Топільно: Концерт з нагоди Дня захисника України лише для сільського голови?

15 Жовтня 2016, 21:18
5056

У пʼятницю, 14 жовтня, на Покрову, у Будинку культури села Топільне відбулося свято, приурочене Дню захисника України. Свято мужності й геройства. Хоча склалось враження, ніби на дійство прийшли подивитись учасники самі на себе.

Глядачами на заході були лише сільський голова Руслан Присяжнюк із родиною та декілька дітей. Прикро? Та не те слово! Адже артисти не тільки вкладають душу у підготовку концертів, вони прагнуть внести у повсякденне сільське життя хоч краплину радості та веселкових кольорів.

1


Концерт розпочали з вітального слова ведучої та учасниці заходу Оксани Пашковської. Опісля звучали патріотичні пісні, вірші та побажання у виконанні гурту «Калинонька», вокального дуету у складі Катерини Бондарук і Мирослави Пашковської, а також голосистої солістки БК Оксана Брилевська. Також яскравим був виступ народного аматорського фольклорного колективу «Джерела», який подарував глядачам низку гарних та душевних пісень.



Ближче до завершення свята, ведуча Оксана Пашковська, ще раз привітала присутніх чоловіків зі святом та запросила усіх учасників спільно виконати пісню «За любов і волю». Чудовий концерт підійшов до завершення. На жаль, він лишив гіркий присмак у артистів. Чому так сталося і хто винен, що люди проігнорували святковий захід? Варто задуматися на майбутнє, як топільненцям так і очільнику громади.






 

 

