Чому не профінансували ремонт доріг

27 Вересня 2016, 14:00
1518 Джерело: volynnews.com

Майже 5 мільйонів гривень співфінансування інфраструктурних проектів з місцевих бюджетів досі не надійшло, попри те, що районні ради ухвалили рішення про їх виділення.

Про це йшлося під час оперативної наради в голови Волинської облдержадміністрації 26 вересня. Пише ІА "Волинські новини".

Як зауважив голова ОДА Володимир Гунчик, на виконання рішень Верховної Ради на фінансування інфраструктурних проектів планували отримати 9,5 мільйона гривень співфінансування з місцевих бюджетів. На жаль, наразі підтвердили надходження лише 4,4 мільйона, решта коштів - задекларовані, але поки не виділені. Голова ОДА наголосив, що не варто думати, що кошти можуть надійти у грудні, адже тоді вони вже будуть непотрібними. Так, торік утрималися від ремонту дороги Луцьк-Львів у листопаді-грудні.

Райони, які поки не забезпечили надходження коштів – Володимир-Волинський – 300 тисяч гривень, Горохівський – 676, Іваничівський – 851, Камінь-Каширський – 200, Ківерцівський – 150, Ковельський – 752, Локачинський – 230, Луцький – 100, Любешівський – 100, Любомльський – 500, Рожищенський – 120, Турійський – 250, місто Володимир-Волинський – 700 тисяч. Загалом досі не перераховано 4,93 мільйона гривень.

Зі слів посадовця, якщо до кінця тижня не будуть ухвалені відповідні рішення, він доручить департаменту інфраструктури перерозподілити кошти обласного бюджету на ті райони, які забезпечили співфінансування інфраструктурних проектів. Він наголосив, що інфраструктурні проекти передбачають питання доїзду до шкіл, численні звернення перевізників тощо.

Коментарі
27 Вересня 2016, 18:24
Ай-яй-яй!, Яка актуальна інформація, сайт і раніше не випереджував час, а "сьогодні" взагалі йде з відставанням у сто років. Адміністратори, верніть Ожиєвську!!!
27 Вересня 2016, 19:11
А чого ви заходите на цей сайт? Гуляйте собі лісом, дивіться - купа різних сайтів, чого ж забрели сюди! Повірте, вас не буде і ніхто за вами сумувати не буде. А ще порада, в житті будьте відкритими, бо на старості літ до вашого ліжка не буде кому підійти, зміїного яду боятимуться, який ви за стільки років накопили)))))))
27 Вересня 2016, 20:14
Заходжу сюди - бо ностальгія за цим сайтом під шефством Алли. А щодо яду - кому що болить))))))))
27 Вересня 2016, 20:14
І ще... Навряд пишеться без букви "т")))))))
27 Вересня 2016, 20:19
Не зважайте, то Таня пише, то вона так ностальгує. Робити нема що от і ...
28 Вересня 2016, 11:53
Шановні, нешановні Ані, Олі, Каті, та інші анонімні коментатори! Якщо хтось, десь критикує сайт - не значить що це я! Повідомляю: двічі в одну річку не входжу, до старого не повертаюся і за минулим не ностальгую, а особливо не критикую роботу своїх колег. хоч і колишніх, бо ще бачу скалки і всвоєму оці, тверезо усвідомлюю, що мене теж є за що критикувати. Район.Рожище для мене перегорнута сторінка мого життя. Зберегла теплі стосунки з усіма редакторами, з ними не гризлася, не сварилася, до сих пір вітаюся, як бачу. Сайт обов'язково читаю, бо це місцеві новини, а в курсі подій треба бути.Доколи, Ви, шановні коментатори будете згадувати мене у своїх коментарях? Обливати брудом? Якщо хочете подискутувати, будь ласка, підписуйтеся справжнім ім'ям та прізвищем, як я,залюбки з Вами поспілкуюся особисто. А що стосується роботи, не думайте, що я тут "бамбук курю", як то кажуть: милості просимо на державну службу, спробувати того меду, тоді гавкати анонімкою "про робити не має що".
28 Вересня 2016, 12:08
Що стосується роботи, то мене тішить, що моя праця не даремна. Матеріали, які я пишу на сайт адміністрації регулярно перепощує в себе Район.Рожище. А значить вони є актуальні в громадсько-політичному житті району.