РДА надала фінансову підтримку Рожищенському районному об’єднанню учасників АТО

14 Вересня 2016, 15:00
1984 Джерело: rozhadm.gov.ua

Під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Інни Сергійчук, вчора, 13 вересня, відбулось засідання комісії з виконання Програми підтримки демобілізованих учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2016 рік. Йдеться на офіційному сайті Рожищенської РДА.

Члени комісії розглянули звернення Рожищенського районного об’єднання учасників АТО про відшкодування коштів, витрачених під час відзначення Міжнародного дня дітей, 2-ї річниці Іловайської трагедії, а також проведення відкритого кубку з міні-футболу, присвяченого пам’яті загиблих бійців АТО за Незалежність України.

Окрім того розглянуто питання оплати за інформаційно-комунікаційні послуги.

В результаті розгляду питання, було вирішено задовольнити звернення районного об’єднання та надати фінансову підтримку в розмірі 2538 грн. 50 коп..

Коментарі
14 Вересня 2016, 19:15
Прдуркі
15 Вересня 2016, 10:21
Для чого гроші людям, що не мають відношення до АТО. Гаврук очолив спілку ветеранів АТО!!!!!!!! Задумайтеся люди. Психічно хвора людина, яка не була в арміі, ні жодного дня в АТО. Зараз ходять з шваркопом і показують посвідчення ветеранів АТо.
15 Вересня 2016, 10:25
Я в шоці. А чому ж сбеушники, поліція не реагує на це??? Ви ж як і ми були в АТО! А ви дозволяєте шахраям типу Дулюка і Гаврука використовувати імя ветерана АТО???? Чому ніхто з вас не розбереться хто стоіть за цими шахраями, що позорять нашу службу???!!!
15 Вересня 2016, 10:28
Сама бачила, як Гаврук з дулюком збирав гроші на базарі показуючи лист, що він голова ради ветеранів АТО!!!
15 Вересня 2016, 11:54
хлопці, а чого ви чекаєте що поліція чи сбу буде щось рішати. самі збирайтеся і піднімайте це питання. ну хто де бачив щоб таке дибільне очолило спілку,до якої відношення не має ніяким боком. ПОЗОР
15 Вересня 2016, 12:19
Вимагаю районний комісаріат відправити Гаврука під час 7 хвилі мобілізації - сапери від нього самі повтікають ))). Він їх д...бе до "мертвого "коления"".
15 Вересня 2016, 12:40
Відправив би з превеликим задоволенням, але, на жаль, він за віком не підходить.
15 Вересня 2016, 12:45
Зайдіть на сайт РДА, там є фото а саме ЦІКАВЕ це ТЕ, ЩО ТАМ НЕМАЄ ЖОДНОГО АТОшніка!!!!! Звідси питання - А КОМУ ГРОШІ ДАЮТЬ?!
15 Вересня 2016, 13:19
коли збирали учасників ато чого ніхто не пропонував себе до тої комісії, чого мигдалюк мовчить взагалі по всіх питаннях? одна тільки самооборона наввипередки преться в любу комісію,бо з подачі власюк знає,що можна грошима нажитися за рахуно тих же атошників. от якого милого вона входить до комісії з питань учасників ато?????? активістка!!!!!!! учасники ато справжні- прийдіть і вимагайте щоб ВАС включили в в цю комісію, а не отих тьоток. а ще район.рожище піарило "самооборону",що проводили і для дітей свята та й інші. то будьте послідовні до кінця - якщо це ви проводили то чого тепер вимагаєте компенсацій. ?!
15 Вересня 2016, 14:35
ДА "клоуну" Гавруку повезло, а Рожищанам - ні. Буде за...ти їх .
15 Вересня 2016, 17:29
таки цікаво на підставі яких документів видано те посвідчення та хто його підписав
15 Вересня 2016, 21:34
А взагалі хто того Мигдалюка вибрав...Чим вони думали коли вибирали його- це просто шок. Гониться тільки скрізь, о толку від нього аж великий 0...Навіть два слова не може звязати.
15 Вересня 2016, 21:38
Ви запитайте мигдалюка що він в житі корисного зробив.чоловік просто піариться
15 Вересня 2016, 22:16
Шо да - то да! Він і мене вже пробував діставати. Тільки показував якесь незрозуміле посвідчення "борця за права"
15 Вересня 2016, 23:46
так так,ганьба!замістьгавука треба потапчука!замість музики бандуру!замість поліщука полішука! і взагалі всіх на кол!
16 Вересня 2016, 00:21
До чого до цієї статті потапчук, гаврук і мигдалюк?
16 Вересня 2016, 01:52
Таке враження що половину коментарів написала одна людина. З кашею в голові.
18 Вересня 2016, 10:17
Атошникам та спілка й нафіг ненада. Краще ті гроші що йдуть на оренду офісу канцелярію непотрібні грамоти і подякі роздали хлопцям в виді подарунку на день української армії.