Площа між «Колібрісом» і «Велесом» потребує невідкладного ремонту

23 Вересня 2016, 20:20
3030

Частина вулиці Лесі Українки, яка веде до ринку і площа – стоянка автомобілів між «Колібрісом» і «Велесом» - найгірші у центрі міста, вважає міський голова В’ячеслав Поліщук.

Тому сьогодні бюджетна комісія міськради вирішила надати 200 тисяч гривень на поточний ремонт цієї частини торгового центру міста. Залишилось лише, щоб цю пропозицію підтримала більшість  депутатів на найближчій сесії міської ради.




Коментарі
24 Вересня 2016, 00:30
Цікаво, скільки коштує вкладання метру квадратного асфальту? Можливо читають спеціалісти, відпишіть будь-ласка.
24 Вересня 2016, 01:12
500-600 грн., це якщо чоботом втрамбовувати
24 Вересня 2016, 01:47
Бруківку набагато дешевше покласти, навіщо нам той асфальт?
24 Вересня 2016, 02:56
Я звичайно не експерт,но бруківка мабуть стоянки не витримає, тоді вже комусь з автомобілістами доведеться воювати, шоб не паркувались.
24 Вересня 2016, 11:30
не думаю що бруківка вийде дешевше. вартість бруківки (110гр. - це 4 см. , 6 см -ще дорожча) кв.м + робота (це 70-80гр кв.м) + пісок + відсів + цемент. це укладка , а ще демонтаж асфальтного покриття +послуги бобката + вантажний автомобіль для вивозу. умовно можна порахувати , що ніякої економії немає. Та й терміни вкладання бруківки на такій площі можете собі уявити. Асвальт в рази швидше , та й для авто надійніше
24 Вересня 2016, 16:26
В лікарні залатали з тією смолою поверху за 105 тищ. Ну трішки відкатів і того гавно. Тут та сама схема. А ще погодні умови сприяють закріпленню асфальту, це дощ. Літом мер і його оплічники відпочивали а зимою на сніг асфальт придумали класти.
24 Вересня 2016, 16:55
Біля лікарні гроші на вітер, ще і тут так само залатають. Краще бруківка то хоч буде надовше, ніж тею смолою. 30 метрів залатали біля лікарні 150 тисяч, за що?
24 Вересня 2016, 18:39
ЩО ТИ СКИГЛИШ ТО ЗРОБИ КРАЩЕ
24 Вересня 2016, 19:02
Пройде зима і біля лікарні знову будуть вибоїни, а 150 тисяч вже не буде. І знов треба будуть гроші, бо потрібно раз зробити з толком.
24 Вересня 2016, 22:41
А коли в нас робилось з толком?? Все через жопу, спочатку роблять, а потім думають !!! Потрібно бігом бо Потапчук Вова побачив за стільки років яка дорога. Щоб більше ніхто не скиглив і активістами не лякав то нате вам ось і є дорога...
24 Вересня 2016, 23:17
при чому тут потапчук?То в нас голова просто му..ак,який за міський кошт вирішує в тому числі проблему парковки торгівельних закладів в районі площі Б.Хмельницького.Нормальні голови в інших населених пунктах шукають способи співфінансування таких проектів разом з власниками торгівельних закладів а наш з барського плеча 200000 спільних коштів на ремонт стоянки.Чому б і ні?Адже з ткачуком на штабі в БЮТ не одну чарку перехілив,не один тост за неньку Україну виголосив,то що зараз з побратима по партійній діяльності кошти на потреби містян просити?Краще навпаки,з міського тай побратиму!За кілька десят років споживспілка ж не багато заробила,то їй допомогти потрібно!
25 Вересня 2016, 00:18
Я про дорогу біля лікарні, а не біля колібріса... О'кей!!!
26 Вересня 2016, 22:23
ок