Е-декларація Гунчика: ««Лада», незавершене будівництво в Копачівці та... 14 мільйонів на рахунку»

30 Жовтня 2016, 09:00
2952 Джерело: vsn.com.ua

У голови Волинської ОДА Володимира Гунчика дохід становив 1,64 мільйона гривень. Із них зарплата – тільки 96 тисяч.

Про це йдеться в на ВолиньPost.

Голова Волинської ОДА Володимир Гунчик заповнив електронну декларацію. На сайті Національного агентства з питань запобігання корупції у результаті пошуку чомусь видає дві його декларації про доходи, тотожні за змістом.

Е-декларація Гунчика: «Лада» і 14 мільйонів на рахунку

 


У декларації губернатора – трішки нерухомості. Зокрема квартира в Луцьку площею 80,7 кв.м., дачний будинок у Ківерцівському районі на 49 квадратів та три земельні ділянки (одна – у селі Лище Луцького району, дві – у селі Сапогове Ківерцівського району).

Також Гунчик задекларував два об’єкти незавершеного будівництва. Мова йде про житлові будинки у селі Копачівка Рожищенського району та у селі Лище Луцького району. Площа – 688,19 кв.м. і 173,2 кв.м. відповідно.

В е-декларації голови Волинської ОДА – три автомобілі. Це ВАЗ 21083 (1990 р.в.), TOYOTA LAND CRUISER (2003 р.в.) та LEXUS LX 570 (2008 р.в.).

Також Гунчик володіє акція ПАТ «Автомобільна компанія Богдан Моторс».

Дохід голови ОДА торік становив понад 1,64 мільйона гривень. Із них зарплата – тільки 96 тисяч гривень. Понад півтора мільйона Гунчик заробив як проценти від «Приватбанку».

У «Приватбанку» волинський губернатор зберігає майже 14,2 мільйона гривень. Також чималі накопичення у нього – готівкою. Зокрема 4,5 мільйона гривень, 150 тисяч доларів та 30 тисяч євро. 

У 2015 році Володимир Гунчик отримав два кредити загальним обсягом 47 тисяч гривень.

Коментарі
30 Жовтня 2016, 11:19
14 міліонів на рахунку більше 5 вдома навіщо брати ще два кредита на 47 тисяч
30 Жовтня 2016, 13:08
Нормальна посада,нормальні доходи.А шо мають голодранця в рваних носках і затертих трусах на посаду губернатора області брати???Закони Дарвіна і природнього відбору ніхто ніколи незмінить. Балшой привіть учасникам майда уну.
30 Жовтня 2016, 13:55
У мене 31 рік безперервного стажу, і усього - батьківська квартира (у спадок з радянських часів), заробітня платня ,і 1500 гривень на скарбничні Приватбанку. Я не байдикую окрім роботи ще господарство-свиня, кури,огород. ДЕ МОЇ СТАТКИ У МІЛЬЙОНИ???
30 Жовтня 2016, 14:03
Можна й палкою воду каламутити а потім питати де статки . Займись справжнім ділом ато вчитель,кури, город ти ж не жінка .
30 Жовтня 2016, 14:09
СПІВЧУваЮ...
30 Жовтня 2016, 14:14
а справжнє діло то яке? Комусь і вчити треба.
30 Жовтня 2016, 16:06
хто нахапав.Ніяк руки не доходять добудувати в Копачівці. І Вони будуть розказувати про патріотизм, коли солдати мерзнуть на передовій. Грошей йому шкода щоб привезти тіло загиблого героя. Бидлота при владі. Зараз скажуть що 3200 це велике досягнення .
30 Жовтня 2016, 17:33
Як буде 3200, то долар буде під 50
30 Жовтня 2016, 21:44
Потрібно трудитись усім.От Гунчик працює трудно-невидно, то і дохиди має.Працює чорно-невидно.Якби дійсно відповідні органи крок за кроком проаналізували доходи і не тіільки Гунчика,от тоді б був би у нас толк .А так живем,як живем.
30 Жовтня 2016, 21:57
як з таким неймов!рним контрастом у статках можна почуватися людиною? давно сл!д трясонути м!льйонер!в то Ы бюджет буде нормальний нЫколи не повЫрю що можна чесно нажити мЫльйон.
30 Жовтня 2016, 22:47
А я свій мільйон на АТО віддам .Чесно-чесно!....Гунчик.зроби та як я!!!
30 Жовтня 2016, 23:06
Робити в УкраІнІ революцію.Справжню.а не промто майданити. Який толк з майданів=бачимо-крадуть ще нахабніше.Бити іх пора!
31 Жовтня 2016, 00:45
Давайте зробимо ще один переворот, дестабілізуємо ситуацію в економіці, на робимо знлв ділов, покоичимо патріотичні гасла, спровокуємо ще одну війну, а потім будем нарікати, чого стало ще гірше
31 Жовтня 2016, 02:04
Не переворот А революцію! Ну як це ватне кодло неможе зрозуміти що вони про..рали все що могли. Хлопці і дівчата ви в.. опі, були є і будете! Подавіться е-декларації своїх ляльководів, які як костомаху вам кидали 100 гривень за голос. Ви продажні потвори!
31 Жовтня 2016, 02:16
<p>Правильно!!!! Як може людина мапючи так! м!льйони в жмен! думати про !нших?Гнати гнати ! ще раз гнати таких з влади!!! То ане влада! Хапуги ! злодюги яких св!т не бачив! Гнати!</p>
31 Жовтня 2016, 16:16
Ы першою хай ЫДЕ ПАННА гАЙ.
31 Жовтня 2016, 22:35
доскакались до ручкі вже......
01 Листопада 2016, 12:33
А в нас ще можна економіку дестабілізувати? Мабуть, ви не в Україні живете
01 Листопада 2016, 23:43
<p>Головне про героїчні справи упа байки в голови загрузити,а торгашам про безвізову халяву казку розказати і вперьод на штурм...</p>
02 Листопада 2016, 17:12
а хтось бачив оте "незавершене будівництво"в Копачівці??? --- маленький замок Любарта !!!
02 Листопада 2016, 21:41
Ну правильно, а що має хату- мазанку з двома вікнами будувати?