Рада прийняла закон, який дозволяє жінкам вийти на пенсію в 55 років за наявності стажу 30 років

18 Листопада 2016, 21:05
53964 Джерело: image.zn.ua

Верховна Рада України прийняла закон №3203 «Про внесення змін до статті 40 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» щодо порядку визначення заробітку для обчислення пенсії», який дозволить жінкам вийти на пенсію в 55 років за наявності стажу 30 років.

Повідомляє сайт Іntermarium.

Законодавчим актом встановлено для обчислення пенсії враховувати заробітну плату (дохід) за весь період страхового стажу починаючи з 1 липня 2000 року.

За бажанням пенсіонера та за умови підтвердження довідки про заробітну плату первинними документами або якщо страховий стаж починаючи з 1 липня 2000 року становить менше 60 місяців, для обчислення пенсії також враховується заробітна плата (дохід) за будь-які 60 календарних місяців страхового стажу підряд по 30 червня 2000 року незалежно від перерв».

Законом у зв’язку з цим викладено абзац перший частини першої статті 40 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».

Законом також доповнено Розділ «Прикінцеві положення» пунктом 2 такого змісту: «положення цього Закону поширюються на осіб, яким пенсії призначені і перераховані в період з 1 січня 2016 року до дня набрання чинності цим Законом».

Раніше Президент Петро Порошенко наклав вето на цей законопроект.

Коментарі
19 Листопада 2016, 00:08
взагалі -то ви сами зрозуміли, що написали?! до чого вік виходу на пенсію до заробітної плати? не чекайте і не сподівайтесь,шановні жіночки, але на пенсію ви вийдете не раніше 60 річного віку!
19 Листопада 2016, 00:14
у ст. 40 закону україни "про загальнообов"язкове державне пенсійне страхування" йде мова про визначення зарплати для призначення пенсії, а у ст.26 -про вік виходу на пенсію. для жінок він поступово збільшується і жінки 1961р.н. вже вийдуть на пенсію у 60 років.
19 Листопада 2016, 00:36
<p>А що ти тый докажеш??? Ъй би запити писати, а тут думати треба...</p>
19 Листопада 2016, 00:41
Ей, гей, ви, попєрєднікі, ви хоч читати навчіться, а тоді бризгайте слюньою на екран. І чого всім дають компи в руки...
19 Листопада 2016, 00:47
Таня, ну йох тебе де.. Ну чьо ти знову жовччю цвиркаєш? а потім - я не я і не при ділах ,і тіпа така пухнаста
19 Листопада 2016, 00:59
А крои мені сьогодні пятдесят шість.то я маю право вийти на пеннсію чи цей закон щодо мене уже не діе?
19 Листопада 2016, 01:09
та ви якщо пишете статті то дивіться коли той закон був прийнятий (ще в березні) і про що в його статтях пишеться! А то вже я думала в 55 р. піду на пенсію. Ото сенсацію написали !!!!
19 Листопада 2016, 01:17
якщо ви народилися у пенріод з 1.10.1959 по 31.03.1960 вік виходу на пенсію у 58років і 6 м-ців,якщо у період з 1.04.1960 по 30.09.1960 - вийдете на песію у 59 років, з 1.10.1960 по 31.03.1961- у 59р.6 м-ців.жінки,які народилися у період ,починаючи з 1.04.1961-вік виходу на пенсію 60 років. по досягненні 55річного віку була можливість вийти на пенсію у жінок до 1.01.2015р при наявності страхового стажу понад 30 років
19 Листопада 2016, 02:20
клоуни, якщо нема, що писати, то краще не пишіть взагалі, <br/>а то постите дані 8міс давності, при цьому не намагаючись розібратись в законі
19 Листопада 2016, 03:36
Боян!!!
20 Листопада 2016, 00:49
нафіг кому ця інформація.клоуни від ЗМІ? Виконуете чиесь замовлення .щоб відволікти увагу людей від більших рроблем наприклад. рахунків за газопостачання? Як були продажні так і лишились.Та вам хоч яуц владу подай ви під неі ляжете
25 Квітня 2017, 23:15
Стара клоуниха ще на сцені стоітбь і виє. виє як собака на погану погоду або біду. Певно має вже десь під 90. Діти вночі зриваються. Бояться тої чорної баби,що на сцені стояла..
24 Травня 2017, 03:38
Я вышла на пенсию в 2012 году в 55 лет, хотя по той реформе - должна была выйти в 56,5, имея стаж работы чуть более 35 лет, от моей пенсии отняли 15% - &quot;пожизненно&quot;! А как теперь пересчитают? И опять отнимут 15%, невзирая на стаж?
24 Травня 2017, 03:39
Я вышла на пенсию в 2012 году в 55 лет, хотя по той реформе - должна была выйти в 56,5, имея стаж работы чуть более 35 лет, от моей пенсии отняли 15% - &quot;пожизненно&quot;! А как теперь пересчитают? И опять отнимут 15%, невзирая на стаж?