Молодь кличуть до війська

21 Жовтня 2016, 09:35
1901 Джерело: meest-online.com
Упродовж жовтня-листопада призвуть 330 волинян для строкової служби

Міністерство оборони цієї осені планує забрати до війська майже 14 тисяч новобранців. На проведення призову буде виділено близько 41,6 мільйона гривень. 

Частина строковиків потрапить до Збройних сил, загальна кількість призовників яких сягає 7908 новобранців. Решта служитиме у Національній гвардії (там планують відібрати 5 тисяч призовників) та військах Державної спеціальної транспортної служби (тисяча осіб).

На строкову службу планують відібрати і 330 волинських юнаків. Зокрема для проведення призову на строкову службу в жовтні-листопаді 2016-го на Волині уряд виділить загалом 988 тисяч гривень. Близько 630 тисяч затратять для набору до Збройних сил, майже 270 тисяч для призову до лав Національної гвардії. Решта 90 тисяч гривень витратять для набору до Держспецтрансслужби.

До слова, попереднього весняного призову на строкову службу з Волині планували відправити до війська 504 новобранці. Військові комісаріати в області впоралися із завданням. Найліпше спрацювали в Горохівському районі, де завдання виконане на 103 відсотки. Також виконали заплановане в Ковельському, Володимир-Волинському, Ківерцівському та Луцькому районах. Аутсайдерами весняного призову були Камінь-Каширський, Іваничівский, Локачинський та Шацький райони.
 
 
Коментарі
21 Жовтня 2016, 18:36
Попереджаю одразу: молодь - це люди віком до 35 років, а тому Самооборона тут не проходить - не трогайте її!!!
21 Жовтня 2016, 20:18
Шановний Коменданто! згідно з чинним законодавством МОЛОДЬ - це люди ВІКОМ ДО 27 років!!!!! Тому, якщо Вам не виповнилося 27 років я Вас запрошую до війська (звісно якщо у Вас хоробрості вистачить) і не прикривайтесь самообороною! <br/>До речі, звертаюсь до всіх молодих людей віком від 18 до 27 років, згідно пп 2 п.8 ст 15 Закону України про військовий обов’язок та військову службу &quot;у разі якщо за будь-яких обставин повістка не надійшла, громадяни призовного віку зобов'язані з'явитися до призовної дільниці в десятиденний строк з дня початку відповідного чергового призову, визначеного Указом Президента України;&quot;<br/>Шановні Рожищани та жителі району не змушуйте мене відкривати провадження по ст. 335 Кримінального кодексу України ( до відома &quot;Ухилення від строкової військової служби&quot; карається позбавленням волі на строк до 3 років). Вже по одному хлопцю з Доросинь я вимушений був передати документи по даній статті в поліцію та прокуратуру району. <br/>Дякую за увагу та розуміння.<br/>підполковник Алєксєєв
21 Жовтня 2016, 23:04
Всiх треба в кiрзачi,а особливо дiлових з наглими мордами i гнутими пальцями на машинах з прибамбасами.Щось забагато тепер вiдстрочнiкiв хворих,як їм медичну довідку водія давали???
22 Жовтня 2016, 00:58
А сам пробував кирзачі?
22 Жовтня 2016, 02:20
Служіть молоді як я служив, а я на службу болт ложив.
22 Жовтня 2016, 17:23
якщо вижив з ума то сиди й мовчи пень трухлявий!
22 Жовтня 2016, 23:53
А Варшаву коли загребете? В Ато не пішов, хоч в газеті його прізвище було, десь ховався. А то недавно в Рожищі знов зявився
23 Жовтня 2016, 16:01
Варшава - який з них? Дайте більш точну інформацію.<br/>З повагою, Алєксєєв
24 Жовтня 2016, 00:44
Микола Варшава, той, що в податковій луцькій робив
24 Жовтня 2016, 01:16
Читачі!Треба тут адреси друкувати всіх хто де ховаєця.колись і правосекі допомагали воєнкомату.
24 Жовтня 2016, 11:13
Точно, Колька Варшава був у Рожищі десь на початку жовтня, навіть на весіллі гуляв