Коментарі
16 Жовтня 2016, 01:33
А редакції слабо у Ворончин, Літогоще, Уляники та Копачівку лайном облити тільки топільно. Голова 1 подав кандидатуру, депутатів в два тури обирали - громада пасивна.... А ви активні виключно для одних і тих самих - докажіть географією усіх рад чи тільки вчителька історії з копачівки на веліку буде історії "клипати" за 20 грн./ шт.
16 Жовтня 2016, 01:49
Там працюють реально дуже талановиті дівчата. Прикро, що такі спеціалісти не "дісталися" якомусь іншому селу, де люди ходять на концерти
16 Жовтня 2016, 13:50
Пане Руслане, не хвилюйтеся так, тож ніхто не написав в цьому матеріалі, що ви погані!!!
16 Жовтня 2016, 14:56
Тополяни! Вас так багато і ви ж наче дружніюІ картоплю вже викопали...Чому ж не прийшли на концерт?Ех.прикро за вас... Тим більше.що чи не в кожній хаті-колишній теперішгй чи майбутній захисник Вітчизни! А дівчата з культури так старалися.Прикро...
16 Жовтня 2016, 15:13
В вік інтернету айфонів і ноотбуків в холодному клубі який весь покритий грибком робили концерт на якому співали пісні і читали вірші і дуже дивувались чьому ніхто не прийшов .Такі концерти напевно вже своє віджили.
16 Жовтня 2016, 15:17
Редакція!Тополяни вам цієї статті не подарують!!
16 Жовтня 2016, 16:54
Такі концерти де виступають місцеві таланти свое не віджили.Це ви фанати айфонів та ноутбуків зациклились. Встромитесь у них і сидите з вечора до рання як зомбі.На життя подивіться пісню нашу чц\удову послухайте.з людьми живими поспілкуйтеся.
16 Жовтня 2016, 17:12
Я спорю що концерт був в ліпших радянських традиціях - прославляння героїв, проклинання ворогів, старомодні, нікому не цікаві пісні, низький рівень підготовки &quot;артистів&quot;. А ще в залі було холодно - всі в куртках сидять. Ви, журналісти, краще б звернули увагу на обшарпані стіни клубу, на бідний одяг присутніх. <br/>Невже наші села перетворюються на зборище обшарпанів. не на те звертаєте увагу.<br/>помню як нас заставляли бути присутніми на всіх заходах комсомолу чи партії так скоро і тут повториться.
16 Жовтня 2016, 17:18
Ой жаль мені буде.не прийдуть до мене люди.
16 Жовтня 2016, 19:40
А ви не думаєте, що причиною того, що ніхто не прийшов на концерт може бути відсутність оголошення про концерт. Чому організаторам не розвісити оголошення про концерт чи інші події, які відбуваються в селі в людних місцях: в магазині, в школі, в садочку, на фермі ,в конторі,<br/> в сільській раді і т.д.!!!
16 Жовтня 2016, 23:59
Концерт був дуже цікавий ,багото чого нового,нових пісень. Дякую за концерт Дівчата молодці. Короспондентам потрібно було бути до кінця і побачили б не тількі родину , а й багато інших людей!!!!!!
17 Жовтня 2016, 01:52
хороші дівчата в клубі! І концерти їх цікаві . І не лізьте до на зі своїми коментарями. Розберіться на власних кухнях, помийте посуду.
17 Жовтня 2016, 16:26
Сільському голові слід було б запросити на цей захід хлопців АТО їхніх матерів та депутатів сільської громиади.
17 Жовтня 2016, 16:51
В Рожищах теж навіть учасників ато всіх не запросили,і оголошень теж я не бачила про концерт...а ви до села вчипились
17 Жовтня 2016, 19:29
Це Ваша вина - не вмієте організувати своїх односельчан, щось не допрацьовуєте, а концерт дійсно був прекрасний!
17 Жовтня 2016, 19:36
А що Ви вмієте? Організувати чи може заспівати чи тільки гряззю обливати? Покажіть на що Ви здатні, а сидіти і гадості писати всі можуть. Ви що великий спеціаліст, який може оцінити підготовку артистів? Та Ви в ноги повинні вклонитися тим артистам, а не знеславляти! А через таких,як Ви в нас і холодно, і бідно!
17 Жовтня 2016, 19:43
Це Ви не живете в реальному світі, а тільки в віртуальному! І не віджили такі концерти - тому, що це справжнє життя, де люди спілкуються, обмінюються хорошою енергією, створюють настрій, бажання жити і творити, а Ви залежні , одинокі і Вам все погано, бо Ви не вмієте радіти за інших!
17 Жовтня 2016, 19:52
Ще раз передивилася знімки і Ви знаєте, я не побачила людей в кирзових чоботах чи фуфайках , не побачила обшарпаних , навпаки всі акуратно, чисто, святково одягнені. Цікаво, а в що вбираєтесь Ви, шановний пане Миколо? Навіщо Ви так з людьми? Так зверхньо??
17 Жовтня 2016, 21:51
Бо я -мудак
17 Жовтня 2016, 23:21
Чесно. не сподівалася на таку самокритику. значить не все ще втрачено...
17 Жовтня 2016, 23:25
В селі ніхто не знав про концерт , а голова сільської ради напевне провів концерт для галочки.А будинок культури ------туди страшно заходити!!!!А ниших ЗАХИСТНИКІВ ми привітали і хай Матір Божа їх береже. Голову можна завжди змінити , поки що небачимо нічого хорошого, кругом сміття__ біля стадіону ,могилки , люди все бачать.
17 Жовтня 2016, 23:37
Я взагалі був в шоці коли взнав кого ви вибрали . Терміново переобирайте свого голову!
18 Жовтня 2016, 00:55
Цей концерт для галочки всім як плюс для клубу так і для Сільської ради. Скільки раз переконуюсь, важко зацікавити село чимсь. У всіх завжди робота, домашні справи, які не переробити чомусь. Але висидіти у холодному клубі навіть годинку, це жах як для дітей, так і для дорослих. Болячка гарантована. Тож владі треба вкотре задуматись, може щось всетаки треба робити у клубі щоб туди ішли люди, а не відхрещувались як від чорної кішки. Задумайтесь!
18 Жовтня 2016, 15:23
Сестри ви класні девчонкі супер...(Тарасівни)
03 Січня 2017, 17:09
а от в Копачівці дуже цікаві концерти я завжди туди їду ось недавно було міс панянка(ну як би було б трохи більше конкурсанток) хоча там теж холодно але люди хороші від них лине тапло