В Рудці-Козинській буде храм

13 Вересня 2016, 09:30
2642 Джерело: volynnews.com

Чин заснування храму і поставлення хреста відправили в селі Рудка-Козинська Рожищенського району.

11 вересня цього року єпископ Володимир-Волинський Матфей з благословіння митрополита Луцького і Волинського Михаїла освятив місце під зведення церкви Святого Духа, - повідомляє прес-служба Волинської єпархії УПЦ КП. Інформують Волинські новини.

Із владикою служили декан протоієрей Василь Шняк, намісник монастиря Успіння Пресвятої Богородиці в селі Сокіл ігумен Яків, настоятель парафії протоієрей Микола Коновалов, інше місцеве духовенство.

У проповіді вікарій наголосив, що будь-яка справа народжується з ідеї, а храм розпочинає свій відлік часу не з визначення місця побудови, не з першої цеглини, а з великого бажання молитися. Церква спочатку народжується у серцях парафіян, котрі розуміють: храм – то не кам’яна споруда, а зібрання людей, об’єднаних вірою та любов’ю, які прагнуть молитись.

 
 
 
 
 
 
Коментарі
13 Вересня 2016, 20:50
Проповідь єпископа Володимир-Волинський Матфея це щось з чимось) як то кажуть "не від світу цього"
13 Вересня 2016, 21:53
З Богом!
13 Вересня 2016, 22:30
Досить грамотно висловився єпископ Матвей.А неподобається це тим,хто підтримує Росію,Путіна,Московський патріархат.Бог вам суддя.
13 Вересня 2016, 23:35
Слава Богу!!!Ще на одну рідну украінську церквц в районі буде більше!!!Пора ви корінювати продажну УПЦ МП!!! Хай вам Бог допомиоже славні фундатори новоі церкви!
14 Вересня 2016, 12:16
Ну да, викорінювати це ж так по Божому. Нащо ви згадуєте Бога коли закликаєте до розбрату?? Хто ходить в церкву до Бога, тому нема діла до міжконфесійних конфліктів, тим паче, що церкви, в теперішній їхній сутності це бізнес, а патріархати це бізнес-клани. Читайте трохи Святе письмо, якщо вже спираєтесь на Бога, там трішки іншому учать. І для чого кажете, що Бог суддя, якщо самі судите хто правий, а хто ні по тому хто в яку церкву ходить?? Вам Бог не потрібний, ви сам собі бог.
15 Вересня 2016, 00:53
Підтримуй Москву ,правильно.Зрадник.З такими тільки жити в Україні.
15 Вересня 2016, 16:42
Шановний патріот, в 6 тій палаті є вільне місце, а в лікарні кваліфіковані лікарі. Раджу звернутись завчасно, оскільки людей з діагнозом шизофренія, що розвивається на грунті інтернет-патріотизму, з кожним днем стає все більше. Не зволікайте.