З комірки історії: спадок рожищенського осередку Партії регіонів. Частина ІІ

27 Листопада 2016, 22:25
5954 Джерело: mukachevo.net

Продовжуємо вивчати спадок рожищенського осередку Партії регіонів. Нагадаємо, в третю річницю Революції Гідності наш читач, пан Василь, приніс до редакції папери, більшість з яких розкриває нам історію партійного осередку «регіоналів».

Отже, ті, хто у свій час повірили Віктору Януковичу, досить серйозно готувалися до виборів. Аби знати реальну картину електоральної прихильності і виявити лідерів задля висування їх на виборах до місцевих рад у 2010-ому, навіть проводили опитування в районі.

На питання «За кого з них Ви могли б проголосувати, якби вони висунули свої кандидатури?» найбільший відсоток респондентів був готовий підтримати відомого рожищенського підприємця Володимира Безверхого – 19%, дещо менше людей готові були голосувати за колишнього дипломата, мецената, згодом – голову Волинської облдержадміністрації, а нині покійного Бориса Клімчука – 14%, на третьому місці з результатом 8% голосів  був голова однієї з міських первинних організацій ПР, працівник управління сільського господарства Віталій Войтович, по 5% голосів набрали головний лікар Рожищенської ЦРЛ Віктор Редзій та екс-голова РДА Сергій Горбач.  Та найцікавіше, що 40% зі 100 опитаних сказали НІ усім перерахованим в анкеті кандидатурам.

А цей перелік питань, ймовірно, свідчить про вимогливість «регіоналів» щодо майбутнього кандидата, що представлятиме партію в державній структурі, або в органах місцевого самоврядування. Кілька питань в анкеті обведені олівцем, а вкінці – лаконічна характеристика району.


 

А ось вже на виборах до Українського Парламенту у 2012 році «регіонали» були не такі принципові і пильні. З обласного штабу в район надійшло розпорядження вести переговори з технічними партіями задля «правильного» укомплектування ДВК. Зокрема, з Народною портією України.

 

Клопотали рожищенські «регіонали» і про те, аби забезпечити представництво своїх людей не тільки у радах всіх рівнів, а й у виконавчій гілці влади. Серед паперів – список працівників Рожищенської РДА за 2012 рік  із зазначенням партійних і тих, хто не клюнув на вудку тодішнього режиму.



 

Також, серед паперів, що належали «партії влади» є автобіографії відомих людей району і міста. Більшість з них досі лишаються на своїх посадах, щоправда вкотре змінивши партійний білет. Наприклад, нинішня очільниця відділу культури РДА Тетяна Новосад. «Справедлива, наполеглива, цілеспрямована вірю у свої сили і Вашу підтримку», - характеризує себе чиновниця. Готувалась до виборів…

А ось виборці Кременецької сільської ради, мабуть, вже й забули, що обіцяв їм у своїй передвиборчій програмі нинішній сільський голова Леонід Хведчак. Завдяки скрупульозній роботі з архівування матеріалів, проведеній районною організацією Партії регіонів, маєте нагоду пригадати обіцянки і дати оцінку роботі Леоніда Павловича.

Далі буде….

