У рожищенському магазині дурять покупців

10 Жовтня 2016, 10:57
11128

Користувач мережі Фейсбук Oleg Savchuk поскаржився на протерміновані товари і недоважені продукти в одному з магазинів у Рожищі.

Ось що написав користувач соцмережі:

«Увага. Магазин "Колібріс". М. Рожище. 09.10.16. Лапи курячі. Недоважено 80 грам! Пиво "Павлівське", прокисле. Як бачите - працівники супермаркету здирають міліметри етикетки з вирізаними заводом термінами споживання. І тут не просто випадок, а цілеспрямований обман! Особливо стосовно старших людей з поганим зором! Не виключено, що саме ця мережа може продавати і фальсифіковане спиртне!»

Коментарі
10 Жовтня 2016, 14:06
Там, в Колібрісі, і мухи можуть жити в холодильнику з ковбасою. Таке неодноразово спостерілось в них в магазині
10 Жовтня 2016, 15:14
Був випадок що я купила підпорчене м'ясо.Дурять на всьому!Продають несвіжу випічку,яка лежить хто зна скількі відкритою.Жахливо!!!
10 Жовтня 2016, 15:31
бо вКОЛІБРІСІ ДИРЕКТОР ПРИ СЯЖНЮК СВІТЛАНА ДМИТРІВНАЗ СМТ ДУБИЩЕ НЕХОЧЕ РЕМОНТУВАТЬ КАМЕРИ С ХОВУ БО ВОНИ НЕЗАМИКАЮТЬСЯ НА КЛЮЧ ВЛЮДЕЙ ВСЕ КРАДУТЬ НА ПОЛИЦЯХ ДЕ СТОЇТЬ ПОСУДА КРУЖКИ ПИЛЮКА В КОЛІБРІСІ НА ПОЛУ ПОСЕРЕД БІЛОГО ДНЯ ВАЛЯЄТЬСЯ КАВА Я ОСОБИСТО БАЧИВ ПРОДУКТИ ПРОСТРОЧЕНІ ПОМІДОРИ ГНИЛІ. В САМОМУ МАГАЗИНІ Б РУДНО.ТРЕБА МІНЯТИ ДИРЕКТОРА МАГАЗИНУ КОЛІБРІС . А ТУДА НАПРАВИТЬ ПРОГРАМУ РЕВІЗОР ХАЙ ПРОІНСПЕКТУЮТЬ КОЛІБРІС.
10 Жовтня 2016, 16:43
Одні розповідали знайомі купували в Катерині - запитали дівчата ця ковбаса свіжа, так - так беріть свіжа. Приходять додому, вона спорчена приносять за пів години назад. А вони вирячили очі - обізвали, ви в нас її не брали, ми вас не пам'ятаємо. Це загальна картина усюди!!! Жахи!!! і Хамство - знущаються з тих людей як можуть в цій країні.
10 Жовтня 2016, 18:20
та що дивуватись. я там рибу давним давно не купую бо продають гнилу.
10 Жовтня 2016, 18:36
А ви не пробували книгу скарг та пропозицій попросити? Та і вкажіть там, що вам не подобається чи навпаки.
10 Жовтня 2016, 18:47
Писав, а" віз і нині там"
10 Жовтня 2016, 19:16
Зі мною також був неприємний випадок в Колібрісі.Хотіла купити випічку,смачно пахне,підійшовши побачила багато маленької мошки над булочками,що вільно собі літають.Дорогі покупці,якби можна всіх загітувати,щоб хоча б з тиждень не купували товарів в Колібрісі,Нехай мудрий керівник понесе збитки,тоді б можливо був би толк.
10 Жовтня 2016, 22:20
<p>капіталісти...главное бистро срубить капусту.......</p>
10 Жовтня 2016, 22:26
присяжнючка зробила бомжатню з того магазину...це не перший випадок вже....
10 Жовтня 2016, 23:09
Ті продавці ще гірші за Ментів.
