Крижівка: на шкільному автобусі – до якісної освіти

09 Грудня 2016, 12:00
4639

У четвер, 8 грудня, ЗОШ І-ІІІ ст. села Крижівки отримала довгоочікуваний шкільний автобус.

Цього року в Рожищенському районі закрили кілька малокомплектних шкіл. Тому що держава відмовляється утримувати школи, в яких нема 25 учнів. Головні аргументи для закриття – така освіта нерентабельна для держави і неякісна для учнів. Таким чином, багатьом сільським школярам щодня доводиться добиратися до шкіл, долаючи по кілька кілометрів. Часом – по бездоріжжю та багнюці.



Придбання шкільного автобуса для ЗОШ села Крижівки було здійснено коштом місцевих бюджетів на засадах співфінансування: 50 відсотків – за рахунок освітньої субвенції по обласному бюджету, 50 відсотків – коштом районних бюджетів.






Тож, для учнів шкільний автобус у подарунок став справжнім святом. З хлібом-сіллю зустрічали в навчальному закладі районних та обласних гостей з обновою. Все було, як годиться: і освячення автобуса, і перерізання червоної стрічки. Та найбільшою радістю для школярів була можливість здійснити почесне коло шкільним автобусом навкруги своєї школи.






Надіємось, це тільки початок. І незабаром таке щастя постукає й в інші школи, які з нетерпінням чекають на подібний подарунок.

Коментарі
09 Грудня 2016, 16:09
Ну що з'їли. Є автобус. Дотримала свого слова Гайворонська.
09 Грудня 2016, 17:04
Обіцяла три автобуса до 1 серпня. З'їли.
09 Грудня 2016, 18:05
Шановне панство, обіцяли зробити котельню в пожарках, зробили? Обіцяли дах перекрити в копачивчинській школі, перекрили? З’їли? Дякую за увагу.
09 Грудня 2016, 20:59
оце подія!!!!!.......рік будуть писати що автобус дали...а скільки шкіл позакривали?????..харчування відминили....
09 Грудня 2016, 21:21
Дякуємо щиро за автобус районному керівництву!!!<br/>Батьки дітей, які доїжджають до школи.
09 Грудня 2016, 21:33
Це хіба їхня заслуга? Ви задумайтесь?
09 Грудня 2016, 22:32
Ми побачили результат!
09 Грудня 2016, 22:49
при чому тут влада ? вони що за свої гроші купили ? це треба дякувати всім хто наповнює районний бюджет. а ці тільки примазались , та й проблема не знята. скільки ще дітей добираються маршрутками. чому не запросили на дійство найбільших платників податку хоча б ? вузьке коло як при совкові
10 Грудня 2016, 00:31
А Б А Б А ЯГА ПРОТИ. ПОГАНО ВСЕ.І ВЛАДА І ДЕПУТАТИ ІМАЛІ ТА ЩЕ МЕНШІ І ВСЕ НЕ ТАК .ДОРОГИ, ШКОЛИ , ЛІКАРНІ ,КОМУНАЛЬНИКИ І ПОГОДА І Т Д. І Т П.СКІЛЬКИ ТОГО ДЄРЬМА В ВАС ПЛАКСУНИ.ТО ІДІТЬ У ВЛАДУ МІНЯЙТЕ ПРАЦЮЙТЕ, РОБІТЬ ЩОСЬ. ЛЮДИНА В ТОМУ І ЖИВЕ ЩО БАЧИТЬ. ТЬХУУУ.
10 Грудня 2016, 12:54
піарщики а не влада
10 Грудня 2016, 19:24
ви тільки вмієте критикувати та шукати недоліки у всьому. А самі щось зробили у своєму житті? Щоб хтось не робив - все не так. То покажіть, як треба працювати, що робити, як робити. Станьте прикладом для нашої влади і для нас всіх.
10 Грудня 2016, 19:28
Дякуємо за автобус!!! <br/>Мрійте і мрії збуваються. Особливо під Новий рік.
10 Грудня 2016, 20:05
славно строчать новосад з клебанською
10 Грудня 2016, 23:50
Автобус - це не заслуга влади, а звичайна їхня робота. Не за свої гроші купили. Роками нічого ж не роблять, то змушені піаритись.
11 Грудня 2016, 01:08
За що Ви дякуєте Батьки подякуйте за розграблених гроші, причому державні! А якби це писали Батьки то б точно зацікавились про яку котельню в Пожарках іде річ, тому дякую за увагу.
11 Грудня 2016, 15:20
ПРО який дах Копачівської школи? НІЧОГО не робили! Садочок сільська рада перекриває за власні кошти.
11 Грудня 2016, 19:11
А батьки вже подякували Гайворонській за нового керівника освіти. Довго того професіонала шукали.
11 Грудня 2016, 19:18
А хіба інший вихід був.
11 Грудня 2016, 19:50
Кошти були виділенні на перекриття даху в якому розмірі точної цифри не знаю, але ця сума в районі 100 - 300 тисяч гривень. А сліду їх і немає, дякую за увагу.
11 Грудня 2016, 21:57
дякую) ми неочікували)))
11 Грудня 2016, 23:09
А відколи середня освіта стала комерцією? Що таке рентабельно? Для такої кількості учнів як в районі за київськими мірками і двох шкіл хватило, то до цього йде?
11 Грудня 2016, 23:12
Чи рентабельно утримувати приміщення на Грушевського, 12 ? Вони там всеодно нічому не вчаться, тільки проблеми в районі для людей створюють.
12 Грудня 2016, 11:53
Вже доходить до абсурду. Таке враження, що ця писака є або працівником шкільної кухні (не стало харчування - важче продукти красти) або постачальник продуктів (виручка зменшилася), бо пише про відміну харчування буквально під кожною статтею. Сама є мамою двох школярів. Так, стало важче, але ж не безвихідь. Є й море інших проблем, крім харчування.
12 Грудня 2016, 16:39
а хто новий очільник освіти
13 Грудня 2016, 22:53
ми забули все старе.а нового нічого незробили...і вже незробим...
23 Грудня 2016, 18:48
Влада завжди віддірвана від народу і зараз так є. є більш критичні точки з довозом дітей а нє а туди втулили автобуса. Ні ума ні розуму. Світ не бачив середня школа на 54 дитини о це ефективність. ще такоїбездарної влади в районі не було. Діти(в особі керівників району) витріть соплі і повчіться керувати на маленьких відділах а не районом.
25 Грудня 2016, 17:54
Взагалі не 54 дитини, а 74, не пишіть брехні!
12 Січня 2017, 18:06
всі на майдан!!!!!!майданьте дальше..