Військовослужбовцям потрібна допомога

17 Листопада 2016, 11:08
1442 Джерело: scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net

Бійці, які зараз перебувають у Мар’їнці та Красногорівці, укріплюють бліндажі.

Проект «Меценати для солдата» оголосив акцію зі збору допомоги військовим, ‒ повідомляє сайт ВолиньPost.
«Для бійців, що зараз захищають наш мир та спокій та знаходяться під опікою наших капеланів, для укріплення захисних бліндажів на передовій лінії необхідно:

‒ сокири, сокири-клин, ліхтарі, лампочки, молотки, плоскогубці, викрутки, цвяхи (100, 150), болгарки, кабелі електричні, дріт, електроди, саморізи (гіпсокартон, дерево);
‒ є велика потреба у зварювальному апараті (можна старий);
‒ теплому одязі темного кольору ( куртки, кофти, шкарпетки, нижня білизна), калоші;
‒ продукти харчування», ‒ йдеться на сторінці проекту у Facebook. 

Пункти збору допомоги :
1.м.Луцьк (звертатися до Ніли Головацької)
2. с.Милуші, с.Милушин - клуб (Наталія Стрисік), церква (о.Богдан)
3. с.Княгининок ‒ школа (Людмила Міленіна)
4. с.Сирники -клуб (Оксана Глушко).

Перше авто їде на Схід уже 23 листопада.

Коментарі
17 Листопада 2016, 13:45
А в заможних господарників, які керують волинським краєм, пробували просити?
17 Листопада 2016, 15:54
Та тебе ж, чмо, ніхто ні про що не просить. Сиди собі тихенько та не заважай іншим добрі справи робити. І взагалі зміни свій нік, наприклад, на "чмошнік" чи "убогий". Який же ти нацик?????????
17 Листопада 2016, 18:25
А ХІБА НАЦИК НЕ ПРАВИЙ? хАЙЗЛОДІІ ВІДДАДУТЬ НАГРАБОВАНЕ!
17 Листопада 2016, 19:33
Чуєш ти чудо в ботах, не тобі мені розказувати під яким ніком тут тролити.
17 Листопада 2016, 20:20
........
18 Листопада 2016, 10:00
В нас така система, що скільки не відбирай у злодіїв - воно знову ж таки до злодіїв повертається. Правда вже до інших злодіїв. А реально армії допомогти можуть лише прості люди в спілці з волонтерами. Саме цікаво, що це чудило під ніком "нацик" про це знає, але все одно паплюжить....
19 Листопада 2016, 13:07
"Розумнику"перестань виправдовувати власну імпотентність і перекладати проблеми з хворої голови на здорову. Звинувачувати якусь систему. Тому що в злодіїв ще ніхто нічого не забирав.
10 Січня 2017, 22:45
Підтримую Нацика.....Тут деякі так звані патріоти,які навіть тут вміють тільки обзивати інших людей не дивлячись у власне зеркало - ви живете ніби в іншому вимірі і не бачите до чого ми вже прийшли?Вам мало було побачити е-декларації всіх чинуш України?За кого гинуть ні в чому не винні люди з обох сторін?Патріотів на війні ця влада вже майже знищила,залишились лише контрактники і добровольці,тобто ті,хто будучи безробітними мусить хоч якось кормити свої сім'ї.На війні наживаються і збільшують свої статки президент і приближені до влади лакеї.Потрібно нарешті встати з колін і перестати бути справжнім українцем,а не терпилою.......