Без правил та культури: У центрі Рожища припаркували авто майже на пішохідному переході

15 Вересня 2016, 20:44
2306

Якщо ви не пам`ятаєте, шановні читачі, то ми вам нагадуємо, що на нашому сайті досі є рубрика: Фотофакт «Без правил та культури».

Тому не забувайте надсилати нам на поштову скриньку ([email protected]), свої фото- чи відео докази порушення правил дорожнього руху, чи інші неправомірні діяння громадян, а ми в свою чергу будемо їх опубліковувати.

Зафіксоване правопорушення нам надіслала Галина Я.

Як бачимо на фото автомобіль припаркований майже на пішохідному переході.

Шановні водії, пам`ятайте, правила дорожнього руху поширюються на всіх учасників дорожнього руху, незважаючи на посаду та статус. 




Коментарі
15 Вересня 2016, 23:55
Це автомобіль з рда, а хто за кермом?
16 Вересня 2016, 00:16
Гайворонська
16 Вересня 2016, 00:34
це ж шкільний, придивіться уважно
16 Вересня 2016, 00:55
<p>Шановний, навіть не можу написати хто Ви, бо ж чомусь ховаєтеся за таким "файним псевдо", але хочу Вас повідомити, що не "граю" ні на чиєму боці!!! І ніколи не "грала". Маєте претензії особисто до мене, будь ласка, готова з Вами зустрітися і вислухати. Тому завжди відкрита для спілкування.</p>
16 Вересня 2016, 00:55
Прошу уваги!Біля школи номер чотири на спортмайданчику ввечері постійно вигулюють без поводка і намордника великого пса чорної масті.Там ввечері дорослі люди та діти ходять.Прошу тих хто може,зупинити це свавілля!!
16 Вересня 2016, 01:06
Каже своїх не бачите і ставить посилання на Район.Рожище де клацнута машина Бурого! Ти трохи з кепелем дружи. Вже просто пиши, шо своїх не бачите, а то палишся, чувак.
16 Вересня 2016, 01:20
то тако трохи збоку припаркувався, а в базарний день прямо на переході можна побачити таких, що багато собі позволяють. безпредєл і всім пофіг...
16 Вересня 2016, 01:22
Згодний, всім пофіг. Навіть тим, хто тут пише. Ніхто не скаже, що не прав, а шукають винних в самообороні, редакції і по інших. Котимося в ж..пу. Шоб мали виправлятися, то гавкають і скавунчать.
16 Вересня 2016, 01:43
щодня там бариги ставлять свої ржаві корчі, чого ж авторка не сфотографувала з різних ракурсів??? чого не сфоткала, як стоять таксисти??? вони прямісінько на самому переході, ЩОДНЯ!!!! Згідний, що правила порушувати не потрібно, проте закон один для всіх, а не вибірковий!!!
16 Вересня 2016, 01:50
<p>Дорогий читачу, ми не ходимо і не фотографуємо правопорушників! Фотофакт "Без правил та культури" передбачає, що читачі мають надсилати нам фото чи відеодокази порушень. Які світлини нам надсилають - такі ми і ставимо!!! </p> <p>Тому можете і ви надсилати нам на поштову скриньку [email protected] свої світлини, а ми обов`язково їх оприлюднимо!</p>
16 Вересня 2016, 02:10
Шановний "вашу мать" , якщо ти по статусу не можеш взяти до рук кельму та рівня , то я за статусами не женуся і маю повне право перевіряти якість роботи підрядчика , власноруч. Дякую, що не забуваєте.
16 Вересня 2016, 11:34
я казав давно вже, що цю РДА треба гнати всіх у шию.А шкільний КРАСАВА показує приклад! Ще не далеко від нього втікла Гайворонська, яка ПОСТІЙНО( наголошую) ПОСТІЙНО паркує своє авто де попало. Почнемо тоді фотографувати! Весело буде почитати коментарі потім. Редакціє стережись(в хорошому розумінні). ГАРНА рубрика. ТАК тримати. Ще раз РЕСПЕКТ ШКІЛЬНОМУ..
16 Вересня 2016, 12:38
До &quot;Вашу МАТЬ!!!&quot; - мене захоплюють люди, які можуть відкрити бізнес (нехай малий, але бізнес який створює робочі місця і собі на хліб заробити) та не соромляться, а головне вміють працювати з кельмую, ... <br/>А чого досягли ви? що ви зробили і що вмієте робити? Язика чесати - кожен вміє
16 Вересня 2016, 12:39
Братці, а де протоколи на Бурого і Шкільного??? За порушення ПДР... Все має бути по Закону. А хто порушив ПДР чи державний чиновник, або простий дядько Степан - це вже не важно... Всі Вони є ПОРУШНИКИ ПДР. І за сам фак порушення мають відповідати відповідно до чинного законодавства. Чи не та???
16 Вересня 2016, 18:15
Фіат добло тоже припаркувався з порушення. там нема 10 метрів від пішохідного переходу !!!
16 Вересня 2016, 20:29
Люди!!! На секундочку. То є обочина, він же ж не стоїть на розмітці чи на проїжджій смузі руху!<br/>Перш ніж писати такого роду пости, почитайте ПДР, а якщо читали, то згадайте чи раптом не купували водійське посвідчення.
17 Вересня 2016, 01:27
І що, ті хлопці, які мурують разом з тобою - теж перевіряють роботу підрядчика? Ну цирк!!!))) Тож признайся, що підрядчик - то муляж, а магазінчік строять шабашнікі, а ти в них роботодавець і начальнік, а підрядчик - так, бо закон трєбує. Признаєшся в цьому?))))
17 Вересня 2016, 02:07
А як боротися з тими , хто паркуються на половині тротуару. На жаль бачу це часто, але зафотографувати не маю змоги.
17 Вересня 2016, 19:19
До &quot;До Саши Кучірка&quot; Ви мали справу з підрядниками? І взагалі будували щось? Як не цемент с .... то .... вчверять. Ніякий підрядник не зробить якісно якщо ти не будеш контролювати кожен процес і все перевіряти, ... І якщо він сам будує (Саша), а не хфірма - я впевнений на 99,9% якість будівлі буде кращою і надійнішою
18/04/2024 Четвер
18.04.2024