Розшукуються злісні неплатники аліментів

22 Листопада 2016, 15:08
2841 Джерело: dpr.kpi.uа

Співробітники Рожищенського відділення поліції Ківерцівського відділу поліції ГУНП у Волинській області звертаються до містян і мешканців району та просять допомогти у виявленні місцезнаходження громадян, які ухиляються від сплати аліментів.

Інформацію щодо розшукуваних осіб можна повідомити за номером 102. Анонімність гарантована!

 

Колишевський Артур Євгенович

18.01.1972 р.н. житель м. Рожище, вул. Чайковського, 15/5.


 

 

Самойленко Вадим Вікторович

11.03.1981 р.н. житель с. Доросині, вул. Миру, 94, Рожищенського району.


 

 

Ходзінський Петро Вікторович

07.05.1976 р.н., житель с. Вишеньки, вул. Вишнева, 24, Рожищенського району 


 

 

Нікітенко Ігор Миколайович

22.07.1971 р.н. житель с. Копачівка, вул. Жовтнева, 8, Рожищенського району. 


 

 

Беляк Віталій Петрович

15.09.1977 р.н., житель с. Рудка-Козинська, вул. Оновлена, 38, Рожищенського району.


 

 

Коментарі
22 Листопада 2016, 18:27
Колишевський в росії. Він пропите кончене чмо, з нього не те що аліментів не доб'єтесь, а й на аналізи не годиться.
22 Листопада 2016, 18:39
шукають вони,........а ті, що ходять по Рожищах, працюють неофіційно, а виконавча не реагує ні на що, то скажете?
22 Листопада 2016, 21:56
А що у нас нема кому цим зайнятися,чи всім до вподрби як сусід сусіда заложує!!
22 Листопада 2016, 22:01
дУРНА БЕЗПЕРСПЕКТИВНА ЗАТІЯ! зРЕШТОЮ.ЧИМАЛО ЖІНОК САМІ ВИННІ І З НИХ ТРЕБА БРАТИ АЛІМЕНТИ ЗА ТЕЩО ЗІПСУВАЛИ КОМУСЬ ДОЛЮ!
22 Листопада 2016, 22:24
як варіант
22 Листопада 2016, 23:42
ото-то да, мужики, ви хоч думаєте, що пишете? чи вас хтось силою в загс тягне, чи хтось змушує дітей клепати (вибачте за грубість)?? Сам чоловічого роду, але в цьому випадку ну ніяк вас не підтримую.
23 Листопада 2016, 00:37
Та більшість з них ніде і не переховуються. Ходять по -Рожищах. Наша доблесна поліція типу шукає. Ганьба поліції.
23 Листопада 2016, 00:47
Отож - то!!
23 Листопада 2016, 02:22
Браво!!! Хай аліменти платить той хто винен в томву що сім"я розпалася! І це-далеко не завжди чоловіки!
23 Листопада 2016, 09:23
взагалі то кожен має свою думку , як і свою долю. Вам хай щастить, судячи з коменту , у вас ідилія сімейних стосунків. Але і інша сторона медалі . хай і в меншій кількості , але є розлучення через жінок . це факт. отож не суди і не судим будеш, чужа сім"я - темний ліс. Хай всіми щастить!
23 Листопада 2016, 09:50
Шановна сильна половина людства! Ви ж не жінкам платите аліменти! А своім кровинкам!!!!!!!!! Ви вважаєте ці мізерні суми можуть забезпечити життя дитини? То беріть на утримання дітей собі і жінки вам будуть платити 500грн аліментів , а ви достойно житимете за цю суму! В чому ж ціна питання???
23 Листопада 2016, 12:23
...<br/>...
23 Листопада 2016, 12:24
...<br/>...
23 Листопада 2016, 12:26
...<br/>...
23 Листопада 2016, 16:28
Перепрошую , але аліменти це факт непорозуміння між подружжям, коли втручається суд. маніпуляція дітьми як зі сторони жінки , так і чоловіка. якщо обоє зрозуміли неможливість спільного проживання , то зазвичай діти забезпеченні вихованням і утриманням . аліменти - це конфлікт сторін , а діти - заручники ситуації
23 Листопада 2016, 16:34
Це я , як кажуть, зі свого гіркого досвіду знаю і про аліменти і про ухиляння від них різними засобами, включаючи відмову від батьківства. Та нічого, Господеві дякуючи, уже моєму дитяті 22 нині. Вижили, правда, тато з'явився , коли нам 14 виповнилось. А що? Памперси міняти не потрібно, зуби усі виросли. Вітрянки, кір, діатези, нежиті,проноси теж пережили. Чого ж сином-красенем не похизуватись? А щодо батька-героя, то маю нещастя спостерігати за таким, бо працюю у дитячому закладі. Овдовів, залишилось двійко дітей-дошкільняток. Миють, заплітають, перуть одяг, ну зрозуміло і годують у садочку. Ще й додому водять, бо забуває по них прийти. А живе ж ,мабуть , за сирітські кошти. Ось такий, як ви кажете, народний герой. Із садочка випустяться за рік-другий. Як далі житимуть і , головне, де? В школі іх ніхто не буде няньчити вже.
23 Листопада 2016, 17:10
несмишить е ще мами таки аби алименти !!!! а зайдеш в бар там ти мами гуляють! нащо цей бред! таким мамам дули ! а ти дити будуть бачити ти гроши??? Видкривайте на дитину рахунок до 18 рокив поки невиросте то хоч буде мати якусь копийку на навчання!!!! Таким стервам платити шоб та дитина страдала на кусок хлиба з маслом!!!!