У Рожищенській районній раді розказали про свої зарплати

15 Вересня 2016, 14:50
3121 Джерело: zib.com.ua

Нещодавно в матеріалі "У Рожищенській РДА відмовились розказувати Самообороні про свої зарплати"ми писали про те, що активісти ГО «Самооборона» надіслали запит до Рожищенської РДА в якому просили надати інформацію про штатний розпис із зазначенням прізвищ працівників та вказати розмір заробітної плати, яку вони отримують. Проте на свій лист отримали відмову.

Сьогодні ж самооборонівці повідомили, що Рожищенська районна рада не проігнорувала аналогічний запит та надала повну відповідь на поставленні запитання. 

"Закон ніби один для всіх, але...всі розуміють його в міру своєї освіченості. На відміну від адміністрації Рожищенська районна рада надала відповідь на аналогічний запит. Ми цікавилися штатним розписом і посадовими окладами працівників.

Посадовці районної ради надали повну відповідь. Вони не стали засекречувати оклади і не посилалися на те, що прізвища працівників держустанови є персональною інформацією. Отже, рожищани, публікуємо відповідь. 

Адміністрація, не стидайтеся радитись з юристами райради. Вони ж з вами по сусідству!", - пишуть на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook активісти ГО "Самооборона".

1

 

