Рожищанка Наталка Войтович розповіла про вікенд у Парижі

09 Листопада 2016, 11:00
5678 Джерело: volyn.tabloyid.com

Телеведуча, співачка та світська левиця Наталка Войтович побувала у Парижі, де відвідала чимало цікавих місць та насолодилася вишуканою французькою кухнею.

Хоча у Франції Наталка була не вперше, ця подорож справила на неї великі враження.

Про шопінг на Єлисейських полях, зустріч із Машою Єфросиніною, кір, Мулен Руж та вишукані замки Наталка розповіла «Таблоїду Волині»:

«У Парижі я була не вперше, але є місця, якими насититися неможливо. Це – про Париж і Францію. Кожна подорож туди – інакша. Перший мій візит до цієї країни був шість років тому в автобусному турі. А цього разу я відпочивала із дівчачим товариством, і обрали ми бюджетні авіалінії сполученням Варшава-Париж. Нас цікавили, окрім архітектури і її історії, жіночі теми: мода, парфум, вино, сир, фуа-гра і круасани. Але в Парижі вагу набрати важко, адже ходили ми багато.

volyn.tabloyid.com
volyn.tabloyid.com

volyn.tabloyid.com
volyn.tabloyid.com

Не обійшлося без традиційних маршрутів із відвідуванням Ейфелевої вежі, Собору Паризької Богоматері, річки Сени, Тріумфальної арки і шопінгу на Єлисейських полях, де ми зустріли із цими ж справами Машу Єфросиніну. Звісно, відвідали цікаві гастрономічні ресторани, де подача французької кухні – класична. До прикладу, асорті сирів французи куштують між основною стравою і десертом, а на аперитив пропонують напій із смішною назвою КІР – це біле сухе вино або шампанське зі смородиновим сиропом. Дуже смачно! Хочу в Париж тепер уже із гастрономічним туром, адже кухня там дуже вишукана.

volyn.tabloyid.com
volyn.tabloyid.com

Відкриттям подорожі стала поїздка у замки Луари, що за 250 кілометрів від Парижу. Інтриги французьких монархів, розкіш, кохання, розпач – усе вилилося у красу цих замків і садів та парків, що біля них.

1
volyn.tabloyid.com
volyn.tabloyid.com

volyn.tabloyid.com
volyn.tabloyid.com

volyn.tabloyid.com
volyn.tabloyid.com

Вечори у Парижі – це теж окрема історія. Ми обрали для себе вечірні прогулянки відомими місцями, серед яких і Мулен Руж. Париж надихає і кількома словами важко описати враження. Скажу, що уже мрію про наступну подорож і вже знаю, у які провінції і місцини хочу завітати. А мрії, як відомо, здійснюються!», – поділилась враженнями Наталка Войтович.

volyn.tabloyid.com
volyn.tabloyid.com

volyn.tabloyid.com
volyn.tabloyid.com

volyn.tabloyid.com
volyn.tabloyid.com

volyn.tabloyid.com
volyn.tabloyid.com

volyn.tabloyid.com
volyn.tabloyid.com

volyn.tabloyid.com
volyn.tabloyid.com

volyn.tabloyid.com
volyn.tabloyid.com

volyn.tabloyid.com
volyn.tabloyid.com

volyn.tabloyid.com
volyn.tabloyid.com

volyn.tabloyid.com
volyn.tabloyid.com

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

 

 

