Відділення поштового зв’язку у Вічинях виявилось нерентабельним

14 Листопада 2016, 18:00
2487 Джерело: zinok.biz.ua

Громаду села Вічині обурив факт закриття місцевого відділення поштового зв’язку.

І ось нещодавно на запит депутатів районної ради щодо цього питання, надійшла відповідь від керівництва державного підприємства «Укрпошта».

У листі – відповіді, який озвучив голова районної ради Андрій Музика йдеться про те, що: «з метою впорядкування мережі поштового зв’язку та зменшення витрат на утримання нерентабельних відділень за згодою Вічинівської сільської ради, було прийняте рішення про закриття поштового відділення у Вічинях та обслуговування жителів села поштовим відділенням у селі Доросині».

Згідно із розрахунковими нормативами розвитку мережі об’єктів поштового зв’язку у містах і сільській місцевості, у Рожищенському районі повинно бути 16 відділень. На сьогодні їх 27, тобто на 11 об’єктів більше, від норми. Тому «Укрпошта» вважає недоцільним поновлення роботи нерентабельних виробничих підрозділів, яким виявилось відділення поштового зв’язку у Вічинях.

Коментарі
14 Листопада 2016, 23:35
Складається таке враження що Музика сидить на цій посаді щоб тільки озвучувати різні листи.
15 Листопада 2016, 03:19
Паршиво торгували ковбасою і макаронами от і закрили пошту.
15 Листопада 2016, 14:27
<p>Пошту закрили завдяки колишній поштарці, що вона людей невиплачуючи пенсію людя, не виплачувала багатодітним сімям на паливо читала чужі пісьма не носила газет, виписувала газети, журнали гроші брала а нічого не було виписано за таке садять в тюрму і надовго!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!</p>
15 Листопада 2016, 18:53
музиці вивчити ситуацію по Вічинях
15 Листопада 2016, 19:14
вжити заходи.....
15 Листопада 2016, 19:19
Вже було кілька запитів по даній проблемі.........На сесії районної та обласної рад,а результат на жаль ніякий......... Проблема в тому, що влада не хоче прислухатись до проблеми віддаленого від районого центру села.......А жаль і так в нас в державі все.Один кілометр дороги напевно затратно заїхати до Вічинь-коли везуть пошту в Береськ.А листоноша змушена долати 10 км. до села Доросині. Місцева влада готова надати приміщення безкоштовно,оплатити комунальні послуги,зробити косметичнмй ремонт і от вам результат.
15 Листопада 2016, 22:49
Треба продавати ковбасу, а бо де взяти гроші на зарплату в триста тисяч. І я би хотів побачити де, ще є таке щоб листоноша носила гроші в пакеті. А якщо щось станеться хто за ці гроші буде відповідати? Напевно Музика разом з тим кому це відділення не рентабельне.
16 Листопада 2016, 01:22
Я хотіла би побачити як в тих керівників дружина, сестра, мама, бабуся долали по 10 кілометрів і носили з собою товар, газети, а саме головне це гроші і мені цікаво якою охороною Укрпошта забезпечила листоношу .
16 Листопада 2016, 01:53
Шановне керівництво Укрпошти скажіть, якщо по селах відділення не рентабельні так взагалі позакривайте і йдіть на заслужений відпочинок і пенсію в 1000 гривень ось тоді може ви згадаєте про людей і як можна прожити за такі гроші ско...ти.