10 Жовтня 2016, 23:22
народ зайдіть в так званий магазин чи не магазин "Бублик" там вся еліта сидить від Басалика до рядового
10 Жовтня 2016, 23:23
народ зайдіть в так званий магазин чи не магазин "Бублик" там вся еліта сидить від Басалика до рядового
10 Жовтня 2016, 23:24
в нас що бло те й залишилось від яника
10 Жовтня 2016, 23:24
в нас що було те й залишилось від яника
10 Жовтня 2016, 23:58
Та в нас у всіх магазинах так, а нащо саме за Колібріс написали, що " Наш край" замовив матеріал? Так в них нічим не краще
11 Жовтня 2016, 00:19
А покажіть ,в якому не дурять,так простіше
11 Жовтня 2016, 01:52
Дкже дурять людей в Катерині.
11 Жовтня 2016, 02:51
Який може бути порядок в "Колібрісі" еоли директор Присяжнюк С Д не знає значення цього слова В першу чергу потрібно бути самій порядочній а не бути хамською "людиною"
11 Жовтня 2016, 03:15
В "Колібрісі" нормальний директор.І тільки абсолютно незнайома з нею людина може писати такі речі. А на рахунок прострочених продуктів - так пальма першості вже давно закріпилася за "Катериною".
11 Жовтня 2016, 10:06
Якби ви побачили пiдсобку в магазинi "Люкс"...А ще там нiколи нема здачi а однi цукерки.короче пiдприємець ЖижкоІ.I. це - ПОЛНИЙ АТСТОЙ
11 Жовтня 2016, 11:42
В "катерині" і копчений бочок з польщі краще не купляти і нетравитися так само як і в нас на дубищах
11 Жовтня 2016, 12:02
Пиво,це не основний продукт.Будьте уважними в "Колібрісі" при покупці оселедців і холодно копченої мойви.
11 Жовтня 2016, 12:20
щОДО кОЛІБРІСА .ТО ДАВНО ПОРА НАВЕСТИ ПОРЯДОК.ТІЛЬКИ НА ЖАЛЬ НЕМА КОМУ.кУПИЛА СИР І ОДРАЗУ ЗРОЗУМІЛА.ЩО ВІН ЗІПСОВАНИЙ.сКАЗАЛА ПРО ЦЕ ПРОДАВУЕВІ.і ЗНАЕТЕ.ЩО ВОНА МЕНІ СКАЗАЛА? щО Я МОВЛЯВ КУПИЛА ДЕШЕВИЙ СИР А ВІН САМЕ ТАКИЙ...яКИЙ? пОРЧЕНИЙ? оТАК В ОЧІ РОБЛЯТЬ З ТЕБЕ ДУРНЯ!! дАВАЙТЕ ПРОВЕДЕМО АКЦ1Ю-НІ НОГОЮ В кОЛІБРІС! я - ЗА!!!!в кАТЕРИНІ ТЕЖ ВИБАПЧТЕ ПОВНИЙ БАРДАК. тАМ РІДКО КУПИШ ЩОСЬ НОРМАЛЬНЕ.
11 Жовтня 2016, 15:21
Катерина зіпсувалась вже давно, а ще та приставуча власниця замучила, втюхує людям все шо попало, така вже вчепна, через неї давно туди вже не хожу.
11 Жовтня 2016, 19:55
Я в Катерині купила цукерки з черв'якиами !!! Занесли назад, а власниця навіть не вибачитись і не повернула гроші...колись був найкращий магазин,тепер обходжу десятою дорогою і всім знайомим передам.
11 Жовтня 2016, 21:26
Про люкс вже легенди ходять як вони ковбасу не першої свіжості тряпками протирали, прямо за прилавком і на вітрину викладали. В колібрісі біля овочів, там де насипні крупи пройти не можна, запах такий як там когось вбили і прикопали. А Катерина мені подобається. Великий вибір товару, ніколи не давали просторочки. Та й дівчата продавці, всі крім "шефині", завжди привітні і порадять кращий товар якщо виникають сумніви.
11 Жовтня 2016, 21:46
Жора Збирня "малдаван'' ремонт мобілок теж всіх обманює і з ціною запчастин,і підмінює робочі на неробочі.Він стількох розвів на гроші,бо ми лохі.
