Головний лісівник Рожищенського району засекретив інформацію про збутий ліс?

18 Жовтня 2016, 16:25
3384

"Рожищеагроліс" обмежує доступ до інформації про збутий за кордон ліс. 

Журналіст "Громадського.Волинь" Оксана Петрук надіслала запит до Державного підприємства "Спеціалізоване господарство агропромислове підприємство "Рожищеагроліс" , аби дізнатися у директора Анатолія Ярмолюка інформацію про реалізацію деревної продукції в Польщу. Натомість отримала відписку.

Про це вона написала на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook


 

Коментарі
18 Жовтня 2016, 19:43
Що тут можна сказати про вище керівництво (неньки України), сміх та й годі. Ой до пригаєтесь ви шановні, вже свічка "догорає". Чуть зачекайте. Ярмолюк і Ко кращі. Як дістали ці таємниці!
18 Жовтня 2016, 20:23
А хто така ця Оксана Петрук, що вона усюди "колупає"? Може і під неї "покулупати", кажуть люди є під що підрити можна))))
18 Жовтня 2016, 20:35
дОВОДЖУ ДО ВІДОМА НЕСВІДОМИХ.оКСАНА Ковальчук -це дивна особа з явними ознаками роздвоення особистості.Нічого особливого у професійному рівні але вважае що знімае з неба зірки От так якось.
18 Жовтня 2016, 20:41
Ту Оксану ніде не приймають серйозно.от і " скаче" по виданнях то там то сям. І ніде нема з неі толку.
18 Жовтня 2016, 21:24
Ярмолюк обізвався, "пригрівся" а тепер Оксана заважає. Рештам, незадоволеним скажу - проср..ли ви вже все і на все вам пофіг, аби тільки людину обіср..ти. Таким тільки п'яти москалям лизати і ще одне місце.. А журналістка молодець, питає і має отримати нормальну відповідь, а не відписки. Вкра - скажи, багато вкрав - сідай і відсиджуй. Хвати понажиралися вже. Хлопці там гинуть, а вони далі собаки крадуть, брешуть і зуби скалять перед народом. Я за тебе Оксано! Ти молодець!
18 Жовтня 2016, 22:28
яка різниця хто дав запит. Поставте замість Оксани Петрук інше прізвище , і що з того ? Щось помінялось ? перестали с...ти ? нема відповіді - значить є що приховувати
18 Жовтня 2016, 23:44
А спитайте за які шиши Ярмолюк собі таку круту машину купив. От так і живемо. Хіба щось змінилось? Хто крав той краде, хто це прикривав той прикриває. А війну на Сході такі як вони і придумали.
18 Жовтня 2016, 23:52
Це що прикол? Державне підприємство засекретило інформацію. То виходить всі державні структури можуть не надавати відповіді на запити.
19 Жовтня 2016, 01:05
Оксана молодець. Влучила в саме яблучко. Знову хтось отримав відкат. Знову дерибан. <br/>Ярмолюк як лісний партизан мочить. Ну нічого ,СБУ (гестапо) розбереться.
19 Жовтня 2016, 05:12
а чого про шинкарука забули він там днює і ночує....в тому сраному ліснічестві...ліс росте на тереторії сільрад а отже належить різним громадам тобто від старенького до ще ненародженого--а ці злодії під прикриттям назва держлізгогсп просто грабують його і діляця по вертикалі...і ще саме головне якщо ця система володіння надрами і землями перейшла від РАДЯНСКОГО СОЮЗУ ДО ДЕРЖАВИ УКРАЇНА ТО ЦЕ ВСЕ ШЛЯХОМ УБИВСТ ГОЛОДОМОРІВ МОРЕМ КРОВІ ---ШЛЯХОМ КОЛИКТИВІЗАЦІЇ ВІД ПРИВАТНОГО ДО РАДЯНСКОГО ТОБТО НАГРАБОВАНОГО А ВЛАСНИКІ ХТО В СИБІР А ХТО В ЗЕМЛЮ--ТО ЗНАЧИЦЯ СУЧАСНА УКРАЇНА ТОБТО ДЕРЖАВНА ВЛАДА В ОСОБІ КЕРІВНИКІВ РІЗНИХ ЛАНОК ТІПА МЕРА ХОЧ БИ РОЖИЩ І Є ПРАВОНАСТУПНИКАМИ ТІЄЇ ЗЛОЧИНОЇ СИСТЕМИ І ВЕДУТЬ СЕБЕ ЩЕ ГІРШЕ МАРОДЕРВ ПО ВІДНОШЕНЮ ДО НАСЕЛЕННЯ...ОТ ТАКА ТО ПРАВДА НА ДІЛІ...ТІ ЩО В СИБІРІ ЗГИНУЛИ --ВЖЕ ПРО СВОЇ ПРАВА НЕ СКАЖУТЬ.....А ДУБИ ТО ГАРНІ----СПРАВДІ ГАРНІ ДУБИ...
19 Жовтня 2016, 11:00
Ти Бурий себе і тут показав - вже тобі мер дорогу перейшов))) Та не будеш ти котли впарювати у місто - то сто пудов!!! А Петрук не нада лізти куда не нада, бо і по ній так &quot;шарахнуть&quot; - тоді і буде видно яка вона чесна!
19 Жовтня 2016, 14:57
до рожищанина...то не бурий писав а я... бурому ще далеко він книжок мало читав....
19 Жовтня 2016, 14:58
До До Рожищанина: Це можна вважати погрозою?
19 Жовтня 2016, 17:26
Відповідь лісника є правильною. Як би просто надав інформацію без згоди теж би мав проблеми, тільки з іншої сторони. Так що перш ніж писати такі статті вивчить законодавство, а потім працюйте професійно. Тоді ваші матеріали будуть сприймати і поважати.
19 Жовтня 2016, 17:48
Жодної справи Оксана Петрук не зробила правильно, вона як журналіст... - не журналіст вона...
19 Жовтня 2016, 23:11
Щось та Ксюха скаче аби нариватися. Законів не читає знати не хоче. Як підприємець теж би не хтів шоб пхали свого носа показували де, що і скільки я купив. Розказати про своіх покупців, відкрити кількість і вартість придбаного товару порушити комерційну таємницю. Але що Оксані це? Крові скандалу лайна побільше
20 Жовтня 2016, 00:16
Ти чудо підприємець читай державне підприємство!
20 Жовтня 2016, 00:24
Молодець, Оксанко!! Так далі і тримати!!! Бісяться ті, кому є що скривати.
20 Жовтня 2016, 01:11
ЛІСНИКІВ ДАВНО ПОРА ВИВЕСТИ НА ЧИСТУ ВОДУ АЛЕ ХТО ЦЕ ЗРОБИТЬ?
21 Жовтня 2016, 00:43
Явно не нова пролюстрована поліція!
12 Лютого 2017, 09:11
е лісникі які немають відповідної освіти..хто їх поставив?????7