У Копачівці відбувся конкурс «Файна панянка»

08 Листопада 2016, 09:35
5846

Цей вечір в Копачівці запам’ятається на довго, адже вперше в селі шукали «файну панянку» або ж іншими словами – міс села Копачівка. Готувалися до свята більше місяця, тож все мало вийти на хорошому рівні. Задовго до заходу було оголошено про реєстрацію учасниць, що тривала близько двох тижнів, тож всі бажаючі могли взяти участь.

Участь приймало шестеро дівчат різного віку – від 11 до 16 років, як з Копачівки так і з сусідніх сіл, зокрема, Олександрівки.

3

Почалося все з представлення, в якому учасниці розповідали про себе, свої захоплення, погляди та хобі. Всього було 5 конкурсів, серед яких інтелектуальний, конкурс представлення своїх талантів та вечірнього плаття, а також «Вишиванка – це стильно», під час якого учасниці ділилися своїми думками щодо того, яку роль відіграє національний одяг у сучасному житті.

1

Критично і не дуже учасниць оцінювало журі в складі якого були Віталій Богомаз, Ірина Гундир, Руслана Масюк та Сергій Янішевський. Вони й ставили оцінки від 9 до 11 по критеріях, які озвучувала перед кожним конкурсом ведуча свята – Ольга Бручко.

1

Всі конкурсантки були неперевершеними і достойними перемоги. Але все ж, переможець має бути лиш однин. За підсумками голосування впродовж дійства було визначено переможців у номінаціях:

«Міс грація» - Юлія Градюк, «Міс ніжність» - Анастасія Морозова, «Міс чарівність» - Анастасія Харчук, «Міс талант» - Оксана Горун, «Міс глядацьких симпатій» - Валерія Прус та власне «Файна панянка» - головний переможець свята – Вікторія Сидорук.


 

1

Слід сказати, що бажаючих подивитися на дійство зібралося в залі Будинку культури чимало. Не дивно, бо ж такого в селі ще не було. Але перша спроба вийшла гарною і стане хорошим фундаментом для подальших заходів в селі.

1

 

 

Коментарі
08 Листопада 2016, 16:54
В журі теж файні панянки сиділи.)))
08 Листопада 2016, 19:24
молодці!!!!! А хто організатор?
08 Листопада 2016, 21:19
директор Бк с. Копачівка
08 Листопада 2016, 22:56
Сама?
09 Листопада 2016, 00:24
спитайся в неї і вона розкаже
09 Листопада 2016, 13:34
Віка...крассава)
09 Листопада 2016, 14:08
Якщо сказати відверто і обирати по чесному, а не хто до кого блищий. то як на мене Юлія Градюк сама гарна дівчина у селі Копачівка. І це не тільки судження по зовнішності, а й по таланту. Юлічка. корона хоч не в тебе. але ти сама достойна королева, будь у цьому впевнена!!!
09 Листопада 2016, 19:53
Дякую що підримуєте мене!!!!
10 Листопада 2016, 17:01
тані в селі багато дівчат покрасевіше просто обмежиня в віць зіграло чи малу роль
10 Листопада 2016, 21:51
Юля звичайно гарна дівчина але на ній було багато щикатурки що в такому віці ще зарано
11 Листопада 2016, 13:39
Ну,якщо об'єктивно оцінювати ситуацію.То Вікуся перемагала в усіх раундах, її рухи були найбільш граціозні, голос найвитонченіший,і по візуальних характеристиках вона домінувала( це імхо, так як у всіх свої стеоретипи краси зовнішності).Так, що корону вона отримала цілком справедливо.Талантів вона проявила найбільше;)
13 Листопада 2016, 13:16
Я не хочу образити дівчину " переможницю", Але мова йде по цілому селу за які таланти той хто був в журі дав їй перше місце. Пане Аноніме, ви ж хоч тут краще помовчіть. скажіть дівчині на одинці. Це ж було не " Все для тебе". Потрібно було обирати чесно!!!
18 Листопада 2016, 18:30
Морозова Анастасія,сама краща була в цьому конкурсі ,а сукні слів просто немає))<br/>Думаєте що хочете ,но цей конкурс зовсім не справедливо оцінювали!
18 Листопада 2016, 19:03
У кожного свої пріоритети щодо учасниць...і всі ми сидівши в кріслі журі поставили би вищі бали тій учасниці, яка більше нам симпатизує, чи є знайомою чи родичкою...Тому не актуально спорити хто кращий, а хто гірший...Кожна учасниця мала щось те, що у ній домінувало перед іншими...У ВСІХ НАС СВОЇ ПОНЯТТЯ ПРО КРАСУ І СПРАВЕДЛИВІСТЬ....Моя особисто думка така...