Перелік лікарів загальної практики-сімейної медицини та їх територія обслуговування

01 Грудня 2016, 13:32
12154

Реформування системи охорони здоров’я в Україні передбачило, зокрема, організацію надання медичної допомоги на трьох рівнях: первинному, вторинному і третинному (високоспеціалізована допомога).

Первинний рівень – базовий (його ще називають рівнем першого контакту) передбачає надання медичної допомоги на засадах загальної практики/сімейної медицини.

Його роль дуже важлива, адже власне на цьому рівні обсяг наданої медичної допомоги є достатнім для 80 % відсотків випадків звернень, а також саме тут здійснюються 70-80 відсотків усіх профілактичних заходів.

Сімейний лікар повинен спонукати своїх пацієнтів до усвідомлення, що здоров’я на 50 відсотків визначається способом життя людини, на 20 відсотків – впливом навколишнього середовища, на 20 відсотків – спадковістю і лише на 8-10 відсотків – діяльністю медичної галузі.

Він повинен вміти поширювати здоровий спосіб життя, фізичну активність, здорове харчування тощо, сприяти позитивному психоемоційному мікроклімату в родинах і громаді. Тобто, крім спеціальних медичних знань, володіти вмінням учителя і порадника.

Кореспондент Район.Рожище, звернувся до головного лікаря КЗ «Рожищенського районного Центру ПМСД» Володимира Мосійчука, аби дізнатися перелік лікарів загальної практики-сімейної медицини та про їх територію обслуговування. Як виявилося, реформа діє тільки на папері. А насправді на місцях катастрофічно не вистачає лікарів, тому й деякі ділянки залишаються незаповненими. 

«Машини з 8.00 години ранку обслуговувати пацієнтів. На день може бути й 20 викликів. Жоден виклик не лишається без уваги», – коментує головний лікар ПМСД Володимир Мосійчук. 

Пропонуємо і вам, читачі, ознайомитися з списками, де зазначені лікарі, які відповідають за вашу дільницю.

8








3

 

Коментарі
01 Грудня 2016, 15:48
До Мосійчука В.А. До якого лікаря звертатися якщо на дільниці відсутній лікар?( декретна відпустка або просто немає)
01 Грудня 2016, 15:58
А де остальні?
01 Грудня 2016, 16:32
Та напишіть якусь цікаву статтю за простого пересічного рожищанина, його життєвий шлях, напишіть про становлення Рожищенського району, про досягнення в ті чі інші періоди часу, про здобутки, про визначні місця і події і таке подібне. Можете таке зробити?
01 Грудня 2016, 16:55
А хто обслуговує вул. Мазепи в м. Рожище???
01 Грудня 2016, 19:26
Нарешті!!!!!!!!! Три роки чекали. А де телефони? Вони ж сімейні. До кого звертатись вночі? Чи знову у ліікарню?
01 Грудня 2016, 20:17
А лікар Шимчій В.М.? І до кого "приліпили" Топільно? Інформація неповна не тільки з цих питань
01 Грудня 2016, 20:55
Ми то можемо. А ви це читаєте? Ви впевнені, що під такою публікацією не буде коментів типу: та хто він (вона) такий, щоб про нього писати, та це знайомий (а) когось з редакції, і т. д. ну це, як ви розумієте, найделікатніші з усіх можливих коментарів.
01 Грудня 2016, 21:17
Звертатись в реєстратуру. де дадуть талон на прийом до лікаря,ніхто не залишиться без медичної допомоги
01 Грудня 2016, 21:59
теж немає, та багато вулиць нехватає
01 Грудня 2016, 22:00
набережна, сухарєва, зарічна і т.д.
01 Грудня 2016, 22:21
Звертатись в реєстратуру, де вам дадуть талон на прийом до лікаря, ніхто не залишиться без допомоги.
01 Грудня 2016, 22:52
а у вас дільниця 1 є а лікар шимчій
01 Грудня 2016, 23:20
надайте будь-ласка нам повну інформацію які наявні сімейні лікарі в яких кабінетах вони приймають та години прийому поліклініки. Як викликати лікаря додому ТА чи є у вас керівник установи.книга скарг та вдячності.Наперед вдячний !
02 Грудня 2016, 00:10
Може вам сімейного лікаря на цілодобове чергування ? І в сімейного лікаря є години роботи, сім'я, та право на відпочинок, а для обслуговування хворих є швидка допомога та приймальне відділення ЦРЛ.
02 Грудня 2016, 00:11
Може вам сімейного лікаря на цілодобове чергування ? І в сімейного лікаря є години роботи, сім'я, та право на відпочинок, а для обслуговування хворих в нічний час є швидка допомога та приймальне відділення ЦРЛ.
02 Грудня 2016, 10:41
а на приймальне звернутись то проблема якщо на зміні Березюк Л.М. то тільки проблеми вже краще зразу на відділення йти до знайомих лікарів аніж до такої медсестри
02 Грудня 2016, 22:46
вона не на зміні, це старша медсестра приймального відділення, показує на прикладі як ввічливо потрібно відноситись до людей.
05 Грудня 2016, 20:32
Березюк Л.М дуже хороша медична сестра і людина взагалі А приймальне відділеннч завжди старається допомогти!
15 Грудня 2016, 00:05
Побільше таких медичних сестер,як Березюк Л.М,то може був би толк.,а не такі ,які кубла боцюнам роблять і більш нічого.
09 Грудня 2022, 07:49
Інформація безстрокова. Важко зробити нормально? Я вам підказувати? Список лікарів і фото. Нерви спортять!