Коментарі
09 Листопада 2016, 14:46
Пані Наталка! Питання. А за чий "кошт" ви туди їздили?
09 Листопада 2016, 15:52
ВОНА ТЕЖ ТЕПЕР ПРОСТА СМЕРТНА.КЛАН ВОЙТОВИЧЫВ ЗНИК
09 Листопада 2016, 17:30
А Тарасик де????
09 Листопада 2016, 17:46
здувся конкретно
09 Листопада 2016, 18:41
Для рожищ
09 Листопада 2016, 18:43
Якби вона в польщу на клубніку поїхала напевно більша новина була
09 Листопада 2016, 19:10
Вона поїхала під час затишя у громадянській війні на Україні,а доця народної принцеси Юлії Тімошенко,Євгенія,поїхала "гулять іменини" в італійський ресторан 20 лютого 2014року,тобто в день розстрілу Майдану. То в кого мала вчитись моралі Наталя??? P.S. ...а губи в неї класні...
09 Листопада 2016, 19:17
а подруги !?
09 Листопада 2016, 19:20
Не вірю,що будь хто з рожищенських депутатів не поїхав теж у Францію,при умові,що не "засвітиця" в масмедіа.
09 Листопада 2016, 19:40
Невже ви не здогадувалися, які брудні коменти посипляться після цієї статті? Навіщо ви це пишете?
09 Листопада 2016, 19:57
Не знаєте? Тут площадка для обсирання один одного
09 Листопада 2016, 20:09
То шо редакція срач розводить? Редакція вам про людей розповідає! Дає змогу побачити, чого люди досягають, коли не сидять і не обсирають один-одного. А працюють! А ви невдячні, тільки сидите і гадите. Щоб мали порадіти за людину, землячку, то від "жаби" аж давитеся. І ще когось звинувачують. Соромно, що живу з вами в одному місті. А редакція що не напише, то вам все не добре. Пишіть самі! І читайте своє написане сидячи на сральнику, бо там ваше місце!!!
09 Листопада 2016, 20:16
А дійсно..невже нема про кого написати....так багато в нас є гарних...талановитих Простих людей..
09 Листопада 2016, 20:16
<p>Редакція провокує! Коли люди сидять голодні, а ціни лізуть вверх публікує ситі морди шопінг на який прості люди грошей немають облизуються на ті блюда. За які заслуги? Татові гроші чи чоловікові? Сама може заробила?</p>
09 Листопада 2016, 20:17
Де зник мій коментар про "левицю"? Я що там когось обізвав? Висловив свою думку. Редакція, якщо вам неподобаються, коменти читачів закривайте свою шарахіну контору!
09 Листопада 2016, 20:20
Шановні! Чому ви видаляїте коментарі? А самі кричите "свобода слова", "свобода думки".
09 Листопада 2016, 20:26
<p>"Дає змогу побачити, чого люди досягають, коли не сидять і не обговорюють один-одного. А працюють!"<br /> А ЗАВДЯКИ КОМУ ДОСЯГАЮТЬ? МОЖЕ ЗГАДАЄМО ХТО В НЕЇ ТАТО БУВ.</p>
09 Листопада 2016, 20:29
Катя! То ви напишіть завдяки кому і чому "СВІТСЬКА КИЦЬКА" досягла того, що має.
09 Листопада 2016, 20:35
Та, яка вона рожищанка. Вона Рожище покинула , давно вже в ньому не живе і десь далеко його бачила.
09 Листопада 2016, 20:46
хай живе як усі люди
09 Листопада 2016, 20:51
<p>Коментатор під ім"ям "Катя" - це ніяка не Катя, це така собі  Леся. Леся - це на всі 1000% віддана сімї Войтовичів, вона в них душі не чає і намагється в усьому бути подібною тій нікчемній підлій сімейці. Тарас - їй кум, Наталочка - взірець для наслідування. Кому подобається в цій ситуації в державі така стаття? Нікому!!! Не можна жирувати коли країна бідує, а це так зверхньо і нахабно, редакціє, ви що??? Напишіть краще чого диктант не писали такі собі О. Дулюк та В. Шварцкоп - буде більше толку. А щодо того, що Наталочка досягла чогось - то таки-так: алкозалежність, пихатість і зверхність, роздор у власній сім"ї.</p>
09 Листопада 2016, 21:14
<p>Люди добрі, не подобається вам стаття - не читайте! Чому на Таблоїді немає таких коментарів, як у нас? Невже там читають не такі ж самі люди, як ми? Ну поїхала людина в Париж, показала нам фото. Що тут поганого? Зрештою, ви ж самі читаєте такі новини більше, ніж, наприклад, про людину, яка пережила голод, війну та розруху. Хто з вас, коментаторів, почитав сьогодні статтю про Ганну Лихотоп? Хто пожалів жінку за тяжку долю? Хто порівняв її долю зі своєю? Впевнені, що ніхто з вас! За роки незалежності ми навчилися не вирішувати свої проблеми, а перекладати їх на голови інших і звинувачувати когось у своїх проблемах! Будьте добрішими, вірте в майбутнє, не заздріть! І перш, ніж звинувачувати Район.Рожище у "розведенні срачу" подумайте, хто тут пише про один негатив! Що б ми не написали, знайдуться люди, які напишуть своє "добре слово".</p>