11 Жовтня 2016, 22:00
В колібрісі запах з каналізації задуває там тріщина
11 Жовтня 2016, 22:41
Хоч і живу біля "катерини", обхожу десятою дорогою. Один "найкрутіший" магазин, а ваги електронної немає, це чому б , а тому що так вигідно нас намахувати. Там не докладе, там не доважить, ось за день і сума набігає. А хазяйка - як припрошує купи те, купи це , те не бери, бо виробник поганий, а бери хлібчик інший - дорощий, він смачніший. А як "облапошує "п'яненьких жінок і чоловіків, це - жах! Хоч і не хочеш - то купиш!!!!!
11 Жовтня 2016, 22:48
Електронні ваги має кожна бабця перед базаром а в катерині вигідно тримати севдеповську
12 Жовтня 2016, 00:29
В люкс і Катерину неходжу. КолібрІс можна зайти,але купувати не всі товари.
12 Жовтня 2016, 01:48
А який найкращий магазин у Рожищах.Пишіть свою думку,необов'язково продуктовий....
12 Жовтня 2016, 02:17
мен! особисто подобаеться "смак" щеныколи не купив там поганого.Ы продавц! вв!члив!
12 Жовтня 2016, 13:11
Зайшовши в Наш Край на наступний тиждень після відкриття,купила там прострочений сир,помітила цвіль на ньому ще на касі,касир сказала йдіть поміняйте,я вщяла інший..але що саме цікаве пробили мені ці два сири,добре,що я перевірила чек і запитала що це таке..касирша посміхнулася вибачилась і всеж решту віддала..більше туди не знаходжу..як може бутбути прострочений товар в перші ж тижні,після відкриття цього міні маркету??я вважаю це недопустимо<br/>Люкс-кооись купувала там йогурти,були прострочені..бачила на власні очі,як кур'єр перевернув підно із булочками на брудну земню,а потім посулвдав їх назад і далі мило говорив з продавчинею..це був жах,нажвль не мала можливості підійти і зробити зауваження,бо поспішала((<br/>В Колібрісі навіть морозиво було прострочення,але їхня ковбаса дуже смачна<br/>А про магазини Безверхово взагалі мовчу..вони в топі,як не прикро..((<br/>Наших людей просто травлять..ніде немає свіжого і якісного
12 Жовтня 2016, 13:18
Ідеальнішого магазину в Рожищі, ніж СМАК - немає. Там завжди все свіже, не залежується, а продавці - неймовірно привітні люди! Дякую їм щиро за приклад справжнього працівника торгівлі!!!!!
12 Жовтня 2016, 13:48
Колись в Катерині був хороший товар,і продавці приватні...що з магазином зробили власники??!!
12 Жовтня 2016, 14:46
Жора Збирня &quot;малдаван'' ремонт мобілок теж всіх обманює і з ціною запчастин,і підмінює робочі на неробочі<br/>Той пацик дограється! Мав з ним прецендент стосовно телефона. Не раджу нікому з ним мати діло. Своє він ще отримає!
12 Жовтня 2016, 14:47
Колібріс - магазин для лохів. Ні обслуговування, ні якості. Як сприймати людей на касі, коли вони замість &quot;Добрий день&quot; кажуть тобі &quot;Пакет треба?&quot;.
12 Жовтня 2016, 15:07
Так, магазин &quot;Смак&quot; в Топі серед рожищенських магазинів. І товар якісний, свіжий, і продавці - просто супер - що мама, що доця. Можна відзначити за привітність, швидкість обслуговування, якість. Все на найвищому рівні. Про що не скажеш про Люкс, Колібріс, Наш край, Щедрик і Калину, хоча набагато більші за цей Смак-рукавичку. Дякуємо працівникам Смаку за пильність і увагу.
12 Жовтня 2016, 16:12
катерину поміняла на смак після прикрих випадків. тепер хоч і дальше але завжди йду в смак. напевно саме цей магазин найкращий у нашому місці!!!
12 Жовтня 2016, 16:31
а в Олімпі все прокуряне аж вивертає і працюють жінки які хуже за мужиків як Алієва таке терпить гнати таких РАБОТНІКІВ
12 Жовтня 2016, 19:50
А те, що дописувач Oleg Savchuk дурив і дурить Рожищенський район - то це нічого??? Він як був головою РДА - стільки темних схем мутив, що жах, а зараз його жона тут &quot;гаспажа&quot;.
