??? Думаю ні !! Бо ситуація зараз не стабільна в державі !!! А підписувати Акти про виконані роботи, які ще не виконані для того щоб освоїти кошти (тобто перерахувати виконавцю) думаю немає бажаючих??? Щоб після Нового року давати пояснення в Управлінні поліції у Волинській обл.!!!
29 Грудня 2016, 22:05
Який відсоток по інших районах, і як вони змогли освоїти кошти?
29 Грудня 2016, 22:28
Не видаляйте правду про головиху!
29 Грудня 2016, 22:58
на сайті е-дата можна подивитись як в ін. районах освоювали .... і не тільки ці кошти...