Увага! Поліція розшукує осіб, які переховуються від суду

29 Листопада 2016, 13:50
4617 Джерело: s3-eu-central-1.amazonaws.com

Рожищенським відділом поліції розшукуються особи, які переховуються від суду - Віктор Рудусь та Андрій Масалов.

Поліція буде вдячна кожному, хто повідомить будь-яку інформацію про розшукуваних. Анонімність повідомлення гарантується.

Звертайтеся за адресою: місто Рожище, вулиця Незалежності, 93 або за телефоном 102.

 

Рудусь Віктор Вікторович, 06.05.1982 р.н., житель м. Рожище, вул. Грушевського, 5а/2. 


 

Масалов Андрій Володимирович, 09.02.1984 р.н., житель с. Копачівка, вул. Садова, 67, Рожищенського району.


 

 

 

 

 

 

Коментарі
29 Листопада 2016, 16:17
А за наклеп, вельмишановний добродію, можна й відповідальність понести. От зараз звернемося до редакції й вичислимо IP-адресу, а далі справа техніки. Так що сиди і молися, щоб пронесло....Хоча поки прочитаєш, то тебе й так пронесе...прямо за монітором.
29 Листопада 2016, 16:26
Ну що візьмеш з убогого ніщєброда????
29 Листопада 2016, 17:17
на манєжє одни и тє жє!!!!!!!!!!!!
29 Листопада 2016, 17:19
Вони майже завжди редагують мої коментарі. Їм, бач ,не подобається !
29 Листопада 2016, 17:21
Вичисли мою адресу і сам знаєш що в мене візьмеш!
29 Листопада 2016, 17:45
Ти ще попишеш тут трохи і тебе "знайдуть" в паперах регіаналів.
29 Листопада 2016, 17:56
Ото редакція розійшлася не на жарт - витерла майже повністю пів сторінки цікавих коментів...Але то не біда в мене є скріншот, чомусь інтуїція підказувала, що так станеться
29 Листопада 2016, 18:02
Дивись щоб тебе не знайшли в тусовці комуністів.
29 Листопада 2016, 19:22
<p>Слухай, Нацику. Просто про Басалика нічого не було у тих трьох коробках, які були у смітнику, який стояв на вулиці, яка є в місті, який є в районі, який є в області, яка є в державі - от того і немає ніяких рекомендацій що з цим робити. А було б про Басалика хоча б в одній із тих трьох коробок - все, був би матеріал. А так усе, капець, нічого писати не будемо. Навіть і не проси. </p>
29 Листопада 2016, 20:36
не винні .чому переховуються? Вони ж не в росію втекли хіба так важко знайти? Не хочеться в тюрягу! А реба було включити мізки коли людину забивали. Що ж самі себе ізолювали. Це теж кара!
30 Листопада 2016, 13:36
О, то ти ще й підлабузник конкретний. Про всіх у "твоїх коробках" є інформація, а про Б.... чомусь немає. Дивно якось.
30 Листопада 2016, 13:45
Якщо Б.. Б.. то Б.. конкретна )))
30 Листопада 2016, 14:01
Шкода хлопців, в дома чекають дружини, діти, матері. Але ж самі винуваті, якби не зловили, то не відомо скільки ще ЗАТРИМАНИХ могло б від них постраждати. Рідня 100% знає де вони і навіть бачаться, та вони ніколи в цьому не признаються.
30 Листопада 2016, 20:12
А скільки може постраждати,поки вони на волі?
30 Листопада 2016, 21:54
іп адрес вони вичислять)))ха ха ха ха розсмішили
30 Листопада 2016, 21:58
іп адрес вони вичислять)))бу гагага))розсмішили ....
30 Листопада 2016, 22:00
ви підозруванних найдіть а не погорожуйте користувачам)))
01 Грудня 2016, 00:44
Ой не смішіть! А то нашса міліція чи то пак-поліція не знае де переховуються іх кадри?! Вони ж іх і поеривають. Дбпюьб за честь мундира хоча та честь вже добре заляпана і давно.
01 Грудня 2016, 01:31
Вони вже несуть свій хрест, але знали що вибирали!
01 Грудня 2016, 01:33
а чо масалов такий запухший, не могли нормальне фото поставити?
01 Грудня 2016, 10:43
Як то чого запухший? Мабуть у поліції побили....
01 Грудня 2016, 13:46
З яких це пір тут поліцаї будуть залякувати людей?Страх втратили?
03 Грудня 2016, 04:11
Люди добрі, які ви всі злі і ненависні!! Хіба ви знаєте в якій ситуації опинились хлопці, хіба ви поспівчуваєте дружинам, дітям, батькам, що вони не бачать одне одного????? Як засудити когось то швидко пальці чешуться, а як підтримати чи допомогти то відразу за лихими коментарями ховаєте свою гидку натуру! Подивіться в ютюбі відео про них, там вся правда, хто не вірить то зверніть увагу на емоції свідків! Я теж мама, і дружина, не дай Боже...
10 Січня 2017, 19:00
Рудусь Віктор в 2005р мене затримав без підставно визвав наряд забрали. Через 6 годин відпустили. Земля кругла, Бог все бачить .