Коментарі
28 Листопада 2016, 03:33
СЛАБо.
28 Листопада 2016, 09:02
А, до речі, про Хведчака: він майже все виконав, або ж частково.. так, що вкусіться)
28 Листопада 2016, 11:17
бачте, а коментів - МА!<br/>бо самі себе срати не будемо! ггг
28 Листопада 2016, 11:48
зима прийшла знову..
28 Листопада 2016, 11:52
Ось можна зробити висновок хто є хто. Хто був га...ном ним і лишився і вступав в ту партію сиксоти
28 Листопада 2016, 12:04
І не одна...
28 Листопада 2016, 12:32
ого скільки відомих людей!<br/>получається, що всі старікі у владі - всі регіанали? <br/>а Жога навіть не здивував. Андрійко, скільки маєш партійних? пальців на руках-ногах хватить щоб перерахувати?<br/>ганьба!
28 Листопада 2016, 13:04
він виконав те що йому вигідно та прибутково.
28 Листопада 2016, 13:07
Жога голова виборчого штабу БПП!!! Так облажатись... Нема слів... Одні емоції.
28 Листопада 2016, 13:13
навіщо порцатись в брудній білизні, всі це і так знають, або здогадовались. Ви уявіть що завтра змінеться і матеріали про вас зявляться десь у мережі......
28 Листопада 2016, 14:17
А майбутня так сказати заслужена теж регіоналка пізніше ударівка цікаво а тепер в якій вона партії.
28 Листопада 2016, 15:36
Готувалась до посади начальника. Яке нещастя,,,,,,,,,,,,,,,,
28 Листопада 2016, 15:59
А це автобіографія, випадково, не тієї Тетяни Новосад, яка має стати Народною артисткою України.
28 Листопада 2016, 18:13
Врешті-решт ну скажіть уже ж що в оцих документах крамольного і для чого ці публікації? Коли усі в один голос заявляють, що час єднатись, то тут якось виходить трохи навпаки - складається враження, що хтось навмисне робить усе аби розєднати суспільство. За шатун мабуть таки правда...
28 Листопада 2016, 18:47
зРОЗУМІЙТЕ ОДНЕ- В ЛЮДЕЙ НЕМА ЖОДНИХ ПЕРЕКОНАНЬ ЧИ ВЛАСНОІ ПОЗИЦ!!ЮвОНИ СЛУЖАТЬ ТУМ ДЕ ЙМ УЛИБАЕТЬСЯ ЧИ ТО ПОСАДА ЧИ ГРОШІ яСКРАВИЙ ПРИКЛАД-ОГОРОДНІк АБО кОЗАКЕВИЧ І ЩЕ БАГАТО ТАКИМХ... а ЩО Б НЕ КАЗАЛИ Музика наприклад,як бу в &quot; Батьківщині&quot; так і лищився Отак!
28 Листопада 2016, 19:37
цікаві історії
29 Листопада 2016, 00:19
читаю цей бред сумашедшого..та ви подивіться що зараз робиться..і до чого ми дійшли вже...що??жити стало краще??????.........
29 Листопада 2016, 00:27
А ти, що зробив, щоб жити краще?
29 Листопада 2016, 00:28
Всі ці люди причетні до доведення нашої країни до такого стану.
29 Листопада 2016, 00:47
ой я вас умоляю!!! Так вже оті всі працівники РДА (головні спеціалісти, начальники відділів, оператор комп'ютерного набору...) довели нашу країну до такого стану!!! За 1,5-2,5 тис.грн.з-плати, виконуючи бумажну, нікому не пртрібну роботу!!!! )))
29 Листопада 2016, 01:23
&lt;p&gt;то тільки повний може думати, що оті-таки працівники РДА можуть щось кудись довести або на щось впливати. Що за пафос, рожищанко, - &amp;quot;Всі ці люди причетні до доведення нашої країни до такого стану&amp;quot; - шо ви курите, мадам? Вони як можуть заробляють свою зарплату, щоб якось вижити. А ти сидиш і шукаєш крайнього, не сиди, шукай десь в іншому місці&lt;/p&gt;
29 Листопада 2016, 09:00
Одні роблять революції ,мерзнуть на майданах, щоб черговий олігарх до влади прийшов . А інші заробляють посади ,гроші, різні привілеї міняючи партії .І перші ніяк не зрозуміють , що словами держава патріотизм їх тупо розводять ,а другі не зрозуміють ,що життя не тільки в грошах будинках і карєрі . Так що доказувати один одному непотрібно в кожного своє життя .
29 Листопада 2016, 10:23
А як це так могло бути перший заступник голови РДА Тарас Войтович - позапартійний???? Це якась напевно помилка. Або хтось Тараса штучно відбілює.
29 Листопада 2016, 10:37
Ви бачили допис біля останнього питання &quot; болото&quot; ? Це так ті гладишевські та інші характеризують рожищенських район!!!!!!! Народні висуванці, бляха муха
