Що робити, якщо заважає тютюновий дим в кафе

13 Листопада 2016, 14:42
4085 Джерело: img05.rl0.ru

Якщо вам заважає дим від сигарет у кафе, барі чи ресторані, ви можете написати скаргу у Державну службу з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Про це пише Інформаційний портал ГРЕЧКА. 

Нижче подано інфографіку, де пояснюється, що робити, коли вам заважає тютюновий дим у закладі.

Варто знати, що курити сигарети, електронні сигарети, кальяни у всіх закладах ресторанного господарства заборонено Законом України стаття 13 ЗУ 2899-IV. А заклад, який порушує це, отримає штраф від тисячі до 10 тисяч гривень.

1

 

Коментарі
13 Листопада 2016, 16:50
а ХОЧ КРИКОМ КРИ ЧИ-НІЧОГО НЕ ЗРОБИШ! бО ДЛЯ ВЛАСНИКІВ БАРІВ ЗАКОНИ НЕ ПИСАНІ.ВОНИ ВСЕ ВИРІШУЮТЬ ЗА ГРОШІ!!!!
13 Листопада 2016, 17:40
Устно нічого не вирішиться, зразок оформлення скарги вам запропонували, з сучасною технікою дуже просто пред'явити докази. <br/>Декілька раз заплатять штрафи чи відкупні і відношення різко зміниться
13 Листопада 2016, 21:32
При таких обмеженнях мають бути враховані інтереси обох сторін. Якщо є заборона курити, то має бути спеціально відведена зона для куріння.
13 Листопада 2016, 21:34
А в яких місцях громадського харчування зараз курять в Рожищі? Підкажіть, буду лише туди ходити!
13 Листопада 2016, 21:35
явно написала людина, яка вже 10 літ нікуди не ходила.
13 Листопада 2016, 21:45
а от і помиляешся поганий з тебе психолог.а взагаліто треба ставити питання про те чи треба палити особливо молодим дівчатам,оце проблема! а ти що проти,що підприемці все вирішують за бабло? то це ти відстав від життя!
13 Листопада 2016, 22:26
і навіть не претендую на це. Просто люблю поєднати каву з сигаретою. А щодо молодих дівчат, не думаю, що ця заборона завадить їм курити. І взагалі, існує статистика, свідчить, що заборона куріння в громадських місцях, привела до зменшення тютюнозалежності?
14 Листопада 2016, 00:24
Краще б легалізували, як в Голландії, кафе-шопи.
14 Листопада 2016, 12:53
ТОБІ ЩЕ СЕКС-ШОП В рОЖИЩІ ПОДАТИ?
15 Листопада 2016, 18:39
Можна