У Рожищі на День захисника України відбулася святкова хода

14 Жовтня 2016, 16:03
2830

У п`ятницю, 14 жовтня, в Рожищі, як і по всій Україні,  відзначили День захисника України, який співпадає з великим християнським святом - Покровою Пресвятої Богородиці та Днем Українського козацтва.

Аби відзначити  мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі упродовж всієї багатовікової української історії, у місті відбулася урочиста хода, організована Рожищенським районний  об’єднанням  учасників АТО, спільно з Рожищенською РДА

Колона учасників, серед  якої найголовніші – бійці АТО, люди, для яких слова честь і гідність мають найбільшу вагу, урочистою ходою у супроводі оркестру пройшла від площі Богдана Хмельницького до РД «Просвіта», де відбудеться святковий концерт.

Не забули сьогодні вклонитися й тим, хто поклав життя за волю та незалежність нашої країни.



2

1

1



2








 

Коментарі
14 Жовтня 2016, 19:59
Крім працівників держ.установ ще хтось був?
14 Жовтня 2016, 20:16
а ти був
14 Жовтня 2016, 21:10
Схиляю голову перед нашими захисниками! Нехай Господь дарує вам довгі роки життя та міцне здоров`я. А тим, хто вже ніколи не повернеться на землю - вічна пам`ять та Царство Небесне. Хочу ще сказати нашій коханій владі, що зганяти людей на такі акції не потрібно! Як це так під "розписку"? Всі, хто шанує прийде й так! От вчора було добре видно, хто шанує наших вояків, хто прийшов від щирого серця, а не як худобу зігнали для показухи. До речі, вчора ні Гайворонської, ні Музики не було!!!! Зуби боліли, напевно...
14 Жовтня 2016, 21:22
оЦЕ ПРАВИЛЬНО СКАЗАЛА. нЕ МОЖНА ДО ТАКОІ СПРАВИ СИЛУВАТИ. а НАША "КОХАНА" ВЛАДА СПМП ЙДЕ НА ЦІ АКЦІІ ЧЕРЕЗ СИЛУ ХІБА ЦЕ ПОМІТНО? у НИХ ЛЮБОВ ДО уКРАІНИ ВИМІРЮЕТЬСЯ ГРОШИМА КРІСЛОМ ДОМАШНІМИ СЕЙФАМИ...
14 Жовтня 2016, 21:40
а службові авто біля "Просвіти" якимось чином самі приїхали , чи їх заздалегіть припаркували ? Гайворонська з Шкільним ішли ж пішком. могли б не заморачуватись і їхати попереду колони. а таки кидається в очі прихована примусова участь
14 Жовтня 2016, 21:45
ото ж бо
15 Жовтня 2016, 00:11
Та що ж ви до....до тої влади і Самооборони? Одні одного варті обоє! Що Самооборона на дурні піариться, поливаючи брудом власть, шо власть сидить тихо, бо грошей в районі не має, а вибити їх ніхто не може! Люди, я з вас в шоці! Толку з тої смолоскипної ходи! Вона так комусь потрібна, як мертвому припарки! Вона загиблих підніме? Ні! Вона ранених зцілить? Ні! Ви б, самооборонівці і влада разом взяті, краще батькам помогли пам'ятники на могилах загиблих дітей поставити, зайвий раз допомогу яку надати грошима і продуктами чи їм дров нарубати нікому, може вдови та діти загиблих їсти не мають що, може канцтоварів не мають вшколу чи вбратися! А ви зайвий раз світите пиками для піару і смолоскипами махаєте!
15 Жовтня 2016, 00:45
Міхалич підтримаю...вони як лакєї готові --цій новій владі прислуговувати щоб бути при ділах....мера щось не видно.
15 Жовтня 2016, 00:45
Всі хто розвів срач в такій темі пішли на три букви.<br/>ГЕРОЯМ СЛАВА!!!
15 Жовтня 2016, 00:55
Чуєш ти Міхалич і Рожищанин ! А ви чому гроші не вибиваєте на памятники для загиблих , чому ви не рубаєте дрова , чи не помагаєте вдовам. Самооборона цих загинувших хлопців батькам , дружинам привезла . А ви , паразити , що зробили ?
15 Жовтня 2016, 01:49
А ти звідки знаєш що Рожищанин і Міхалич паразити? Може то ті люди які мовчки без піару тихо, мовчки і скромно помагають людям, не світять кожний раз пиками. Знаю багато добрих людей-меценатів які не пинають воздух, не світять як сказав Міхалич пиками, а просто ПОМАГАЮТЬ! Не перевелися ще у нас хороші люди, я в це вірю!
15 Жовтня 2016, 02:38
Допоміг багато бурий
15 Жовтня 2016, 12:11
ви хоч на фото дивитесь? можна подумати всі присутні на акції - то є &quot; Самооборона&quot; .люди прийшли за ВЛАСНИМ БАЖАННЯМ. до міхалича - про толк від ходи наберись сміливості і поговори з АТОшниками , які до речі і є організаторами ходи. як вони БЕЗ ТОЛКУ махали смолоскипами. Слабо ?
15 Жовтня 2016, 13:12
Собачитесь,як дикуни.Якби там не було,а до Самооборони всі йшли,то передачу передати,то одяг,взуття,харчі,Це була велика підтримка..І героїв додому привозили саме вони,а не влада,і на труни гроші збиралися теж не в адміністрації...А піарилися декотрі концертами,ми ж бачите їздимо,ми збираємо,ми ж,ми ж.А я не чула,щоб Самооборона бігала по всюди і кричала,а ми ж їздимо на Схід,а ми ж гроші збираємо,ми ж все робимо.Я знаю про що говорю..І менше б тут було писанини,більше б толку було....
15 Жовтня 2016, 20:23
Заздрісники.чуете!!!!Відчепіться вже нарешті від Сам ооборони! Вони такі ж люди як усі- з своіми плюсами та мінусами.вони такі як і ви а може і набагато кращ! Вмикайте вже розум і допоможіть Сам ообороні у іх благородній справі.
15 Жовтня 2016, 21:23
А Новосадисі напевне не місце на параді йти з первими особами в одному ряді навіть і по рейтингуЧИ МОЖЕ БУВА ВОНА В ЗАСТУПНИКИ ДО НИХ ВТИСАЛАСЯ
15 Жовтня 2016, 23:15
Новосадиха тепер перша особа району.
16 Жовтня 2016, 17:04
НОВОСАДИХА-ТЕПЕР ПОДРУГА А КОЛИСЬ-СУПЕРНИЦЯ...ОТАКІ БАГАТООБІЦЯЮЧІ СТАТУСИ У НЕІ
17 Жовтня 2016, 13:04
Хіба Новосадиха знає етикет разом з своєю матірю? Вона посвинв йти на десять кроків позаду а то й більше.
17 Жовтня 2016, 17:30
Цими авто під час проведення ходи привозили матерів загиблих хлопців. Хочеш ще щось сказати?
18 Жовтня 2016, 19:12
От легше все обгадити чим самому хоть щось зробити.