29 Листопада 2016, 10:54
Слоган &quot;Болото&quot; дописав скоріше за все таємничий свідомий громадянин Василь Т. вже після того як так би мовити &quot;знайшов документи&quot;. Щодо тодішніх регіоналів, то навіщо їм було характеризувати Рожище та район як болото? Воно то може таким десь і було трохи, проте не для них. У них повністю була влада, вирішувалися усі потрібні, в тому числі й кадрові, питання, одним словом &quot;жизнь цветущая&quot;. Ви, можливо, не в курсі, але окремим обраним регіоналам району (десь 20 осіб) після перемоги на виборах вручили золоті годинники з символікою партії. Правда не всім охочим дісталося, трохи навіть поскандалили, але вцілому для них - це було ну зовсім не болото, а рай на землі.
29 Листопада 2016, 11:07
аппапа
29 Листопада 2016, 11:32
о, муха! віддай бабло, паша!
29 Листопада 2016, 11:46
Що це за коментарі під ніками &quot;Вар&quot; та &quot;стас&quot;? Що вони коментують щось по суті статті? Це взагалі ні про що. Якщо ви такі принципові, часто-густо видаляєте коментарі навіть без образ, але, на вашу думку, не по суті публікації, - то будьте послідовними у своїй редакційній політиці і видаляйте цей хлам!!!!
29 Листопада 2016, 16:09
Це був задум регіоналів - коментувати статті під ніками &quot;Вар&quot; та &quot;стас&quot;. В знайдених мною матеріалах є ціла папка присвячена цьому. Хай-но ми опублікуємо!.. Немає вже терпіння от тих клятущих ригів - непотріб чеснслово...
29 Листопада 2016, 19:52
ти василь тормоз. Нема що робити як бити по клаві то краще займись чимсь. Хватить лазити по рожищенських баках і розкидати сміття тим самим додаючи роботи хлопцям з комунгоспу. Їдь вже на Брище я чув там вивезли багато паперів з обласного офісу регіонів .
29 Листопада 2016, 19:56
що по цій статті вже заяву в поліцію написали. Догадайтесь з трьох раз хто. В злодія шапка горить!
29 Листопада 2016, 21:35
Новосадиха?
30 Листопада 2016, 00:33
А що буде в слідуючій статті про партію регіонів? Просто цікаво.
30 Листопада 2016, 10:40
&lt;p&gt;Там буде дуже багато цікавого: поіменний список тих, кому вручили золоті годинники, знову будуть &amp;quot;відомості&amp;quot; сплати членських внесків, загальний список членів - матеріалу три коробки!!! Чекайте, далі буде!..&lt;/p&gt;
30 Листопада 2016, 11:46
А Василь Т. - це, я так розумію, ще той засланий козачок. Скажу вам більше - це латентний регіонал, який скоріше за все досі працює десь у державних структурах. Бо ж свої &quot;вже затерті до дірок&quot; коменти він строчить чомусь лише у робочий час. А де це можна без проблем робити? Правильно! Лише працюючи у державній структурі і, відповідно, ні фіга не роблячи.
30 Листопада 2016, 17:42
А заява справді є і по ній вже актино працюють. Цікаво а чому так оперативно взялись мабуть включились високі покровителі. Адже на кону ...
30 Листопада 2016, 18:19
Адже на кону... ЩО НА КОНУ??????????? КОНКРЕТНО ЩО????
30 Листопада 2016, 18:52
А ніщо. Це всє брєд сивої кобили, але за наклепи треба взяти їх за одне місце, бо, бач, їм ригі не подобаються... Мені теж вони не подобаються, але це не повід усіх тут гадити. Так, я дійсно знайшов якісь матеріали, але я бачих хто їх викидав. А мало гріхів у цих активістів? Та по них можна писати антологію по перевозу контрабанди за кордон, по кришуванню і вимаганню, по привласненню і так далі і тому подібне.. Чого варті розборки із зброєю в Мальованці і таких фактів тьма-тьмуща, але бач, вони патріоти і про них не можна...Диктант писати!!!
30 Листопада 2016, 20:41
