Більше риби та птиці, - влада вперше за 16 років переглянула вміст продуктового кошика

08 Листопада 2016, 11:00
1793 Джерело: ukr.media

Кабмін підвищив норми споживання на деякі продукти.

У вересні-жовтні цього року Міністерство економіки та розвитку України провело ревізію продуктового кошика. 

Головні нововведення - підвищення норми споживання м'яса птиці на 166 грам та риби - на 208 грам. Також до цього кошика додали каву, чай, сіль і лавровий лист, повідомляє «ОГО». 

Норми споживання за іншими групами основних продуктів харчування залишилися без змін.

Відзначимо, що вартість мінімального набору харчування працюючого українця в жовтні цього року склала 1222,76 грн, що на 93,63 грн більше, аніж у жовтні минулого року (1129,13 грн).

Нагадаємо, що прожитковий мінімум в Україні цьогоріч зріс до 1450 грн із 1378 грн минулого року.

ogo.ua
ogo.ua

 

Коментарі
08 Листопада 2016, 13:37
Дорогі колишні співвітчизники,ну скажіть мені,чи жили ви при моєму президентсві гірше ніж сьогодні?Мабуть,якось неправильно ви майданули...
08 Листопада 2016, 15:33
Повертайся Вікто Федорович.приймемо з радістю.Ти хоч пенсіі збільшував.При тобі хоч і був "безпредел" але не такий нахабний. Ці ж обнагліли до краю! Брешуть безбожно! Хочуть дати нам по три тисячі зарплат а про пенсіі-ні гу-гу.А ціни то зростуть.а долар то скочить! На фіга кому ті три тисячі нещасні. Деклараціі влади- це інфаркт для народу! Ми порівняно з ними -просто бомжі.ПОВЕРТАЙСЯ.ВІТЯ!!!!!!!!!!!!!!!!
08 Листопада 2016, 16:53
Коли ти втік, як пацюк, одразу стало легше. З ненавистю і зневагою- твої співвітчизники.
08 Листопада 2016, 17:25
красти новій владі.Раніше владі треба ще було щось людям давати,а тепер крадуть більше і все на агресію росії списують.
08 Листопада 2016, 20:29
Віктор,повернись!!!!!!!!!!
09 Листопада 2016, 10:43
чого мовчать активісти, де вони, точніше де їхні коментарі?
09 Листопада 2016, 15:48
А нема чого актив1стам сказати бо ж бардак кругом 0 це правда.Янукович! Повертайся!
09 Листопада 2016, 16:00
мовчить Гайворонська?
10 Листопада 2016, 02:43
!й чи з В!тьою чи з Петьою -всеодно добре.
29 Листопада 2016, 20:50
То хай іде нафіг на допит Ій також е про що брехати!
29 Листопада 2016, 20:50
То хай іде нафіг на допит Ій також е про що брехати!
29 Листопада 2016, 23:55
Так будемо рибу істи як зараз імо-по великих святах і то не завжди.Такоі влади в нас ще не було Скоро буде голодомор а вбивча війна невідомо за що вже е. Що нам влаштують далі? Тотальне винищення? Янукович не витворяв.