Кабінет посадовця: Кременецький сільський голова

06 Вересня 2016, 09:00
7739

Район.Рожище вирішив завітати у гості до Кременецького сільського голови Хведчака Леоніда Павловича.





Коли заходиш до кабінету, то одразу бачиш, який він просторий і світлий. Перше, що кидається в очі, то це стіл - дуже великий, і гарно вписується у це приміщення. На столі в голови ради чого лишень немає: і документи, і ручки, і ластик, і калькулятор. Все, що потрібно, завжди під рукою.

1



 

Також на столі є службовий телефон і мобільний, вони, як зазначає Леонід Павлович, виручають, коли потрібно швидко вирішити важливе питання. Телефонний довідник і ще кілька книг теж містяться на поверхні столу.



 

З лівої сторони стіл прикрашає розлогий вазон і вазочка з квітами. Та й, взагалі, у кабінеті очільника багато рослин і на підвіконнях, і на підлозі. Вони добавляють інтер’єру свіжості і краси.






 

«За ними дивиться секретар сільської ради, адже дуже вже їх любить», – зазначає Леонід Павлович.

За спиною у голови сільської ради висить портрет великого поета, Тараса Шевченка. І справа від нього розміщені слова із послання «І мертвим, і живим, і ненародженим…».



 

А знизу, під портретом, гарно розвішені подяки та почесні грамоти, які вручали сільському голові за різноманітні досягнення та активну громадську позицію.




 

Леонід Павлович уже 6-й рік є головою Кременецької сільської ради, тому встиг багато чого зробити для свого села. У нього на столі лежить агітка, в якій він багато чого обіцяв зробити у селі. Як стверджує очільник громади,  70 % із зазначеного вже виконав.




 

В одному із кутків кабінету майорить український прапор.


 

А збоку від нього видніє сейф, на якому стоять ікони.


 

На стінах також ми помітили український герб, годинник та велику вишиту ікону. Її подарувала сільській раді одна із жителів Кременця.




 

Як ви зрозуміли, кабінет обставлений гарно. Він насичений різноманітними речами. Окрім того, що ми описали, в кабінеті є дві шафи. Одна із папками та статуетками. А друга із кубками, які кременчани привозили із фестивалю фізичної культури та спорту. Також на поличках можна побачити різні книги, певно, дуже важливі книги.









 

А коли виходиш з кабінету, то бачиш картину з неймовірною природою. Вона певно справляє гарне враження на тих, хто неодноразово приходить до голови. Її сільській раді подарували члени виконкому в 2012 році.



 

Леонід Павлович каже, що всі односельчани можуть постійно звертатися до нього у будь-якій справі. І він обов’язково знайде як допомогти. 

Коментарі
06 Вересня 2016, 12:41
Оце кабінет - не порівняти з кабінетом Кобченського чи Топільненського голови.
06 Вересня 2016, 14:52
Ще позмагатися кабінетам Музики і Гайворонській МОЛОДЕЦЬ.....
06 Вересня 2016, 15:16
Кабінет Гайворонської "відпочиває" ! вміє чоловік жити. А от в м. Рожище забудував доступ до берега, до річки.
06 Вересня 2016, 15:46
<p>Він все під своє __________всуне і водойми, і територію, і р.Стир. Пора посадити губатого лицеміра.</p>
06 Вересня 2016, 16:21
Та не мішало б. Як то так вся влада міняється, а він і при янику був і зараз. Люструвати.
06 Вересня 2016, 16:27
Що друзі ЖАБА давить.
06 Вересня 2016, 16:52
<p>Шановні читачі!<br /> Деякі ваші коментарі були промодеровані та видалені, бо в них порушувалися правила КОМЕНТУВАННЯ МАТЕРІАЛІВ ВИДАННЯ «РАЙОН.РОЖИЩЕ».<br /> Ось детальніше про них:<br /> 1.1. Коментувати публікації розміщені на сайті «Район.РОЖИЩЕ» має право кожен користувач сайту.<br /> 1.2. У коментарях заборонено:<br /> - ображати людей;<br /> - вживати лайливі слова;<br /> - висловлюватися не по темі матеріалу, який коментуєш;<br /> - розміщувати рекламу і антирекламу (в т. ч. політичну, чорний піар);<br /> - порушувати закони України.<br /> 1.3. Коментарі користувачів, де допущені порушення цих правил, адміністрація видалятиме.</p>
06 Вересня 2016, 17:14
До чого тут жаба? Просто хочеться якоїсь справедливості. Бо він такий "хороший, хазяйновитий", а люди чомусь незадоволені залишаються. А по друге ім'я моє пишеться з великої літери. Нікчема!
06 Вересня 2016, 18:33
Слово пузо, не є образливим словом. Занурьтеся в літературу мовного жанру.
06 Вересня 2016, 18:40
то правда. Репортажі про інші кабінети лишалися практично без коментарів. Складається враження , що прізвище &quot;Хведчак&quot; викликає алергію в окремо взятих осіб. Цікаво, до чого тут сільська рада? Щоб ви писали, якби тут не було порядку? <br/>Знову винним був би Хведчак?! Крім нього в цій установі працюють посадові особи, на місці яких я би знайшов &quot;коментаторів&quot;
06 Вересня 2016, 19:23
А можливо під &quot; Кременець&quot; пише його дружина Наталка? Щось незрозуміле запитання ставить. А прізвище Хведчак вже нелише у с. Кеменець, м. Рожище і м. Луцьк дістало. Особливо з його племінником з Самооборони.
06 Вересня 2016, 20:34
це точно пише його успішна наталочка. як працювала в відділі освіти то два слова елементарних не могла зліпити . а зараз за гроші і в депутати пролізла. а ми ще хочемо в європу з такими крахоборами.
06 Вересня 2016, 23:57
О племінник Цього добре знаємо СТРАШИЛО....
07 Вересня 2016, 03:04
респект льоні
07 Вересня 2016, 11:46
Льоня молодець
07 Вересня 2016, 12:19
Знаю Наталію Євгенівну років. Такого педагога ще пошукати. Вона вчила моїх дітей. І обрали її в депутати такі люди, які її добре знають . І не треба обливати брудом тих, хто зміг в цьому житті досягти більшого, ніж ви.
07 Вересня 2016, 12:37
Наталю, припини себе хвалити.
07 Вересня 2016, 16:51
Підскажіть де замовити табличку на будинок, як у Кременецькій с/раді - хочу собі таку))).
07 Вересня 2016, 22:36
Я думаю це робота нашого художника Лавренюка Євгена А.