Які питання розглядатимуть на 15-й сесії Рожищенської райради

03 Грудня 2016, 16:20
2091

15-а сесія Рожищенської районної ради скликається 22 грудня.

Відповідне розпорядження підписав голова районної ради Андрій Музика, - повідомляють у Рожищенській райраді.

На розгляд сесії виносяться такі питання:

1. Про порядок денний 15-ої сесії районної ради.

2. Про  депутатські запити і звернення.

3. Про звіт голови районної ради.

4. Про роботу агропромислового комплексу Рожищенського району.

5. Про  виконання  районної програми підтримки демобілізованих учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2016 рік.

6. Про план роботи районної ради на ІІ півріччя 2017 року.

7. Різне.

На сесію запрошуються депутати районної ради, голова та заступники голови, начальники управлінь і відділів райдержадміністрації, керівники управлінь і відділів центральних органів виконавчої влади в районі, міський, селищний, сільські голови, заступник керівника Маневицької місцевої прокуратури, начальник Рожищенського відділення Ківерцівського відділу ГУНП у Волинській області, голова районного суду, оперуповноважений Ківерцівського міжрайонного відділення управління служби безпеки у Волинській області,  керівники комунальних установ району, політичних партій та громадських організацій.

Сесія відбудеться в залі засідань районної ради об 11.00.

Коментарі
03 Грудня 2016, 22:25
про що звітує музика
03 Грудня 2016, 23:39
<p>ПРИДУРІТИ МОЖНА----БУДЕ ЗВІТОВАТИ СКІЛЬКІ СЕЛЯНИ ЧИ ФЕРМЕРИ ВИРОСТИЛИ..... СХАМЕНИСЬ ЦЕ ВСЕ ПРИВАТНА ВЛАСНІСТЬ І НІХТО НЕЗОБОВЯЗАНИЙ НІКОМУ ВІДЧИТУВАТИСЬ---НОМЕНКЛАТУРА СОВЄЦКА ........ ВИ КРАЩЕ СКАЖІТЬ СКІЛЬКІ ВИ РОБОЧИХ МІСТЬ СТВОРИЛИ У РАЙОНІ ЧИ ХОЧ ОДНЕ ВИРОБНИЦТВО СТВОРИЛИ ЧИ СПІВПРАЦЮ НАЛАГОДИЛИ З ІНВЕСТОРАМИ....ТІЛЬКІ НА ЧУЖІ ПОЛЯ ДИВЕТЕСЬ---НІЩЄБРОДИ РОЖИЩЕНСЬКІ--ЧИНОВНИЧКІ ВШИВІ.....</p>
04 Грудня 2016, 09:49
Ти путаєш. Про те, що пишеш - звітує голова адміністрації, як керівник виконавчої влади.
04 Грудня 2016, 13:14
Хоч в чомусь розберись. Пише ж, звітує голова районної ради а це Музика. Хай розкаже для чого школи закрив, а автобус не купили. Скільки знову коштів у районі розтранжирили і нічого не зробив уже 10 рік підряд. Але він викрутиться, як завжди депутатів проведе.
04 Грудня 2016, 13:24
Перелік питань суттєво зміниться,так завжди, обовязково буде бюджетне питання. Клебанська спить, або ще не вирахували з Шкільним де відкати до Нового року повернуть у якій перспективній справі. Фінансується ж тільки те, де заробити можна, а на всі соціально важливі питання коштів нема.
04 Грудня 2016, 13:27
Що з того звіту? Вже все він вирішив і голоси підтримки знайшов, залишились одні формальності!
04 Грудня 2016, 13:29
Це так само, як його головою обирали?
04 Грудня 2016, 13:30
А якщо Потапчук його не підтримає, тоді хто?
04 Грудня 2016, 13:34
КУЧМУК, СВИСТАК, ПАШКОВ стара гвардія...
04 Грудня 2016, 13:39
Хай прозвітує де кошти з економії на посаді заступника Поділись? Чи він собі премію взяв, за двох ж бо бідолашний весь рік працював?
04 Грудня 2016, 13:46
Хай звіт по Копачівській будові дасть, скільки грошей за рік проїздив на службовому авто в Луцьк?
04 Грудня 2016, 13:50
Я чув в них вакансія в бухгалтерії є?
04 Грудня 2016, 13:55
В НИХ БУДЕ БАГАТО ВАКАНСІЙ...
04 Грудня 2016, 14:15
1-
04 Грудня 2016, 20:29
що вони там звітують...харчування хай дітям зробдять безплатне..автобуси пустять всюди ..щколи хай повідкривають...ато все гірше і гірше стае...
04 Грудня 2016, 22:00
Що, шановний, ніхто не ведеться на твою лабуду?
06 Грудня 2016, 12:31
А те про що ти пишеш не віднесено до компетенції голови ради, а до компетенції голови РДА. Не буде звітувати про корови, чужі поля, створені робочі місця голова ради - вчи матеріальну частину.
06 Грудня 2016, 16:10
Шо я Вам скажу панове читачі, лапша тут дуже смачна, а на рахунок керівництва ніхто нічого не змінить покі українець при владі, безглузді звіти, збори - чергові приготування нової порції лапші, хто краще готує цю лапшу отримує і кусочок пирога побільше, тому якщо вам і правда щось хочеться змінити і бачити що зміни є реальними, а не на словах і паперках, які дивним чином потім зникають, почніть робити щось сабі незалежно від нашого вельмешановного і прекрасного колективу поварів, дякую за увагу