У рожищенському дитсадку – «антикорупційна» перевірка

03 Грудня 2016, 13:54
4207

Через можливий конфлікт інтересів щодо виплати зарплат і премій у рожищенському дитсадку проведуть розслідування.

Про це йдеться у повідомленні «Народна самооборона Рожище» у Фейсбуку.

Ось що сказано у дописі:

«Отримали відповідь на наше звернення з приводу можливої наявності конфлікту інтересів у нарахуванні заробітної плати та премій завідувачкою міського ДНЗ №1 Лесіною Т.Ю.

Маневицька прокуратура передала матеріали Управлінню боротьби з економічною злочинністю. Чекаємо результатів, тримаємо справу на контролі».

1

 

Коментарі
03 Грудня 2016, 16:08
Вже одні перевіряли .
03 Грудня 2016, 16:44
Там теж мафія. Гайворонська покриває не тільки лікарів, а й завідовачок ДНЗ.
03 Грудня 2016, 20:59
неможливо не знайти!!!Все зайшло далеко!!!Тільки головне щоб втхователі не приховували всю правду!!!Але якщо гойманиха підкупить превіряючих-труба діло!!! Невже і цього разу вийде сухою з води?
03 Грудня 2016, 21:08
Конєшно вийде сухою з води. Всі знають які в Україні служби.
03 Грудня 2016, 21:25
Дулюк мабуть має "девять" життів, клоун!!!)))
03 Грудня 2016, 22:02
А ти сидиш і вже боїшся, чудо!
03 Грудня 2016, 22:04
Всі знають, хто така Гойманиха і чим вона займається. Але в неї дуже круті покровителі.
03 Грудня 2016, 22:26
всі садочки перевірте
03 Грудня 2016, 22:27
Що краще? - заробітня платня за виконання БАГАТЬОХ функцій із офіційною сплатою податків, чи сумнівні 44 грн доходу в день? Дулюк, заліпи своє гниле нутро, розкажи за ТВОЮ контрабанду сигарет, соляри, авто і т.д. Псевдопатріот, мля... Скільки за своє убоге гниле подвійне життя ти сплатив податків, СКІЛЬКИ???
03 Грудня 2016, 22:40
от ще кого треба перевіряти і всіх його поплічників
03 Грудня 2016, 22:52
вже того Дулюка за дупу і дайте всім спокій. Ну жодну новину не можна прочитати, щоб ви туди Дулюка не втулили. Ви не його дістаєте, ви дістаєте читачів цього сайту. І досягаєте оберненого ефекту. Ви хочете, щоб ненавиділи Дулюка, а починають ненавидіти вас пташечки-мозгоклюєчки. Вже оскома на ваші коментарі.
04 Грудня 2016, 01:04
Чого вчепились до Дулюка? Людина хоче щось хороше для міста зробити, а тут як завжди, з гамном змішають.
04 Грудня 2016, 10:46
Та перевірте вже нарешті наші садки!!!! Може нам не доплачують? Бо за ці копійки , що ми отримуємо, то гидко слухати про якусь корупцію. ПЕРЕВІРТЕ НАС УСІХ! Бо в нас на кожній групі по декілька вихователів тримаються руками і ногами( Богу дякувати дівчата йдуть заміж та в декрет) за роботу. Тому і маємо неповне навантаження і , відповідно, малу зарплату. А ось чому то в ЕЛІТНОМУ садку повно робочих місць? У нас по 30 в списку дітей по групах. 28 -25 ходячих.А чому ж то у ЕЛІТНИЙ садок під палкою діти ( ті , що не перебігли до наших садків) йдуть???? Чому??? Пані Гайворонська не є мешканкою Рожищ. І вона не знає людей. А Дулюк виріс тут і знає, хто є хто. І дитина його виховувалась у 1 садку. Але це , на іі щастя, було до правління Лесіноі.
04 Грудня 2016, 11:24
Мої діти теж ходили в садочок 1. Мені цей садочок дуже подобався і все в ньому,. Але зараз таке розказують про завідуючу, що аж страшно, волосся дибом стає від почутого. І вже багато років її ніхто не трогає, тільки грамоти дають.
04 Грудня 2016, 13:52
НАРЕШТІ ЗАМІСТЬ ГРАМОТИ ДАДУТЬ ЩОСЬ ІНШЕ.ТЕ.НА ЩО ЗАСЛУГОВУЕ!
04 Грудня 2016, 14:11
Почнем з початку. Якщо ви думаєте, що розслідування щось дасть, ви помилились. Якщо щось і знайдуть всеодно нічого не буде, бо ж тоді треба і відділ освіти і мера спитати, тай Басалика з Гайворонською по голові не погладять, а Долюку грамоту давати. Тому давайте дивитись тверезо на наш корумпований район, нічого не буде.<br/>А голови адміністрацій та мери міст які себе поважають вже давно заборонили будь які внески батьків, бо при таких перевиконаннях бюджету незабезпечити дитячі садочки миючими засобами та папером це ганьба.
04 Грудня 2016, 16:53
Щось мені підказує що &quot;комент&quot; таки правий. настільки все прогнило , що на просту завідувачку днз нема управи. що вже говорити про &quot;верхи&quot;
04 Грудня 2016, 20:44
А я думаю, що їй знов дадуть грамоту. Пані Лесіна пережила багатьох начальників, і ще багатьох переживе. Ніхто їй нічого не зробить.
04 Грудня 2016, 22:08
та нормальний садочок..чого ви причепились до нього...при український владі збудували хоч один в рожищах??????.....