У Рожищі відбудеться смолоскипний хід

10 Жовтня 2016, 14:01
2213

У четвер, 13 жовтня, Рожищенське районне об’єднання учасників АТО спільно із ГО «Самооборона міста Рожище» організовують смолоскипний хід, присвячений загиблим за волю та Незалежність України.

До участі запрошуються рожищани , гості міста та всі небайдужі громадяни.

Із собою за можливості мати лампадки, які планується запалити перед стендом Небесної сотні.

Хід стартує від ЗОШ №3 міста Рожище о 17 годині та проходитиме вулицею Незалежності й Селянською до могили загиблого в зоні АТО Олександра Плоцедима.

Не будьте байдужими! Прийдіть вшанувати тих, хто ціною власного життя боровся за наше мирне небо!

Коментарі
10 Жовтня 2016, 18:21
Нажаль не долучусь. Їду в Київ
10 Жовтня 2016, 19:15
Я теж, їду в ПОЛЬШУ.
10 Жовтня 2016, 19:36
Давайте усі напишемо, хто куди їде.
10 Жовтня 2016, 19:42
На котру годину?
10 Жовтня 2016, 23:53
Звичайно, йдіть люди... Замість того, щоб помолитися за упокій душі воїна Олександра в храмі на вечірній службі перед Покровою, у той час беріть участь у черговій показусі самооборони. На іншу годину не могли організувати?
11 Жовтня 2016, 01:48
А я рахую, що треба таким чином показати, що ми пам'ятаємо воїна Олександра і всіх тих, хто загинув за волю Україні!
11 Жовтня 2016, 04:10
Черговий піар самооборони
11 Жовтня 2016, 09:52
Клоуни,ви такею толпою краще б пiшли бiля ставкiв в Рожищi автопокришки i гiлляки поприбирали.
11 Жовтня 2016, 10:51
Він ГЕРОЙ.
11 Жовтня 2016, 13:46
рОЖИЩАНИ! ЧИ ВИ ТАКІ ДУРНІ? ХВАТИТЬ ДО САМООБОРОНИ ЧІПЛЯТИСЯ ХЛОПЦІ РОБЛЯТЬ БААГАТО ДОБРИХ СПРАВ.дОЛУЧІТЬСЯ ДО АКЦІІ І ДОВЕДІТЬ.ЩО ВИ РОЗУМНІ ТВЕРЕЗОМИСЛЯЧІ ЛЮДИ А НЕ ХАМЛО ЯКЕСЬ. а ТИ "ГЛЯДАЧ ЦИРКУ" ПРИБИРАВ?!!
11 Жовтня 2016, 20:18
Я туди не срав,а у ніщіх( вас ) слуг нєт
12 Жовтня 2016, 00:45
Самооборона обнагліла, лізе у всі сфери в місті, куди треба і куди не треба. Все це робиться для піару, скоро всі підуть балотуватися на виборах
12 Жовтня 2016, 02:06
Буду говорити твоею мовою хоч це ы непристойно Такий як ти сериш скрызь а особливо людям в душу. так що краще помовч ы выдвали!
12 Жовтня 2016, 02:38
Організовують цю ходу атошніки разом з Самообороною. Самооборону обісрали , а нас атошніків ні. ((((
12 Жовтня 2016, 12:06
шкода, що ви дозволяєте примазуватись самообороні до вас. там стільки непотрібу, тільки піаряться і чекають, а раптом ще раз вдастся допригнути до влади
12 Жовтня 2016, 14:40
Золоті слова, а головне, правдиві. Жаль тільки, що ще не всі рожищани це розуміють
12 Жовтня 2016, 15:45
Я не буду себе хвалити,я тебе запитаю,що ти зробило для держави Україна?? Забагато кугом стало самопіарщиків і примазанців.Не піду дивитись на шоу.