Коментарі
15 Вересня 2016, 17:58
Що на це скаже РДА? Що в них такі маленькі зарплати , що аж соромно оприлюднювати?
15 Вересня 2016, 18:02
Як кажуть на ліцо. Користь від статті вже є. Після коментарів про бездіяльністт поліціі цілий ранок розганяли машини під знаком біля ринку. Отак. Побільше пишіть.
15 Вересня 2016, 18:03
Легше вам стало від цієї інформації??? Для чого це вам? Оприлюдніть свої заробітки!!!!
15 Вересня 2016, 18:04
Це не зарплати, це посадові оклади, нехай не обманюють людей, а покажуть свої місячні зарплати з преміями, надбавками до посадових і т.д......
15 Вересня 2016, 18:12
що, вже спокійно будете спати?
15 Вересня 2016, 18:16
Покажіть людям справжні свої зарплати, де премії по100 %, а закон передбачає не більше 30 %........
15 Вересня 2016, 18:18
ще в кабмін цю відповідь надішліть, хай позаздрять....
15 Вересня 2016, 18:23
так, це тільки посадові оклади, зарплати звичайно більші. у держслужбовців оклади встановлені постановою №292 2016 року. дивіться - не вдавіться слиною. АЛЕ і ті і інші сумлінно СПЛАЧУЮТЬ державі податки - не те,що всякі самооборони та що присмокталися.
15 Вересня 2016, 18:35
скільки вже ці музики, матвійчуки, гайворонські будуть дурити людей ?
15 Вересня 2016, 18:40
Скільки люди будуть терпіти цю брехню і нічого не робити, стільки будуть і обманювати..............
15 Вересня 2016, 18:44
це відповідь держслужбовця, якого обрав народ і дякуючи народу у нього нормальна зарплата, за це висловлює слова вдячності ,"дивіться - не вдавіться слиною".
15 Вересня 2016, 19:03
це не відповідь, а "фількіна грамота" в яку може повірити людина що ніколи штатного розпису не бачила в очі. Даний документ має мати такі обов'язкові реквізити як дата, підпис і печатка... Пред'явлену шпаргалку може надрукувати будь-хто - варто тільки подружитися з клавіатурою.
15 Вересня 2016, 19:16
До відома Самооборони. Провели Вас, як малих діток. Посадовий оклад і розмір заробітної плати - різні речі. А де різні надбавки і доплати??? Не вказали.
15 Вересня 2016, 19:27
Розвели Самооборону як котят малих, а вони тішаться.
15 Вересня 2016, 19:31
Почали, то доведіть діло до завершення, щоб люди побачили які гроші отримують їхні шановні депутати, і що вони зробили для виборців.........
15 Вересня 2016, 19:35
Рішення Рожищенської районної ради від 19.11.2015 року № 1/11"Про встановлення надбавок та преміювання голови районної ради": Встановити голові районної ради Музиці А.Є. посадовий оклад відповідно до штатного розпису та доплату до заробітної плати за виконання особливо важливої роботи у розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та вислугу років.
15 Вересня 2016, 19:39
а чого це держслужбовці мають тобі дякувати? вони отримують зарплату за свою роботу, а не за манну небесну. І держслужбовців народ не обирає, принаймні тих, що в районі працюють,їх призначають після конкурсу. І ще як всі держслужбовці сиділи при всіх владах багато років на мінімалці, то чогось самообороні голова не боліла - як вони за ті копійки виживають (я не маю на увазі вищих керівників). А тепер бачиш вони запити шлють.
15 Вересня 2016, 20:23
<p>Народ, вам зайнятись _____чим?? Йдіть гроші заробляйте, менше по чужим кишеням дивитись схочеться. З такими зарплатами, навіть якщо там премії і надбавки хай ше 300%, взагалі робити нічого не треба, тим більше доводити щось тому хто в свому житті жопи від дивана не відірвав, щоб для себе краще зробити. Це сміх а не зарплати для керівництва району. Всім "за справедливцям" "кругомзрадам" та ін. плювачам жовчю - захлиніться нею. В нас капіталізм і ринкова економіка, у всякому випадку ми пробуєм туда йти, саюза вже не буде. Зрештою балотуйтесь в рай раду і покажіть як треба працювати за 4000 грн, а то вічна невдоволеність кимось, а саме дпи за собою не витре.</p>
15 Вересня 2016, 22:03
так це ж оклади до грудня 2015р. Чому в головного спеціаліста оклад 1723,00, а не 3100,00??? Для кого лапша ???
15 Вересня 2016, 23:10
А якби не булоб самооборони до кого писалиб і на кого нарікалиб?????
16 Вересня 2016, 00:07
В Безверхого на модулі є зарплата і є в конвертах.Чи не могла б самооборона уточнити розмір цих грошових сум.
16 Вересня 2016, 00:11
Видно, що в районній раді закони краще знають. Цікаво, що скриває адміністрація? Які в них наспрааді зарплати?
16 Вересня 2016, 00:15
Хай краще самооборона запит в поліцію подасть. А то сидять нічого не роблять. Елементарно, з базаром розібратись не можуть.
16 Вересня 2016, 01:25
Їм і так забагато платять За що вони отримують зарплату? Зате що в робочий час дивляться концерти в Будинку культури чи за скорочені робочі години по пятницям чи за те що гуляють по ринку?
16 Вересня 2016, 03:43
Це реальні посадові оклади (новий ЗУ "Про державну службу" не відносить посадових осіб місцевого самоврядування до державних службовців) так що посадові оклади залишились такі які й були...
16 Вересня 2016, 04:13
Бажаємо і Вам такої заробітної плати...
16 Вересня 2016, 11:15
Якщо Ви нормально працюєте, то чому Ви скриваєте від народу свої зарплати?
16 Вересня 2016, 14:07
а ти впевнена, що ти -весь народ
16 Вересня 2016, 14:20
по назвіську видно і розмір розуму - щодо тих скорочених п'ятниць читай статтю 53 кодексу законів про працю. ну звичайно якщо здатна сприймати мову документів, а не тільки на рівні пліток жити
17 Вересня 2016, 01:48
ну ви, заваліть дула! посадовий 1700 + нехай навіть 100% всіх надбавок = 3400 - 30% податків = 2380 грн. - це нормальна зарплата щоб кожен день з 8 до 17.15 бути на роботі? 2380/30=79,33 грн. в день.!!!<br/>за що ви тут гризетеся, убогі!? цих грошей навіть на харчування не вистачить, люди (жіночки) працюють там на альтруізмі! тут, бачу, і дупутати наші в дописувачах! ну так підіть і за 80 грн. в день заробіть собі статки. та пішли ви всі!
17 Вересня 2016, 02:27
Повна фількіна грамота, а не реальна зарплати. У Матвійчука ще три роки тому зарплата була майже 7000 гривень, а тепер вже три? <br/>за що цікаво купляє квартири та машини???????????????
17 Вересня 2016, 10:10
Як би платили і гривень в день все одно працювало повно народу .Це ж робота не на якогось підприємця де отримують більш менш пристойні зарплати і не Шуберт де зарплата переросла давно вже 8000 .Я ж працюю в РДА , а ви убогі спини гнете .
17 Вересня 2016, 15:05
це всього навсього штатний розпис.... нехай покажуть відомість на зарплату по місячно
21 Вересня 2016, 00:41
А ви що хотіли.щоб люди за так працювали.навіть якщо більша ще в раз то хіба за такі гроші проживеш<br/>Люди,чого ви як собаки злі,працюйте,заробляйте і не тичте носа до чужої кишені.
21 Вересня 2016, 14:42
Обдурили.вкотре обдурили....Але виявились кращими від РДА...Та в сто разів гіршІ.бо пішли свідомо на обман.Не соромно Музика?
25 Вересня 2016, 19:16
в штатному розписі не повинно бути прізвищ, там має бути кількість ставок і все решта, але не ПІП. нУ НЕ ДУРІТЬ НАРОД, НЕ ВСІ Ж ТУПАКИ