09 Листопада 2016, 21:48
А чому тільки за Наталку пишете всяку гидоту??? То з ваших коментарів випливає, що якщо хтось зміг поїхати за кордон (моя родичка простий бухгалтер, яка любить подорожувати їздила у Францію) то значить він нікчема і за велике багатство поїхав. Ні шановні потрібно не обжиратися, а якщо маєш гарну роботу то можна і на подорож відкласти копійку а не все вимірювати жратвою. А рукавиці на передову хай міністерство оборони забезпечує. Кожен громадянин України, хто працює легально,сплачує 1,5% від з-плати військовий збір. То де ці кошти діваються, якщо вже рукавиці немає за що купити!!!
09 Листопада 2016, 22:01
Я читав про Ганну Лихотоп,i пропоную рожищенським можновладцям не скверики будувати,а тим кому за 80 рокiв надати матерiальну,або продуктову допомогу.Також рекомендую "iмбiцилам з освiтою вiсiм класiв" не докурювати "буквар" на самокрутки,а здобувати освiту,так як робила ця бабця Ганна Лихотоп.
09 Листопада 2016, 22:12
Де будуть олігархи брати МАСОВКУ для третього майдану,якщо всі будуть освічені і не буде імбіцилів з освітою вісім класів???
09 Листопада 2016, 22:22
Редакція цією публікацією пробила дно!
09 Листопада 2016, 23:17
Дійсно,чому Дулюк і Шварцкоп неписали радіодиктант?немали пів години часу,горе-патріоти?
09 Листопада 2016, 23:28
<p>Вона в Європу а я не можу в рожищенських чиновників приміщеня під клуб заарендувати</p>
09 Листопада 2016, 23:35
Тобі чудо потрібно пику на товкти, може ти нарешті замовкнеш . І нік поміняй бо тобі до нацика як до києва на колінах.
09 Листопада 2016, 23:43
Чому ти ховаєшся скажи відкрито що жалкуєш за паханом. Дуже жалію що пожаліли вас, потрібно було х...чити вас вздовж іпоперек . Але повір час прийде і ве розставить на своі місця.
09 Листопада 2016, 23:50
Завтра запитаю хто хоче приміщення під клуб тоді начувайся буде тобі і клуб і танці. Землю виділи під громадський туалет може візьмеш і побудуєш, місту користь принесеш та й собі заробиш. Ну як слабо!!!!
10 Листопада 2016, 00:13
А останні коментарі якісь обкурені травкою писали ??? Якийсь брєд не по темі???
10 Листопада 2016, 00:48
Сам ти обкурений! Все нормально написали.
10 Листопада 2016, 01:04
Мій останній коментар був о 20:22. Це якийсь мотлох хоче когось підставити.
10 Листопада 2016, 01:39
вона когось відстрапонити їздила?
10 Листопада 2016, 14:43
ФОТКА З катьою ОСАДЧОЮ? .........................
10 Листопада 2016, 14:45
.........................
10 Листопада 2016, 17:27
А Наташа може. Це ще та ..............
10 Листопада 2016, 19:33
А чого ти нехочеш відкрити приватний,платний туалет щоб не жити на 44 грн. в день?а може там немає халяви і тому нехочеш??
10 Листопада 2016, 19:55
..
10 Листопада 2016, 22:27
Потвур, взнаю хто ти такий, втоплю в приватному туалеті.
10 Листопада 2016, 23:22
Може скажеш де зустрінемся
11 Листопада 2016, 00:47
ну точно обкурені гамнюки-малолєтки.....
11 Листопада 2016, 01:28
<p>Біля Квадрату, завтра, о 21:00! Там туалет приватний!</p>
11 Листопада 2016, 11:49
Хто це така? якщо про кожного рожищанина писати як він їздив за кордон - слів не хватить. Напишіть про мене!!!
11 Листопада 2016, 19:32
Ні давай біля фонтану в 21.00
11 Листопада 2016, 20:20
Не спригуй
12 Листопада 2016, 02:20
Ну і чому ти не прийшов?
12 Листопада 2016, 05:04
Як віртуальний герой-троль може прийти? Чи може ти в матриці живеш? Що ти курив, щоб такий маразм написати?
14 Листопада 2016, 18:06
Про відпочинок рожищан можна навіть не писати. Ви зайдіть в однокласники, контакти чи у фейсбук в кінці літа, і не тільки. І побачите, де тільки наші земляки не відпочивають!!!! Деякі місця Наталці Войтович навіть і не снились. Але чомусь ніхто нікого не обсирає... Хто де хоче і може, там і буває. До речі, Наталка і її родина мені не родичі, і навіть особливо не знайомі. Просто пишу так, як воно є.
25 Листопада 2016, 11:28
Редакція чмо..зник черговий правдивий комент!!! То може ви краще напишете статтю про всенародну любо до СВІТСЬКОЇ ЦИЦІ?
25 Листопада 2016, 11:32
І про те як вона заробила своїм язиком на трикімнатну квартиру в елітній новобудові за кругленьку суму в у.о. Бо судячи з декларації продоходи- її чоловік голий і босий митник.
25 Листопада 2016, 14:49
)))