Рожище: на площі Незалежності встановлюють ліхтарі

30 Вересня 2016, 16:15
3550

На площі Незалежності продовжуються роботи зі встановлення вуличних ліхтарів. 
В кінцевому результаті тут має стояти чотири ліхтаря. Три з них будуть двобічними та освітлюватимуть проїзджу частину та площу, ще один – лише дорогу.
Роботи проводить ПП Павлючик Вадим Федорович.




1

1

 

Коментарі
30 Вересня 2016, 21:14
як всєгда - щяс буде срааааааачччч
30 Вересня 2016, 21:33
Спасиб1 нашому меру за турботу Тепер хоч 1ти буде нормально в темноті а то біда просто.особливо-старим людям.
30 Вересня 2016, 21:56
Молодці! Нпевно скоро вибори, то площу біля "Клібрайса" ремонтують, то ліхтарі встановлюють. Так тримати.
01 Жовтня 2016, 00:03
Другий стовб скосив трохи.
01 Жовтня 2016, 00:20
То підіпріть.
01 Жовтня 2016, 01:05
цікаво яку суму списали на даний проект
01 Жовтня 2016, 02:11
Краще на сонячних батареях влаштували і асфальт до кінця не зробили і так там ноги можна скрутити
01 Жовтня 2016, 03:14
Освітлення на сонячних батареях хваталоб до 3 год робочого часу
01 Жовтня 2016, 03:21
Все для Рожищан!!!
01 Жовтня 2016, 22:27
В нас в районі є село де більшість ліхтарів на сонячних. Вистачає на всю ніч
01 Жовтня 2016, 23:33
шкода що не поставили ліхтаря де зупинка в сторону переїзда.там темна пляма!а так-респект
02 Жовтня 2016, 03:11
А одна лампа вже не світить
02 Жовтня 2016, 03:54
Що в нас в місті не зроби, а "обісруть" все одно. То стовп кривий, то світло не тим боком світить!!!
02 Жовтня 2016, 13:53
що ліхтарі,тільки чому ж так все недоладно якось у нас робиться? Центральна площа міста, а вигляд в неї такий нещасний... Той асфальт чи точніше його залишки, ями, а як дощі підуть то й купа болота довкола нових, красивих ліхтарів буде. Ніби ж чоловіки керують містом, хазяї - невже не можна зробити якийсь один маленький проект, але до ладу? Зрозуміло, що бюджет не гумовий, так і його треба вміти раціонально використати.
02 Жовтня 2016, 20:27
Кому щось не подобається стань та покеруйте, а потім критикуйте. Згадайте дороги Гагаріна, Шевченка, Грушевського та кожну вулицю, 10 років назад і порівняйте.
04 Жовтня 2016, 09:37
1 сонячні батареї?) тобі про собівартість, і вартість обслуговування розповісти, про акумулятори і т.д.?) а то що у ва с село без газу і світла то вже таке -) зи вибач жартую-) <br/>Хоча з другої сторони прокладання кабеля, асвальт може вийти не дешевше)
05 Жовтня 2016, 20:12
Згадати те що було 10 років тому? Та ти б ще дороги Рожища за Польщі згадав би. Зараз зовсім інший бюджет в місті, гроші ну зовсім не ті, що колись. При чому не за рахунок інфляції, а за рахунок дещо іншого перерозподілу податкових надходжень та інших джерел, яких колись просто не було. Чи ти може думаєш, що то мер такий добрий дядько разом із Самообороною за власні кошти дороги та освітлення вам тут робить. Не будь наївним.