Голова Рожищенської райради привітав працівників сільського господарства

19 Листопада 2016, 10:02
1701

Андрій Музика, голова районної ради, привітав мешкінців Рожищенського району із Днем працівників сільського господарства.

Про це повідомляють на сайті райради.

У привітанні йдеться:

«Споконвічно напружена хліборобська праця була і залишається визначальною складовою розвитку нашої держави, запорукою її процвітання. Аграрний сектор економіки є базовим у нашому районі, в якому працюють дбайливі господарі.

День працівників сільського господарства – це свято людей праці, для яких безмежна шана до рідної землі визначила не тільки професію, але й людську долю.

Дозвольте від щирого серця подякувати вам – хліборобам, механізаторам, тваринникам, організаторам агропромислового виробництва району, за те, що ви зберегли і примножили традиції українського села, за самовіддану працю, щедрість душі, теплоту сердець, любов до свого рідного краю, до своєї землі.

Бажаю доброго здоров’я, щастя, благополуччя, злагоди і радості у ваших родинах, благодатної ниви і щедрих врожаїв в ім’я процвітання держави  та піднесення добробуту всього українського народу!»

Коментарі
19 Листопада 2016, 12:51
Музика виконує функцію ведучого. Зачитує звернення, привітання,поздоровлення. Нащо взагалі він там сидить?
19 Листопада 2016, 13:54
100%
19 Листопада 2016, 14:15
Це в нас система така з верху по вертикалі йде донизу. А не був би Музика, а хтось інший він би так само виконував ці функції !!!! Так -що з якої сторони дивитись.....
19 Листопада 2016, 15:50
Хто це пише про якусь систему? Це відмазка. Чоловік тупо сидить на зарплаті, нічого не робить. Доречні зарплата непогана понад12000тис. Він що перший раз голова РР? За стільки років, розвалив район, і складається таке враження ,що нічого зробити з цим не можна, і йому залишилося тільки писати поздоровлення.
19 Листопада 2016, 18:08
Може я й не великий прихильник нинішнього керівництва району але:<br/> 1. на рахунок зарплати голови райради - декларація є у вільному доступі на сайті райради і також є електронна декларація і там явно не та цифра яку ви тут пишете, Для чого писати брехню?<br/>2. він не тупо сидить - його обрали депутати районної ради, яких ми з вами, в свою чергу, обирали на виборах минулого року.<br/>Так що, як кажуть наші закляті друзі росіяни -&quot;нечего на зеркало пенять...&quot;
19 Листопада 2016, 20:07
&lt;p&gt;НЯКІ----І ЩЕ НАХАБСТВА ХВАТАЄ ......ОТО ЛАЙНО ЦЯ ВЛАДА....ВІН І ПАЛЬЦЬОМ НЕПОВОРОШИВ ЩОБ СПИТАТИ У СЕЛЯН ПРО ЇХНІ ПРОБЛЕМИ...БАРИГІ ТІЛЬКІ І ДУМАЮТЬ ЯК СКУПИТИ У СЕЛЯН ВСЕ ЗА БЕЗЦІНЬ....КРУГОМ МОНОПОЛІЇ ДЕРЖАВНІ....А ДЕРЖИМОРДИ ЯК ЛАКЄЇ ОБСЛУГОВОЮТЬ МАГНАТІВ ЩОБ ЗЕМЕЛЬКУ 1000МИ ГЕКТАРІВ ОФОРМИТИ.....&lt;/p&gt;
19 Листопада 2016, 21:22
а якби тебе вибрали депутатом райради, а потім головою райради, щоб ти, займаючи таку посаду, зробив би для району ??? Ось я не знаю, як би в теперішній час, я повела б себе на цій посаді (звичайно в правовому полі)!!!!!
20 Листопада 2016, 01:01
не треба нам таких посад на яких нічого не можна вдіяти навіть у равовому полі а лише промови писати користуючись чернетками попередніх років лише піставляючи свіжі цифри та факти. а ще ниніщня влада навчилась файно руками розводити-мовляв що ми можемо зробити все приватне на Схлді війна грошей нема і т.п і т. д. То для чого ці посади? Щоб бюджетні кошти проідати(
20 Листопада 2016, 03:12
Нісого собі 4 ділянки тільки Його! Дві в дружини і дві в тещі! А учасникам АТО великий і Товстий! <br/>https://public.nazk.gov.ua/declaration/b731af61-6c66-485b-a5f8-ed0fb74ade42
20 Листопада 2016, 03:14
Музика нахапав за час головування. От чим він займається!
20 Листопада 2016, 15:58
А я про те і пишу, що не потрібні нам ці посади, а не про Музику на цій посаді чи кого іншого!!!
20 Листопада 2016, 16:15
Редакціє, апривітання Гайворонської передрукуєте? А то враження що лише голова ради не забув привітати працівників селян.
20 Листопада 2016, 16:18
Та ні, то пішла команда потролити Музику.
20 Листопада 2016, 18:11
І ви всі разом з цим тролінгом впоралися! Молодці! Хоча вам все одно, кого тролити, аби злобу і невдоволення життям на когось вилити і тоді вже хто попаде під руку: Самооборона, Гайворонська, Музика, Дулюк, Поліщук і будь-яка більш-менш публічна людина. Вам однаково, вам тупо треба когось гадити, ви як енергетичні вампіри, принизили когось - стало добре...
20 Листопада 2016, 23:05
На такі посади не ветеринарів обирати треба, тоді й можливості будуть...<br/>Можливості у всіх районів однакові, чому наш самий засраний?
21 Листопада 2016, 00:07
&lt;p&gt;а ти наташка ек зря свій хліб в рда іси он як падругу захищаеш але ж ти недовго там щтани протирати будеш дивись щоб потім людям в очі могла дивитись&lt;/p&gt;
21 Листопада 2016, 00:15
Шкільного забули! Він людина зайнята. Економіку в районі підіймає. Цікаво, чого досяг?