Захисники Масалова та Рудуся заговорили про свавілля у судах

13 Вересня 2016, 15:31
3425 Джерело: soldiersmothers.ru

Продовження історії, що сколихнула все Рожище. Матері Тетяна Масалова та Людмила Рудусь продовжують боротися за своїх дітей.

"Наших дітей переслідують більше трьох років, організована банда, яка складається із псевдозахисників, благодійників, прокурорів, суддів. А, ніби, постраждалий далі краде в Рожищі, вимагаючи з батьків гроші. Замовлені або підкуплені ЗМІ, щоразу поливають брудом наших дітей. Люди, та де ж та правда!!!!!!! Викладаю це відео з надією, що нас почують і зрозуміють", - опублікувала звернення та відео Тетяна Масалова на сторінці Рожищенського часопису. Інформаційного порталу у соціальній мережі Facebook. 

 

Коментарі
13 Вересня 2016, 19:05
масалов забув що сам робив
13 Вересня 2016, 19:11
Якщо невинні чому переховуються?
13 Вересня 2016, 19:49
Масалов! Що ти говориш? Ти не боїшся, що за свої грішки сам на старість років на зоні будеш сидіти?<br/><br/>Та і вся ваша сімейка.
13 Вересня 2016, 20:51
Рудусь,прекрасна людина відстаньте від нього.Хороший дільничний.Це можуть підтвердити всі сільські голови.
13 Вересня 2016, 21:57
Масалов! Справедливий суд буде тоді, коли посадять тебе, і коли будуть судити-садити таких як ти.
13 Вересня 2016, 22:36
Знаю участкових як нормальних хлопців і батьків іхніх як порядних людей!!! А от за Гаврука і потерпілого нічого хорошого сказати не можу хоча за іх &quot;подвиги&quot; чув багато.
13 Вересня 2016, 22:45
Перегнули палку.хай сидять.
13 Вересня 2016, 23:20
Шкода матерів.вони не вчили своіх дітей битися...Масалову і Рудусю треба було думати що роблятьєа вони думали.що за таких як Бекурін ніхто не заступиться...Дарма! Чуете.менти!!! Думайте що робите а ситуація з цими хлопцями хай вам буде наукою!!!
14 Вересня 2016, 00:02
мєнт це діагноз--нормальна людина ніколи там робити небуде і втече одразу...там остаюця одні паразити суспільства. і що ми бачимо --порох і система знов будують мєнтовску державу....а редакція --продажна і гнила ..висвітліть що на це скаже інша сторона конфлікту...
14 Вересня 2016, 00:13
Шановний коментаторе, скажіть нам, будь ласка, в чому то ви побачили продажність редакції?
14 Вересня 2016, 14:03
АЛЁ-МАЛЁ Братва разсудите!!! Хочу держать мазуза за кореша Бориса.Здесь внатуре виден ментовской беспредел! Кто такие ети два сапога Масалов и Рудик?Чем они отличились по-службе?Может они закрыли все точки и всех барыг продающих бухло малолеткам на районе?Вместо етого они били по чёрному Борю, вопрос почему? Ибо хотели его опустить, из-за того что он не хотел здавать братву. Если бы красные были внатуре адекватны они знали бы что Бакс на зоне всегда жил положенцем. И что ему НЕПОМАСТИ бегать на цирлах в ментовку-ето западло! Мусара беспредельные ви чё внатуре думали что Борис фраер безответный?
14 Вересня 2016, 15:04
Потапчук, не палися
15 Вересня 2016, 17:41
Маючи такі з'язки як у Масовових, я глибоко сумніваюся, що засудили їх безпідставно. Тим більше Рожище село маленьке і вже не раз чуло про такі ж подвиги з боку Масалова, а те що той потерпілий і теж глючить по життю не означає , що його треба було забивати і калічити.
15 Вересня 2016, 18:47
Мова іде за знущання і побиття людини безпідставно, а не про те чи є хтось крадун чи зек , Державі на таких наплювати..ніхто на роботу не хоче брати всі жахаються &quot;зек&quot;,а істи хочеться .По молодості хлопець впоров необдуману дурню, сів, вийшов з в'язниці ВСЕ ІЗГОЙ ОБЩЕСТВА. Навідь якби ця людина і розкаялась у скоєному , то суспільство поставило клеймо -ЗЕК . А потім бити таких можна він же ЗЕК !!!! Поставте себе на його місце, і представте хронологію подій його життя.Суспільство любить тих хто гарно вміє говорити. От мами цих двох насочіняли _ А НАРОД ВІРИТЬ. Хоча якби то були мої діти я би теж СОЧІНЯВ!!!!!
15 Вересня 2016, 18:51
Дядько Масалова один крутелик міліонер, другий колиншій прокурор тепер адвокат _ ВМІЮТЬ ГАРНО БРЕХАТИ !!!!
16 Вересня 2016, 02:54
Це не тільки у Рожищах сталося таке.Скільки в Україні випадків мєнтовського безпредєлу.Мусара шо категорія ізбраних??
16 Вересня 2016, 03:30
Хто впевнений,що сам не стане жертвою міліції-поліції?Цю людину побили за те що не хотів стати стукачом.Добровольчі батальйони,хватить марадьорити Донбас!Вас скоро самих жиди і мєнти з'їдять.
18 Вересня 2016, 14:49
хоч я вас десь і розумію.та досить давити на жалість.Хай синки сядуть і тоді зрозуміють життя.Що доброго зробили вони.працюючи в ментурі? Рохкрутили корупцілнера? Закрили бар який всупереч вс ьому працюе цілу ніч і там молодь спиваеться і курить наркоту?А вони всього нвсьго-побили Бекуріна.який в нашому суспільстві дійсно людина беззахисна