ДТП у Рожищі: легковик «OpelZafira» збив велосипедиста з дитиною

25 Листопада 2016, 12:10
3622

Учора, 24 листопада, у Рожищі легковик «OpelZafira» збив велосипедиста із дитиною. Внаслідок автопригоди велосипедист та 6-річний хлопець отримали тілесні ушкодження.

Пригода трапилася зранку. 26-річна мешканка райцентру, керуючи автомобілем «Opel Zafira», скоїла наїзд на велосипедиста з дитиною. Хлопчик знаходився на рамі двоколісного транспортного засобу.

Як повідомляють у Секторі комунікації поліції Волинської області, внаслідок ДТП 62-річний велосипедист та 6-річний хлопчик отримали тілесні ушкодження. У дитини медики, зокрема, діагностували забій черевної порожнини. Ніхто не госпіталізувався.

Відомості поліція внесла до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування.

4

 

Коментарі
25 Листопада 2016, 15:55
На фото та, що збила??
25 Листопада 2016, 16:47
Як відомо велосипедист отримав травму ноги і сам добирався в обласну лікарню
25 Листопада 2016, 17:01
Його забрала швидка
25 Листопада 2016, 20:28
права за сало по купляли і їздять як хочуть......
25 Листопада 2016, 21:09
Якщо ти права купив за сало , всіх до себе не рівняй... В Рожищах велосипедисти їздять як хочуть.... Ще не один в могилу піде поки їздити навчаться
25 Листопада 2016, 21:10
<p>На фото не власниця авто!</p>
25 Листопада 2016, 22:04
Шановна редакція, хто є винуватцем дтп водій чи велосипедист не встановлено. Так що обережніше з висловлюваннями.
25 Листопада 2016, 22:51
У велосипедиста вибита чашечка на нозі,сьогодні відвезли самостійно бусом до Луцької міської..Сам є водієм,обережним водієм,тим більше з дитиною.А проте ніхто,ні від чого не застрахований
25 Листопада 2016, 23:11
слухай грамотей!!! я за сало некупляв права..і стажу маю водійського 21 рік....
26 Листопада 2016, 03:34
очки купи олень
26 Листопада 2016, 10:39
Пишу сюди з надією виявити правду. Я є водієм тої самої зафіри. Момент дтп не пам'ятаю... 5 хв. До аварії і десь 5 після... Винна чи ні визначить слідство. Звертаюсь до жителів міста, допоможуть слідству. Може хтось бачив момент аварії?! Відгукніться!
26 Листопада 2016, 13:40
Вул.Незалежнотi зробити пiшохiдною.
26 Листопада 2016, 16:46
нихто незастрахований вид биди? але купив чи некупив ти права чи некупив дивись на дорогу ане по телефону мандити! толку зтих пишоходив як незупиняються! Особливо наш Безверхий вин взагали николи незупиняе на переходи йдуть дити чи доросли!
27 Листопада 2016, 14:21
не розумію як ще не встановлено винуватця ? для цього що потрібно рік часу і кільканадцять томів судової справи ? водій при повороті ліворуч не надав переваги в русі велосипедисту , збив. от вам і все кіно. для чого тоді ср....на поліція? не може без суда розібратись в простій ситуації ? до речі ще потерпілого навіть не опитали до цього часу, чого вичікують ( хто і скільки запропонує) ?
28 Листопада 2016, 21:51
На фото жінка не водій автомобіля опель зафіра.