Якось дивно виходить, чому опублікували саме біографію Новосад, вона що найбільше зло? Опублікуйте Масалова, Фальфушинського, які тоді дійсно були при владі. Схоже це все на замовлення, так званий чорний піар проти Новосадихи. І правильно зробила, що написала заяву, ще й хай моральну шкоду здере з цих писак. Вона що подавала свою біографію на оприлюднення, а може вона не хоче, щоб її читали всі кому не лінь.
30 Листопада 2016, 20:50
ну-ну хай)))))))))))
01 Грудня 2016, 01:43
А дійсно опублікуйте автобіографії інших членів партії регіонів, а заразом ще щось цікаве для простих людей.
01 Грудня 2016, 01:47
А ти диктант нормально написав?
01 Грудня 2016, 11:35
Я думаю, що для простих людей було б цікаво знати, коли знизять плату за комунальні тарифи, коли стабілізують ціни на продукти, коли з курсом доллара ситуація проясниться, коли введуть ДОВГОЧІКВАНИЙ БЕЗВІЗ з Європою, коли будуть створювати нові робочі місця, коли будуть пропагувати європейські цінності серед широких мас, коли держава почне виконувати свої прямі функції, коли ВРЕШТІ-РЕШТ зупинять війну, яку ШТУЧНО тримають - словом простій людині цікаво, коли стане легше, простіше і безпечніше жити, а те, що хоче знати Рожищанка - це по-іншому як якесь банальне зведення рахунків чи висвітлення когось неугодного чи недосяжного в поганому світлі ніяк не назвеш. В цих замовних статтях брехня на брехні і брехнею поганяє. Який такий Василь Т. знайшов якісь такі ніякі матеріали? Назвіть - Василь Терещук - тоді буде ясно. Підпишіть під статтею хто автор і тому подібне, візьміть коментарі у тої, &quot;іншої&quot; сторони для повної обєктивної картинки, але ж ні, для чого, давай будемо на костях шабаш організовувати. Для чого? Весь світ кричить - ОБЄДНАЙТЕСЬ, а тут давай будемо гнобити ригіАНАЛІВ. Це що, не люди, не такі самі як люди як укропівці, свободівці, бютівці і тому подібне? Та не можуть бути всі однакові! Але ж ні... давай будемо з вітряками воювати, воювати з чинними потрібно щоб робили свою роботу, та й самі щось робіть, самі!!!
01 Грудня 2016, 12:48
Передавайте всі ці бумаги і документи партії регіонів вищим органам влади в Луцьку та на Київ. А то в Рожищі це все болото і далі буде не люстроване.
01 Грудня 2016, 13:37
Що ти мелеш? Що в Луцьку, що в Києві такі самі екс-риги засідають і далі правлять бал. Яка їм там люстрація в голові - треба кишені набивати швиденько. Цей так сказать архів ПР хіба що на макулатуру можна було здати, то хоч копійка на пиво вийшла б.
01 Грудня 2016, 14:00
То чоткій архів - три роки тримали, читали, аналізірували і не знали шо з ним робить))) тепер знайшли прімінєніє - саттті пишуть))) одне місце тим архівом подтерти))) або на макулатуру дійсно здати))) чого до комінстів не ципляються - кожен другий в районі старше віком за 45 років був комуністом - усіх на вила шолі? клоуни! хай пишуть - допишуться. то ж не хватає розуму поняти шо той архів - то костка голодному псові, а вони думають шо їм принесли тонни кампрамату)))
01 Грудня 2016, 16:44
В НАБУ в пркуратуру передавайте копії не тримайте .
01 Грудня 2016, 17:41
Порожні псевдовідомості без підписів? Треб СРОЧНО передавати, хай розслідують!!! На нари ригіАНАЛІВ!!!
01 Грудня 2016, 23:45
Рожище повинно знати свою історію. А це наша історія, яка б вона не була.
01 Грудня 2016, 23:54
Для чого ви той клятий архів в редакцію принесли, краще хай би в смітнику і лежав. Нікому б проблем не було.
23 Червня 2017, 12:38
Варто було б закінчити хоча б дев&quot;ять класів загальноосвітньої школи і навчитись пропрацьовувати та аналізувати матеріал-сирець перед друком. Пояснюю чому - управління сільського господарства як такого в районі ніколи не було, НІКОЛИ. Така установа ніколи в природі не існувала. З маленької брехні породжується велика недовіра. Яка довіра може бути до замовних статтей, статтей які носять ознаки особистої неприязні та корисливості?
20 Червня 2018, 17:44
Оксано, не страшно, що будинок?..))