Рожищенському коледжу виділять понад 150 тисяч з обласного бюджету

16 Жовтня 2016, 11:47
1653

Виділення 157 тисяч гривень на потреби Рожищенського коледжу Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій передбачили у рамках обласної програми розвитку освіти.

Про це йшлося під час 8 сесії Волинської обласної ради. Інформує ІА Волинські новини.

Так, депутати ухвалили зміни до регіональної комплексної програми розвитку освіти Волинської області на 2014-2017 роки. 

Відповідно до змін, які запропонував депутат Василь Столяр, в обласному бюджеті планують передбачити 118 тисяч гривень на покращення умов проживання студентів (заміна вікон у гуртожитку) Рожищенського коледжу Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького. Окрім цього, 39 тисяч спрямують на модернізацію матеріально-технічної бази (забезпечення сучасним обладнанням, меблями тощо) вказаного навчального закладу.

Коментарі
16 Жовтня 2016, 15:08
Молодець.КІндратівна!!! Забацала ! Так тримати!!!
16 Жовтня 2016, 15:14
цікаво, скільки Столяр отримає відкату від Лесі. Хто буде ставити вікна, і яка фірма продаватиме меблі?
16 Жовтня 2016, 17:00
Ая яке твое діло? Ти що в народному контролі? Таке його вже скасовано.Судити будемо за результатами.Тож нічого язиком плескати.
16 Жовтня 2016, 18:03
велике діло. По факту судити буде пізно. Знов бачу дерибан.
16 Жовтня 2016, 18:18
Десь було шо Столяр помагав світло провести - інтересно чи допоміг?
16 Жовтня 2016, 20:21
Чого більше ніхто не допоміг....що хіба мало до кого зверталися але тільки Столяр взявся допомогти...а щодо відкатів і меблів то кожен судить по собі...вам би тільки обгадити...
16 Жовтня 2016, 20:26
То як так "інтересно", то розпитайте людей, які просили...а то тільки тут такий борзий....
17 Жовтня 2016, 00:26
Скажіть, а є щось , щоб ви необгадили. Добиваються люди чогось, погано, не добиваються теж погано.То ви якось оприділіться. А про відкати видно говорить той хто сам цим займався
17 Жовтня 2016, 00:58
Кіро відповідаю. Хто гадить. Це ж Столяр обіцяв відкрити консервний ,перед виборами. Обіцяти не значить одружитись. До нього довіри нема.
17 Жовтня 2016, 15:09
Та президент теж обіцяв війну за тиждень закінчити...
17 Жовтня 2016, 21:28
ти чмо
17 Жовтня 2016, 23:17
Питала за світло - нічого не допоміг.
18 Жовтня 2016, 22:24
от обізвати когось то це да, просто"браво."