Хулігани нецензурними написами розмалювали рожищенські будівлі

27 Листопада 2016, 21:21
4392

Вночі, 27 листопада, невідомі розмалювали фарбою вхідні двері в Рожищенській міській раді, приміщеннях пошти та районної  друкарні.

 «Сьогодні працівники редакції приходили писати заяву, щоб вияснити, хто таке зробив. Заяву ми прийняли, але  про результати  поки що сказати не можу. У нас є припущення, тож  перевіряємо інформацію», – прокоментував ситуацію заступник начальника Рожищенського відділення поліції Ківерцівського відділу, керівник патрульної поліції Ігор Ісаков.




 

 

Коментарі
28 Листопада 2016, 09:39
"Варта порядку" ау де ви. Вимагаю повний звіт про роботу цього формування. Пане Ткаченко де і коли. Запитань ну дуже багато
28 Листопада 2016, 10:45
То регіонали розмалювали. В одній із трьох коробок, які я знайшов у смітнику, був детальний план цієї хуліганської акції - схематичні малюнки-ескізи, маршрути, плани відходу, контакти, явки, паролі, чек за придбану фарбу ну і ще багато чого, що стосувалося цього. І не тільки цього. Далі буде...
28 Листопада 2016, 11:35
Готов прозвітувати - лише одне питання кому?
28 Листопада 2016, 11:36
Готов прозвітувати - лише одне питання кому? Хто ви є, конкретно?
28 Листопада 2016, 11:55
На маг. Господар (біля собезу) такий самий надпис тією ж фарбою - "2 ЗОШ 10-А форева". догадайтеся з трьох раз.
28 Листопада 2016, 12:44
А що ти за чудо, щоб тобі хтось про щось повний звіт надавав????
28 Листопада 2016, 13:13
Є "Варта порядку" хтось її бачив? Чи тільки на папері Басалик звітує як доблесно вона патрулює місто? Чи може треба поставити відеокамери і дерти з громади по 100грн.за точку?
28 Листопада 2016, 15:07
звіт потрібен не мені особисто , рожищанам теж було б цікаво
28 Листопада 2016, 16:42
от Вам і рівень безпеки в місті! або проблема рівень якої я частенько піднімаю в мережі ФБ - чим займається &quot;наша міліція - поліція&quot;?????????????????!!!.<br/><br/>п.с. доречі в приміщені міськ ради навіть &quot;посольство поліціанське &quot; є, однак і це не стало у нагоді ...
28 Листопада 2016, 19:20
наша доблесна поліція охороняє тільки Олімп і Вікторію)))
28 Листопада 2016, 20:48
Іра, чим тобі небезпечно в місті? Розфарбуй губи в чорний колір і йди тусити на кладовище як в молодості... А женеш ти на поліцію щоб підняти собі та твоїм неформалам рейтинг!недавно сама бігала з балончиком та малювала паркани готською символікою
29 Листопада 2016, 18:34
Методом дедукції дійшов висновку, що це неподобство організувала та вчинила одна особа, яка патологічно стурбована...стурбована рівнем безпеки у місті. Але, оскільки ніхто більше цієї стурбованості не поділяв, то прийшлося вчинити дану провокацію, щоб всі нарешті повірили у надуману проблему у стурбованому організмі, потім сказати, а я ж попереджала, застерігала, звертала увагу.
01 Грудня 2016, 20:54
та де там...путін виноватий...