Футбол: Топільне – Навіз

15 Жовтня 2016, 15:48
2246

Сьогодні, 15 жовтня, на Топільненському стадіоні відбулася гра Рожищенського Кубка ліги між двома командами: Топільне – Навіз. Матч був непередбачуваним. Адже перший тайм закінчився з рахунком 0:0. Цього ніхто не очікував.

Вболівальників майже не було. Мабуть, через холодну погоду. А, можливо, знайшлись якісь інші причини.

Другий тайм розпочався з вірою в те, що хтось все-таки заб’є гол. Та десь 20 хвилин всі жили лише цією надією. І ось неочікуваний момент: гравець Топільна Артем Татюк (№ 6) дає чіткий пас Сергію Клімуку (№ 16), і він забиває гол. Всі вражені цим моментом.

За декілька хвилин знову Топільненський гравець Артем Татюк (№ 6) влучає у ворота. Цього разу гольову передачу дав Дмитро Глушко (№ 15). Рахунок стає 2:0 на користь команди з Топільна. На цьому голи закінчились. Матч завершився. Усі оплесками подякували футболістам за гру.

Топільненці продовжують боротись за кубок. Навізька команда «вилітає» зі змагань.