Тарифи в різних країнах у порівнянні з українськими

11 Жовтня 2016, 15:29
2238

Українці оплачують у середньому 1042,9 грн за 1 Гкал, що із зарплатнею близько 2000 грн, фактично, змушує замислитися: як ми взагалі виживаємо?

Користувач Фейсбук Олександр Козакевич поділився цікавою інфографікою про рівень тарифів на тепло в різних країнах світу.

Інформує сайт міста Івано-Франківська.

Наприклад, у порівнянні з сусідньою Польщею ми платимо за теплову енергію 75% від номінальної зарплатні за 1 Гкал, натомість поляки —  всього 9,5%.

Українці оплачують у середньому 1042,9 грн за 1 Гкал, що із зарплатнею близько 2000 грн, фактично, змушує замислитися: як ми взагалі виживаємо?


 

Коментарі
11 Жовтня 2016, 19:33
ЖИВУЧІ.
11 Жовтня 2016, 19:40
Ми теплий кредит вiзьмем i субсидiю правильно оформим,треба знати.всiм досвiданiя.
11 Жовтня 2016, 19:42
це Перемога
11 Жовтня 2016, 19:49
Шановні імбіцили!Сімдесят три копійки за куб газу значно дешевше ніж сім гривень.
11 Жовтня 2016, 19:59
Витя вєрнісь!ми всьо прастім!
11 Жовтня 2016, 20:06
Українці!Нехай вас зігріває любов до України.А нас зігріє все те що ви принесете нам. :)
12 Жовтня 2016, 02:22
А де пор!вняльна таблиця зароб!тних плат та пенс!й? Опубл!куйте! Тод! справд! здивуемось...
12 Жовтня 2016, 03:31
Мабуть совок дідок написав. Знає які за Брєжнєва ціни були. І
12 Жовтня 2016, 12:28
А ти напевно сучасний упир-бізнесмен якому на все наплювати і жодна правда не потрібна.аби лмш калитку правдами і неправдами набити.Ти маючи три машинги в гаражі .ще й за субсидіею підещ.сховавши совість в жопу...
12 Жовтня 2016, 14:49
Ще три роки тому ціна кубометра природнього газу була 73 копійки тобто 0,73грн ,а тепер 7 (сім) гривень. Чи навіть цього упирі і імбіцили не знають???
12 Жовтня 2016, 15:05
Совєти побудували школи,де навчили читати і писати.Ходили б всі "умніки"-інернетщики в лаптях і неуками.Не думаю,що всі виходці з аристократичних родин.КОРОЧЕ УКРАЇНА ЦЕ КРАЇНА ДОЛБОJОБІВ,А В ЄВРОПІ НАС НЕ ЖДУТЬ.
12 Жовтня 2016, 16:29
Саме цікаве у полеміці цих "коментаторів" є те, що ні одні, ні другі не є ні активістами-революціонерами, ні "папєрєдніками", бо у цих "свої" відносини, про які ніхто не знає - бо немає ніяких відносин: революціонери уже не мають чим аргументувати, а "папєрєднікі" уже не хочуть нічого нікому доказувати - усе ясно і без доказів. Це добре в принципі, бо примирення - шлях до порозуміння і розвитку, до миру.
12 Жовтня 2016, 22:43
доскакалися ми доручки.....