13 Жовтня 2016, 00:02
Хоч в катерині вага і сардепівська, але &quot;добре щитає&quot;на свою користь правда. Скільки раз переконувалась в брехні, жах. Раз купила еклери , дали з холодильника, а вони сухі і всередині сухий крем. КАзала продавщиця, ой беріть такі свіженькі.
13 Жовтня 2016, 00:33
Ось,так!!! Рожище прогриміло на весь інтернет-товариство! <br/>А ви як думали,що все так і буде не помітним зловживання<br/>і обман людей? <br/>Треба відповісти за це! Надіємся,що цим зацікавиться прокуратура.
13 Жовтня 2016, 00:59
А як вам магазин від 1 гривні
13 Жовтня 2016, 01:42
Реально хороший магазин&quot; Юлія&quot;біля переїзду! Не шкода через ціле місто проїхати щоб щось там купити! Продавчині завше перевірять в продукті термін придатності, порадять, посміхнуться! Молодці!!
13 Жовтня 2016, 12:12
Кожен або рекламує своє,і конкуренти тут також мають своє місце.
13 Жовтня 2016, 13:53
Я не власник &quot;Юлії&quot; що біля переїзду, просто покупець! Навпроти є магазин &quot;Вікторія&quot; Ковальчуків, то там просто ЖАХ!!!! Кожен раз при вході помічаєш якісь нові &quot;аромати&quot; Робиш їм зауваження а вони кажуть що їм подобається цей сморід, бо більше не мають що казати! Все прострочено, і вартість більша ніж в Юлії! Небо і земля!!
13 Жовтня 2016, 19:34
Хамство у Люксі ...просто жах.Куди дивляться власники..
13 Жовтня 2016, 21:12
А мій магазин найновіший і найкращий. так що вкусіться.
14 Жовтня 2016, 00:49
Слухай, Марчук, сиди вже і не висовуйся. Тоже вже, все Рожище окупував своїми точками
14 Жовтня 2016, 05:39
Да всі вони припухли ті злодії в магазах,да ціни зашкалюють ,але непотрібно звинувачувати за це власників магазинів чи супермаркетів,це все наша шановна ВЛАДА ЙО&amp;@#@,а за хамство працівників в магазинах:;!я думаю кожен з Всіх магазинів Рожищ заслуговує на 2-о бальну шкалу всі продавці Заїдовбали)в одній Єві якто по. Людські якби в місті спілкуються і все ..,Потапчук Козел
14 Жовтня 2016, 05:39
Да всі вони припухли ті злодії в магазах,да ціни зашкалюють ,але непотрібно звинувачувати за це власників магазинів чи супермаркетів,це все наша шановна ВЛАДА ЙО&amp;@#@,а за хамство працівників в магазинах:;!я думаю кожен з Всіх магазинів Рожищ заслуговує на 2-о бальну шкалу всі продавці Заїдовбали)в одній Єві якто по. Людські якби в місті спілкуються і все ..,Потапчук Козел
14 Жовтня 2016, 13:07
А це ти про що чи про кого??? І владу згадав, і Потапчука згадав!!! В чому суть питання??? Хто винен??? А себе ти оцінив??? Вини твоєї тут немає???
15 Жовтня 2016, 00:28
загляньте в магазин біля лікарні колишній венера там жахлива продавчиня Світлана дурить всіх завжди з кислим обличчям телефен з рук не випускає і не якої вічливості.
17 Жовтня 2016, 19:51
А чого ви не кажете як в окремих &quot;магазинах-побухайках&quot; спиртом торгують бовтаним прямо на місці на право та на ліво?
07 Листопада 2016, 10:56
Який найкращий магазин у нашому місті?
07 Листопада 2016, 10:56
Який найкращий магазин у нашому місті?
10 Листопада 2016, 18:34
Я купив в Колібрісі мясо, розрізав а там лазять хробаки білі, я приніс в морду їм кинув то мясо, а вони кажуть ви в нас некупляли, там все гниле, хай самі жруть ту гнилятину.
10 Серпня 2017, 01:43
Щедрик - найкращий і найдешевший!
19 Жовтня 2017, 12:59
У нас дуже мало магазинів з гарним обслуговувпнням